Meie agentuuritasu, mis sisaldub juba hinnapakkumises on vahemikus 25-100€. Selle eest võtame enda kanda suure hulga eeltööd, suhtlust teenuspakkujatega, konsultatsiooni tellijale, mugavat arve võimalust ning garanteerime, et teenuspakkuja ei vea Teid alt. Agentuuritasu hinnavahemik varieerub võttes arvesse hinnapakkumise kogusummat, nt. 1000€ hinnapakkumises on agentuuritasu 100€ ning 250€ hinnapakkumises on 25€ agentuuritasu. 100€ on meie hinnalagi tellides ka teenust, mis ületab 1000€. Nt. 3000€ hinnapakkumises on agentuuritasu ainult 100€. 

Ei. See tähendab, et oleneb kuupäevast võib teenusehind oluliselt varieeruda. Kuigi bändidel ja teenuspakkujatel on kindel hinnavahemik mille raames nad teenust osutavad, siis teatud kuupäevadel võib hind olla isegi poole odavam või ka vastupidi. Samamoodi võib hinda oluliselt muuta bändide puhul väiksemad koosseisud ja esinemiste (settide) pikkus ja arv.

Hinnapakkumised kehtivad enamasti kuni 2 päeva ja teenuste tellimused tuleb kinnitada ettemaksuarvega, mis moodustab 10-50% või kliendi soovil isegi 100% koguarvest. Ettemaks ei kuulu tagastamisele kui klient peaks teenusest või kogu arve tasumisest loobuma. Ettemaksu võime tagastada kui klient teavitab oma loobumissoovist vähemalt 2 kuud ette. Agentuuritasu ei kuulu tagastamisele ka 2 kuulise etteteatamisega. Ettemaksu ei ole tarvis teha riigiasutustel, selleks sobib ka kinnituskiri.

Top 12
Õhtujuht ja pulmaisa Tõnis Milling

Tõnis Milling

Jäta arvustus
Keeled: eesti.
Loe edasi
Õhtujuht ja pulmaisa Norbert Kaareste

Norbert Kaareste

Jäta arvustus
Keeled: eesti, vene, inglise.
Loe edasi
Õhtujuht Roger Tibar

Roger Tibar

Jäta arvustus
Keeled: eesti, inglise
Loe edasi
Õhtujuht ja pulmaisa Virgo Kaaret

Virgo Kaaret

Jäta arvustus
Keeled: eesti, vene.
Loe edasi
Õhtujuht ja pulmaisa Leino Einer

Leino Einer

Jäta arvustus
Keeled: eesti, vene, soome.
Loe edasi
Õhtujuht ja pulmaisa Margo Hussar

Margo Hussar

Jäta arvustus
Keeled: eesti, inglise.
Loe edasi
Õhtujuht ja pulmaisa Mikk Merekivi

Mikk Merekivi

Jäta arvustus
Keeled: eesti, inglise.
Loe edasi
Õhtujuht ja pulmaisa Margus Luik

Margus Luik

Jäta arvustus
Keeled: eesti, inglise.
Loe edasi
Õhtujuht, pulmaisa ja artist Mihkel Tikerpalu

Mihkel Tikerpalu

1 Arvustust
Keeled: eesti, inglise.
Loe edasi
Õhtujuht ja konferansjee Jevgeni Timoštšuk

Jevgeni Timoštšuk

Jäta arvustus
Keeled: eesti, vene, inglise.
Loe edasi
Õhtujuht Sten Sumberg

Sten Sumberg

1 Arvustust
Keeled: eesti, inglise
Loe edasi
Õhtujuht ja pulmaisa Toomas Lumi

Toomas Lumi

1 Arvustust
Keeled: eesti, vene.
Loe edasi

Pulmafotograaf Maaris Puust

Pulmapäev on üks kõige imelisemaid päevi teie elus. Ja kui aastate pärast meenutate neid hetki, on professionaalsed pulmafotod hindamatu väärtusega.
​Teile mõlemale sobiva fotograafi leidmine võib olla aeganõudev protsess, või hoopis väga kiire otsus, kui tead, keda või milliseid pilte te soovite. Kindlasti tasuks meeles pidada, et pulmafotograafi tuleks valida eelkõige tema stiili ja teie omavahelise suhtluse järgi, mitte niivõrd keskenduda hinnale. Lõppude lõpuks on ju oluline saada kaunid emotsioonikad fotod, mis toovad teid ka kümne aasta pärast oma pulmapäeva tagasi. 


