Meie agentuuritasu, mis sisaldub juba hinnapakkumises on vahemikus 25-100€. Selle eest võtame enda kanda suure hulga eeltööd, suhtlust teenuspakkujatega, konsultatsiooni tellijale, mugavat arve võimalust ning garanteerime, et teenuspakkuja ei vea Teid alt. Agentuuritasu hinnavahemik varieerub võttes arvesse hinnapakkumise kogusummat, nt. 1000€ hinnapakkumises on agentuuritasu 100€ ning 250€ hinnapakkumises on 25€ agentuuritasu. 100€ on meie hinnalagi tellides ka teenust, mis ületab 1000€. Nt. 3000€ hinnapakkumises on agentuuritasu ainult 100€. 

Ei. See tähendab, et oleneb kuupäevast võib teenusehind oluliselt varieeruda. Kuigi bändidel ja teenuspakkujatel on kindel hinnavahemik mille raames nad teenust osutavad, siis teatud kuupäevadel võib hind olla isegi poole odavam või ka vastupidi. Samamoodi võib hinda oluliselt muuta bändide puhul väiksemad koosseisud ja esinemiste (settide) pikkus ja arv.

Hinnapakkumised kehtivad enamasti kuni 2 päeva ja teenuste tellimused tuleb kinnitada ettemaksuarvega, mis moodustab 10-50% või kliendi soovil isegi 100% koguarvest. Ettemaks ei kuulu tagastamisele kui klient peaks teenusest või kogu arve tasumisest loobuma. Ettemaksu võime tagastada kui klient teavitab oma loobumissoovist vähemalt 2 kuud ette. Agentuuritasu ei kuulu tagastamisele ka 2 kuulise etteteatamisega. Ettemaksu ei ole tarvis teha riigiasutustel, selleks sobib ka kinnituskiri.

Top 12
Õhtujuht, pulmaisa ja artist Mihkel Tikerpalu

Mihkel Tikerpalu

1 Arvustust
Keeled: eesti, inglise.
Loe edasi
Õhtujuht ja pulmaisa Vahur Jüris

Vahur Jüris

Jäta arvustus
Keeled: eesti, vene.
Loe edasi
Õhtujuht Jana Tafenau

Jana Tafenau

Jäta arvustus
Keeled: eesti, vene, inglise.
Loe edasi
Õhtujuht Sten Sumberg

Sten Sumberg

1 Arvustust
Keeled: eesti, inglise
Loe edasi
Õhtujuht ja pulmaisa Tõnis Milling

Tõnis Milling

Jäta arvustus
Keeled: eesti.
Loe edasi
Õhtujuht ja pulmaisa Virgo Kaaret

Virgo Kaaret

Jäta arvustus
Keeled: eesti, vene.
Loe edasi
Õhtujuht ja pulmaisa Artur Raidmets

Artur Raidmets

Jäta arvustus
Keeled: eesti, vene, inglise.
Loe edasi
Pulmaisa ja õhtujuht Madis Lain

Madis Lain

Jäta arvustus
Keeled: eesti.
Loe edasi
Õhtujuht Lauri Liiv

Lauri Liiv

Jäta arvustus
Keeled: eesti, inglise, soome.
Loe edasi
Õhtujuht ja pulmaisa Ilja Golomb

Ilja Golomb

Jäta arvustus
Keeled: eesti, vene.
Loe edasi
Õhtujuht ja pulmaisa Toomas Lumi

Toomas Lumi

1 Arvustust
Keeled: eesti, vene.
Loe edasi
Õhtujuht ja pulmaisa Leino Einer

Leino Einer

Jäta arvustus
Keeled: eesti, vene, soome.
Loe edasi

Fotograaf Tarvo Alev

Fotograafia vastu on mul huvi olnud juba väga palju aastaid. Umbes 15 aastat käisin ringi kaamera pidevalt kaelas rippumas, kui ühel hetkel mõistsin, et just fotograafia ongi see, millega soovin tegelikult põhikohaga tegeleda. Algselt pildistasin peamiselt loodust – kauneid vaateid, päikeseloojanguid, taimi, loomi, kuid ühel hetkel avastasin enda jaoks inimeste pildistamise. Nüüdseks ongi üks osa minu fotograafiast just inimese pildistamine nii kauni looduse taustal ja keskel kui ka stuudios.


Minu jaoks on oluline saada pildile täiuslik kaader. Ühe pildi muudab täiuslikuks õige valgus, hea kompositsioon, inimeste siiras emotsioon, väga hästi valitud taust ja väga korralik järeltöötlus. Ükski minu loodud pilt ei pääse hilisemast töötlusest, kus korrigeerin heledust/tumedust, kadreeringut, värve, konraste jpm. Järeltöötlusele kulutan enamasti 3-4 korda rohkem aega, kui pildistamisele endale ja seeläbi saavutan tulemuse, et iga pilt on ideaalselt terav ja särav.


Tarvo Alev Fotostuudio pakub väga palju erinevaid võimalusi inimeste ja ka lemmikloomade piltide loomiseks. Võimalus on valida, kas pildistada stuudios, looduses või mistahes kliendi poolt soovitud paigas.


Peamisteks žanriteks on perepildistamised, pulmafotod, ilupildid, lapseootuse jäädvustamine, vastsündinute pildistamine ja lisaks ka lemmikloomadega fotosessioonid nii stuudios kui ka looduses. Tarvo Alev on ainus fotograaf Eestis, kes on loonud lastele suunatud Muinasjutu fotostuudio.


Pulmafotograafina on kogemust paljudes pulmades ja eraldi veel ka pulma ilupiltide fotosessioonidel. Nii looduses kui ka stuudios on võimalik teha maagilisi fotosessioone, mille tulemuseks on muinasjutulised pildid, kus on kasutatud erinevaid valguse eriefekte, uduefekti (valge suits) ja võimalus on kasutada fotostuudio rikkalikku kleitide valikut.


Lapseootuse fotograafina on mitmeaastane kogemus, kus on võimalik kasutada spetsiaalseid rasedatele mõeldud kauneid kleite ja mitmeid muid aksessuaare.

Postituse märksõnad

0.0 0 Arvustust
Jäta arvustus
Hinda
Lisa fotod
TÜHISTA

jaga postitust


Postituste vahel navigeerimine

MÄRKSÕNAD

vaata ka

Viimati lisatud

Jälgi meid sotsiaalmeedias

uued blogipostitused

Viimati lisatud

LHV väikelaen

Kategooriad
vaata ka