Meie agentuuritasu, mis sisaldub juba hinnapakkumises on vahemikus 25-100€. Selle eest võtame enda kanda suure hulga eeltööd, suhtlust teenuspakkujatega, konsultatsiooni tellijale, mugavat arve võimalust ning garanteerime, et teenuspakkuja ei vea Teid alt. Agentuuritasu hinnavahemik varieerub võttes arvesse hinnapakkumise kogusummat, nt. 1000€ hinnapakkumises on agentuuritasu 100€ ning 250€ hinnapakkumises on 25€ agentuuritasu. 100€ on meie hinnalagi tellides ka teenust, mis ületab 1000€. Nt. 3000€ hinnapakkumises on agentuuritasu ainult 100€. 

Ei. See tähendab, et oleneb kuupäevast võib teenusehind oluliselt varieeruda. Kuigi bändidel ja teenuspakkujatel on kindel hinnavahemik mille raames nad teenust osutavad, siis teatud kuupäevadel võib hind olla isegi poole odavam või ka vastupidi. Samamoodi võib hinda oluliselt muuta bändide puhul väiksemad koosseisud ja esinemiste (settide) pikkus ja arv.

Hinnapakkumised kehtivad enamasti kuni 2 päeva ja teenuste tellimused tuleb kinnitada ettemaksuarvega, mis moodustab 10-50% või kliendi soovil isegi 100% koguarvest. Ettemaks ei kuulu tagastamisele kui klient peaks teenusest või kogu arve tasumisest loobuma. Ettemaksu võime tagastada kui klient teavitab oma loobumissoovist vähemalt 2 kuud ette. Agentuuritasu ei kuulu tagastamisele ka 2 kuulise etteteatamisega. Ettemaksu ei ole tarvis teha riigiasutustel, selleks sobib ka kinnituskiri.

SOODUSPAKKUMISED OKTOOBRIS - NOVEMBRIS

Videodisko

Pulmavideo, SeeSee Stuudio


Pulmapäev on üks olulisemaid päevi Sinu elus. Tähtsaid päevi on alati hea meenutada ning ilusaid mälestusi ka sõprade ja tuttavatega jagada. Meie videograafid on oma ala professionaalid, kes annavad endast parima, et pulmavideo ei oleks lihtsalt tavaline video, vaid emotsioone ja maagiat täis meistriteos.


Pulmavideot võib teha igaüks, kuid meistriteose teeb valmis vaid mõni üksik videograaf Eestis.


Pulmavideo on parim viis anda edasi pulmamelu kauneid emotsioone. Kui pilt räägib rohkem kui tuhat sõna, siis video puhul on see arv pigem kümme tuhat.


Pulmavideote pikkused algavad 3-5 minutist. Tihti oleme teinud ka 40-50 minutit kestvaid videoid. Samas tuleme siinkohal ikka pruutpaarile vastu ja anname endast parima, et saaksime kõik soovid täidetud.


Pulmavideote hinnad algavad 500 eurost. Hind sisaldab 5-15 minuti pikkust ülevaatlikku klippi.

Kui aga pruutpaaril on mõtteis teha midagi enneolematut ja soov muuta pulmapäev veel erilisemaks, siis küsige julgelt pakkumist.

Postituse märksõnad

Hinda
Lisa fotod
Hetkel arvustused puuduvad. Ole esimene.


Postituste vahel navigeerimine

MÄRKSÕNAD

Viimati lisatud

Anne Loho

Anne Loho

Jäta arvustus
Kavas on tuntud vanemad coverid, omalooming, kui ka hetke kuumad tantsulood...
Loe edasi
Rändaja

Rändaja

Jäta arvustus
Loe edasi
Jõulutähed

Jõulutähed

Jäta arvustus
Loe edasi

Jälgi meid ka

Viimati lisatud

MÄRKSÕNAD

Kategooriad

Telli uudiskiri