Meie agentuuritasu, mis sisaldub juba hinnapakkumises on vahemikus 25-100€. Selle eest võtame enda kanda suure hulga eeltööd, suhtlust teenuspakkujatega, konsultatsiooni tellijale, mugavat arve võimalust ning garanteerime, et teenuspakkuja ei vea Teid alt. Agentuuritasu hinnavahemik varieerub võttes arvesse hinnapakkumise kogusummat, nt. 1000€ hinnapakkumises on agentuuritasu 100€ ning 250€ hinnapakkumises on 25€ agentuuritasu. 100€ on meie hinnalagi tellides ka teenust, mis ületab 1000€. Nt. 3000€ hinnapakkumises on agentuuritasu ainult 100€. 

Ei. See tähendab, et oleneb kuupäevast võib teenusehind oluliselt varieeruda. Kuigi bändidel ja teenuspakkujatel on kindel hinnavahemik mille raames nad teenust osutavad, siis teatud kuupäevadel võib hind olla isegi poole odavam või ka vastupidi. Samamoodi võib hinda oluliselt muuta bändide puhul väiksemad koosseisud ja esinemiste (settide) pikkus ja arv.

Hinnapakkumised kehtivad enamasti kuni 2 päeva ja teenuste tellimused tuleb kinnitada ettemaksuarvega, mis moodustab 10-50% või kliendi soovil isegi 100% koguarvest. Ettemaks ei kuulu tagastamisele kui klient peaks teenusest või kogu arve tasumisest loobuma. Ettemaksu võime tagastada kui klient teavitab oma loobumissoovist vähemalt 2 kuud ette. Agentuuritasu ei kuulu tagastamisele ka 2 kuulise etteteatamisega. Ettemaksu ei ole tarvis teha riigiasutustel, selleks sobib ka kinnituskiri.

SOODUSPAKKUMISED OKTOOBRIS - NOVEMBRIS

Videodisko

Pakume kvaliteetsest ja kodumaisest värskest toorainest valmistatud käsitöösuupisteid, mida  on lihtne tellida, ilus vaadata ja mugav süüa ning mis ei nõua laua
taga istumist, eelkatet, lauanõusid ega teenindust
Meie suupistetega saab igaüks ise hakkama ja seetõttu me eelmainitut ei pakugi.

 

FoodTripi märksõnadeks on kvaliteet, värskus ja maitsekus. Tootelistist leiab nii suuremaid, väiksemaid, magusaid, kui soolaseid snäkke, mis võimaldavad katta laua kontori koosistumisest kuni suurema vastuvõtuni. 

 

Pakume suupistecateringi nii koju, kontorisse - sünnipäevadele, koosolekutele, firmaüritustele, vastuvõttudele, kui ka lastepidudele.

 

Oleme võimelised väljastama korraga kuni 1000 suupistet. Tellimuse etteteatamise aeg 48h, tasumine väljastatud arve alusel. Suupisted saadetakse kliendile kullerteenusega, mis transpordib tellimuse täpselt soovitud ajaks, määratud aadressile.

 

FoodTripi tootelist on ülesse ehitatud selliselt, et kogu valikut oleks võimalik tarbida ilma lauanõusid kasutamata, ka püsti seistes ja ringi liikude, mis tähendab seda, et meie suupisted on käest söödavad, portsjoneeritult personaalselt, vastavalt üritusel osalevate inimeste arvule.

 

Meie tootemenüü vahetub neli korda aastas, lähtudes hooaja iseärasustest, tooraine kättesaadavusest ja toidutrendidest.

 

FoodTrip on toitlustanud kolme tegevusaasta jooksul nii suuremaid, kui väiksemaid üritusi ja saanud palju head tagasisidet, mis on meie jaoks suur tunnustus ja

parim motivatsioon.

 

 

MUSTAL SEEMNELEIVAL (20g)

Muskaadine veisepatee

Ürdi-fetakreem

Suitsusingikreem

Sinihallitusjuustukreem

portsjontopsis (0,1L)

Kartuli-kapparisalat peterselliaioliga

Köögiviljadip pk.tomati hummusega

Kinoa-cous-cousi salat granaatõunaga

Krevevetisalat wasabikreemiga

suuremad (80-100g)

Kitsejuustu-toorpeediwrap

Lavaśitasku suitsukanakreemiga

Polaarleiva mozzarellapizza

Üleküpsetatud metsaseenekukkel

LAvaśikorvis (30g)

Suitsukala tüümianõliga

Itaalia sing pestokreemiga

Soolaforell rõikakreemiga

Kitsejuust röstpeediga

keskmised (60-80g)

Musta leiva miniburger kitsejuustuga

Minicroissant hummusega

Krõbeküpsetatud lavaśhirull tuunikalaga

Miniburger lõhekreemiga

magusad suupisted (60g)

Kreemine müsli-marjabowl

Rukkikamavaht mustikatega

Mousseebowl röstitud pähklitega

Vahvel marjase toorjuustukreemiga

lastele

Miniburger

Lihapallid

Minipizza

Minicroissant

Śokolaadimuffin

Marjatartalett

Köögiviljad dipiga

Popcornid

Maisikrõpsud dipiga

Krõbevahvlid


Lastepäraseid eripakendid. Kogu valik on portsjoneeritud või portsjonitopsikutes.

Maagiline maitseelamus

 

Tänaseks oleme toiduäris tegutsenud juba 14 aastat ja meie meeskond on keskendunud innovatiivsetele lahendustele ja erilistele maitsekooslustele. Catering on lõputu looming, mis valmib out-of-the-box mõtlemise protsessis. Meie jaoks on iga klient ainulaadne, lähtuvalt kliendi isikupärast ja vajadustest loome alati rätsepatööle sarnase perfektselt sobiva lahenduse. Oluline on igal hetkel silmas pidada, et ka suurürituse toiduelamus pakuks kliendile sarnast naudingut, nagu tipprestoranis parimaid maitsenaudinguid kogedes. Oleme tänulikud klientidele, kelle suurkliendiüritusi oleme toitlustanud nii á la carte, kui suupistetena. On hea ütlus, et halva meeloluga ei saa kunagi head toitu valmistada - meie kõik töötajad teevad oma igapäevast tööd suure rõõmu ja kirega. 

Meie kliendid