Minu jaoks on saanud tavaks kohtuda iga noorpaariga enne pulmapäeva, et jagada omavahel ideid ning saada tuttavaks. Muuhulgas aitan ajakava koostamisega, näitan fotoraamatuid ning suurima rõõmuga vastan teie küsimustele. Koostöö fotograafi ja noorpaari vahel on pulmas ääretult oluline ning omalt poolt teen alati kõik, et ennast hästi tunneksite.


Pulmapäeval alustan pildistamist juba teie ettevalmistusest, kas siis ilusalongis, hotellis või teie kodus, kus iganes olete otsustanud oma päeva esimesi hetki veeta. Fotod pruudist ootusärevalt oma kleiti vaatamas või peigmehest tugitoolis mõtlikult unistades aknast välja vaatamas, on tõeliselt hingelähedased. Eriti armas kui sätite valmis koos või teile keegi südamelähedane  inimene teie kõrval on.  Ning kui jõuab kätte hetk, kus teineteisega sel päeval nii öelda esimest korda kohtute, siis see on sõnukirjeldamatult südamlik. 


Ilupildistamise juhendan teid nii palju kui vaja ja nii vähe kui võimalik. Seega kui arvate, et te ei oska kaamera ees olla, siis uskuge, ma kindlasti juhendan teid erinevatesse poosidesse kas ette näidates või läbi liikumise. Ikka nii, et ennast hästi tunnete. Samas on teil aega kogu protsessi nautida, sest see on ikkagi teie päev.


Tseremoonial jällegi annan teile võimalikult palju ruumi, kasutades näiteks välitseremooniate puhul pikka objektiivi, et teile mitte otseselt "nina alla" tulla. Siseruumides tehtavatel tseremooniatel annan endast parima, et teid mitte segada. Samas püüdes pildile kõik olulised hetked. Ja kui muretsed kaamera klõpsude hääle pärast näiteks vaikses kirikus, siis võin kinnitada, et kasutan Canoni tipptehnikat, millel muuhulgas on olemas silent shooting mode, kus kaamera klõpsu hääl on vaikne ja mahe. 


​Kogu pulma vältel viibin pidevalt teie läheduses püüdes pildile nii teie kui teie lähedaste kõige ehedamaid emotsioone ning kõige vahvamaid hetki. Sealhulgas ka peo ajal. Seega laske end vabaks ja nautige, see on teie päev!Pulmafotograafi KKK


Milline on sinu stiil?
Fotode stiililt olen pigem naturaalsete värvide armastaja jäädes pisut jahedamate toonide juurde õuepiltidel ning värviliste ja erksate piltide juurde peo ajal. Kõige selle juures on mulle oluline kontrastsus. Samuti armastan luua kõrgmoe stiilis poseeritud pilte kui tabada emotsioone ja kogu elu ehedust. 

Kui palju pilte me saame?
Fotode arv sõltub paljudest asjaoludest, kuid kõikidel pakettidel olen välja toonud piltide arvu, mille teile garanteerin. ​Piltide arv sõltub eelkõige ilupildistamiseks arvestatud ajast, külaliste arvust ja ka tegevustest pulmas. Piltide umbkaudsest arvust saame kindlasti siis lähemalt rääkida, kui olen veidi lähemalt teie pulmaplaanidega tuttav. 

Kas kõik pildid on töödeldud?
Kõik fotod, mille noorpaarid saavad, on jpg formaadis ning parimate fototöötlusprogrammidega korrigeeritud. 

Kas külalised saavad veebigaleriist vaid logoga fotod?
Nii teie kui teie armsad lähedased saavad kõik pildid suureformaadiliselt ja ilma logota. Mainin igaks juhuks ära, et külalised piltide eest lisatasu maksma ei pea

Kas sa pildistad ka väljaspool Eestit?
Jah, olen rõõmuga valmis reisima

Kuidas me saame sind enda pulmafotograafiks?
Väga lihtne, küsi hinnapakkumistLoe Maarise blogipostitusi siit.


REITING 5 (2 HÄÄLT)

Postituse märksõnad

0.0 0 Arvustust
Jäta arvustus
Hinda
Lisa fotod
TÜHISTA

jaga postitust


Postituste vahel navigeerimine

MÄRKSÕNAD

vaata ka

Viimati lisatud

Jälgi meid sotsiaalmeedias

uued blogipostitused

Viimati lisatud

LHV väikelaen

Kategooriad
vaata ka