Meie agentuuritasu, mis sisaldub juba hinnapakkumises on vahemikus 25-100€. Selle eest võtame enda kanda suure hulga eeltööd, suhtlust teenuspakkujatega, konsultatsiooni tellijale, mugavat arve võimalust ning garanteerime, et teenuspakkuja ei vea Teid alt. Agentuuritasu hinnavahemik varieerub võttes arvesse hinnapakkumise kogusummat, nt. 1000€ hinnapakkumises on agentuuritasu 100€ ning 250€ hinnapakkumises on 25€ agentuuritasu. 100€ on meie hinnalagi tellides ka teenust, mis ületab 1000€. Nt. 3000€ hinnapakkumises on agentuuritasu ainult 100€. 

Ei. See tähendab, et oleneb kuupäevast võib teenusehind oluliselt varieeruda. Kuigi bändidel ja teenuspakkujatel on kindel hinnavahemik mille raames nad teenust osutavad, siis teatud kuupäevadel võib hind olla isegi poole odavam või ka vastupidi. Samamoodi võib hinda oluliselt muuta bändide puhul väiksemad koosseisud ja esinemiste (settide) pikkus ja arv.

Hinnapakkumised kehtivad enamasti kuni 2 päeva ja teenuste tellimused tuleb kinnitada ettemaksuarvega, mis moodustab 10-50% või kliendi soovil isegi 100% koguarvest. Ettemaks ei kuulu tagastamisele kui klient peaks teenusest või kogu arve tasumisest loobuma. Ettemaksu võime tagastada kui klient teavitab oma loobumissoovist vähemalt 2 kuud ette. Agentuuritasu ei kuulu tagastamisele ka 2 kuulise etteteatamisega. Ettemaksu ei ole tarvis teha riigiasutustel, selleks sobib ka kinnituskiri.

Meie meeskond

Oleme kohusetundlikud ning pühendunud spetsialistid, kelle energia, ideed teevad igast sündmusest erilise.

Danel Kiik

danel@eestiaa.ee

‭tel. 53 566 766

 

Tegevjuht

Irina Jakobson

irina@eestiaa.ee

tel. 53 566 766


Pulmad ja korporatiivsündmused

Triin Kand

triin@eestiaa.ee

tel. ‭‬53 977 502‬

 

Turundus ja broneeringud

Rasmus Nurmsalu

rasmus@eestiaa.ee

tel. ‭‬53 566 766

 

Heli- ja valguskujundus





Rauno Salumets

rauno@eestiaa.ee

tel. ‭‬53 566 766

 

Loovjuht

Kerlin Liiva

kerlin@eestiaa.ee

tel. ‭‬53 566 766

 

Lasteüritused

liitu meiega


   

Rekvisiidid

 

EESTI ARTISTIDE AGENTUUR OÜ

REG. 14389214

TALLINN

EESTI

 

info@eestiaa.ee

Tel. ‭53 566 766‬


Jälgi meid ka