Õhtujuht Romet Koser

Mina olen Romet. Justkui tavaline Eesti mees, kes oskab natukene kõike. Aga oskan ka! Käin oma suguvõsas juba sissetallatud rada ja olen kaasmaalastele abiks siis, kui on vaja inimest, kes aitaks sündmust/pidu/õhtut/tuju üleval hoida. Olen korraldanud ja aidanud korraldada vististi kõiki võimalikke rahvarohkeid sündmuseid. Minu 15 + aastase karjääri jooksul pole ma vist ainult matust veel tervenisti läbi viinud.

 

Millistel sündmustel saan abiks olla:

 

• Pulmad

 

Olen aidanud noorpaaridel pulmi läbi viia 15 aastat. Eriti meeldib mulle maalähedaste pulmade korraldamine. Korralik taluõu, tühjaks tõstetud küün, poistel on härmoonikud kaenlas ja pidu las alata. Ehkki, sellist Eesti pidu jääb järjest vähemaks, jäävad pulmad ometi alles. Seal siis kohtumegi!

 

• Juubelid

 

Sünnipäevalapsel on tihtilugu tunne, et tegelikult ei taha ta pidu pidada, kuna sellega kaasneb stress. Otsi koht, tee süüa, mõtle, mida külalistega peale hakata. Tegelikult on vaja, nagu iga sündmuse puhul, ainult kolme asja: kohta, toitu ja kedagi, kes aitab õhtu algusest lõpuni läbi viia. Pole midagi lihtsamat. Palun väga - õhtu aitangi mina sisustada.

 

• Aktused

 

Aktuste juhtimine ja konfereerimine on küll teine tera kui pidu ja pillerkaar. Tavaliselt on need ju tõsised ja ametlikkusest pakatavad must-valged paraadid. Aga need ei pea sugugi olema igavad ja sõna sõnalt mahaloetava teksti etlemiskursused. Aktuseid, etluskonkursse, lauluvõistluseid ja konfereerimisi on võimalik teha ka nii, et saalis istub inimene naeratab või korraks tõeliselt kaasa mõtleb.

 

• Päevajuhtimised

 

Eriti suure naudinguga viin läbi erinevaid vabaõhuüritusi. Seda lihtsalt põhjusel, et mulle meeldib ujuda vabas vees. Teisisõnu - mulle meeldib, kui ma saan improviseerida, teha inimestega välkintervjuusid ja mis seal salata - ajada ka lorajuttu. Eriti on selline oskus kasuks tulnud, kui on vaja kommenteerida kas võrride võiduajamist või rammumeeste jõukatsumist. Siin mahuvad minu pagasisse vaata, et igat laadi vabas õhus asetleidvad sündmused: laadad, külapäevad, teemapäevad, festivalid, suvepäevad.

 

• Laste sünnipäevad

 

Olen töötanud hobi korras üle 15 aasta suuruselt teises Eesti nukuteatris (Viljandi Nukuteater). Ajast, mil ma trupiga ühinesin, olen seal läbi viinud ka laste sünnipäevi. Üsna pea liikusid sünnipäevad juba majast välja ja tänaseks käin juba üle terve Vabariigi laste pidudel kloun Felixina.

 

 

Loe intervjuud Rometiga siit.

 
REITING 0.00 (0 HÄÄLT)

Postituse märksõnad

Postituste vahel navigeerimine