Meie agentuuritasu, mis sisaldub juba hinnapakkumises on vahemikus 25-100€. Selle eest võtame enda kanda suure hulga eeltööd, suhtlust teenuspakkujatega, konsultatsiooni tellijale, mugavat arve võimalust ning garanteerime, et teenuspakkuja ei vea Teid alt. Agentuuritasu hinnavahemik varieerub võttes arvesse hinnapakkumise kogusummat, nt. 1000€ hinnapakkumises on agentuuritasu 100€ ning 250€ hinnapakkumises on 25€ agentuuritasu. 100€ on meie hinnalagi tellides ka teenust, mis ületab 1000€. Nt. 3000€ hinnapakkumises on agentuuritasu ainult 100€. 

Ei. See tähendab, et oleneb kuupäevast võib teenusehind oluliselt varieeruda. Kuigi bändidel ja teenuspakkujatel on kindel hinnavahemik mille raames nad teenust osutavad, siis teatud kuupäevadel võib hind olla isegi poole odavam või ka vastupidi. Samamoodi võib hinda oluliselt muuta bändide puhul väiksemad koosseisud ja esinemiste (settide) pikkus ja arv.

Hinnapakkumised kehtivad enamasti kuni 2 päeva ja teenuste tellimused tuleb kinnitada ettemaksuarvega, mis moodustab 10-50% või kliendi soovil isegi 100% koguarvest. Ettemaks ei kuulu tagastamisele kui klient peaks teenusest või kogu arve tasumisest loobuma. Ettemaksu võime tagastada kui klient teavitab oma loobumissoovist vähemalt 2 kuud ette. Agentuuritasu ei kuulu tagastamisele ka 2 kuulise etteteatamisega. Ettemaksu ei ole tarvis teha riigiasutustel, selleks sobib ka kinnituskiri.

SOODUSPAKKUMISED OKTOOBRIS - NOVEMBRIS

Videodisko

Kasutamistingimused

19.06.2019

 

 

 

  1. Peale päringu esitamist võib vastust oodata 1-3 tööpäeva jooksul.
  2. Kliendile saadetakse täidetud päringuvormi koopia automaatselt (juhul kui on sisestatud korrektne e-posti aadress).
  3. Kui meiepoolt esitatud hinnapakkumine sobib Teile, siis tuleb see kinnitada broneerimistasu arvega.
  4. Teatud juhtudel võime küsida kuni 100% ettemaksu.
  5. Ettemakstud summad ei kuulu tagastamisele kui klient peaks teenusest või kogu arve tasumisest loobuma.
  6. Ettemakstud raha võime tagastada kui klient teavitab oma loobumissoovist vähemalt 2 kuud ette ja teenusepakkuja sellega nõus on. 
  7. Broneerimistasu ei kuulu tagastamisele ka 2 kuulise etteteatamisega. 
  8. Ettemaksu ei ole tarvis teha riigiasutustel, selleks sobib ka kinnitus- või garantiikiri.
  9. Kui sündmuseni on jäänud kuni 2 nädalat, siis tellimuse tühistamise korral kuulub tasumisele 50% maksmata jäänud summast.

 

KKK

 

Oleme Eesti soodsaim artistide ja teenuste broneerimisportaal. Broneerimistasu hinnalagi teenuse kohta on kuni 100€ + km. Nt. tellides teenust, mis maksab 3000€ on meie broneerimistasu ~ 3%, seeläbi kujundab pea täielikult teenuse lõpphinna teenuspakkuja, keda soovitakse tellida. Erinevalt võime hinnastada peokorraldust. Selle eest võtame enda kanda suure hulga eeltööd, suhtlust teenuspakkujatega, konsultatsiooni tellijale, mugavat arve võimalust jne.

Oleneb kuupäevast võib artisti teenusehind oluliselt varieeruda. Kuigi bändidel ja teenuspakkujatel on kindel hinnavahemik mille raames nad teenust osutavad, siis teatud kuupäevadel võib hind olla isegi poole odavam või ka vastupidi. Samamoodi võib hinda oluliselt muuta bändide puhul väiksemad koosseisud ja esinemiste (settide) kestvus ja arv. 


 

Garantii

 

Pakume igale broneeringule teenusegarantiid, et meilt ostetud teenus ei jää osutamata või klient rahast ning teenusest ilma. Force majeure olukordades oleme aktiivsed ning aitame leida asendajad.

 

 


 

Järelmaks

 

Eesti Artistide Agentuur järelmaks

  

 

Rekvisiidid

 

Eesti Artistide Agentuur OÜ

Pelguranna 51-37, Tallinn, 10315

Tel. ‭53 566 766‬

info@eestiaa.ee
Registrikood: 14389214

KMKR: EE102109249
AS LHV Pank: EE717700771002863781
S.W.I.F.T: LHVBEE22XXX

 

Inforegister

E-Krediidiinfo

 


 

Kontaktivorm

MEIE KLIENDID