Meie agentuuritasu, mis sisaldub juba hinnapakkumises on vahemikus 25-100€. Selle eest võtame enda kanda suure hulga eeltööd, suhtlust teenuspakkujatega, konsultatsiooni tellijale, mugavat arve võimalust ning garanteerime, et teenuspakkuja ei vea Teid alt. Agentuuritasu hinnavahemik varieerub võttes arvesse hinnapakkumise kogusummat, nt. 1000€ hinnapakkumises on agentuuritasu 100€ ning 250€ hinnapakkumises on 25€ agentuuritasu. 100€ on meie hinnalagi tellides ka teenust, mis ületab 1000€. Nt. 3000€ hinnapakkumises on agentuuritasu ainult 100€. 

Ei. See tähendab, et oleneb kuupäevast võib teenusehind oluliselt varieeruda. Kuigi bändidel ja teenuspakkujatel on kindel hinnavahemik mille raames nad teenust osutavad, siis teatud kuupäevadel võib hind olla isegi poole odavam või ka vastupidi. Samamoodi võib hinda oluliselt muuta bändide puhul väiksemad koosseisud ja esinemiste (settide) pikkus ja arv.

Hinnapakkumised kehtivad enamasti kuni 2 päeva ja teenuste tellimused tuleb kinnitada ettemaksuarvega, mis moodustab 10-50% või kliendi soovil isegi 100% koguarvest. Ettemaks ei kuulu tagastamisele kui klient peaks teenusest või kogu arve tasumisest loobuma. Ettemaksu võime tagastada kui klient teavitab oma loobumissoovist vähemalt 2 kuud ette. Agentuuritasu ei kuulu tagastamisele ka 2 kuulise etteteatamisega. Ettemaksu ei ole tarvis teha riigiasutustel, selleks sobib ka kinnituskiri.

SOODUSPAKKUMISED OKTOOBRIS - NOVEMBRIS

Videodisko

Heli- ja valguskujundus

Siin on ainult mõned näited, mida saame Teile pakkuda

Kasutame tipptegijate poolt toodetud tehnikat. Pioneer, JBL, QSC, Yamaha, Allen & Heath, Shure jne.

    Aktiivkõlarid

    Bassikõlarid

    Helipuldid, DJ mikserpuldid

    DJ meediamängijad

    Mikrofonid

    Pürotehnika

sobiv valgus igale sündmusele

Meie valikus on mitmeid valgusseadmeid erinevate ürituste valgustamiseks. 

    Liikuvpead

    Valgusdekoratsioonid

    Eriefektid

    Professionaalne valgustehnik

    Valguskujundus: pulmad, kontserdid

väiksemad ja suuremad lavad

Komplekteerime ja paigaldame trussinglavad vastavalt kliendi soovile ning vajadusele.

    Kontsertlavad, telgid

    Poodiumid

    Täiskomplekt lahendused

Meie kliendid