Meie agentuuritasu, mis sisaldub juba hinnapakkumises on vahemikus 25-100€. Selle eest võtame enda kanda suure hulga eeltööd, suhtlust teenuspakkujatega, konsultatsiooni tellijale, mugavat arve võimalust ning garanteerime, et teenuspakkuja ei vea Teid alt. Agentuuritasu hinnavahemik varieerub võttes arvesse hinnapakkumise kogusummat, nt. 1000€ hinnapakkumises on agentuuritasu 100€ ning 250€ hinnapakkumises on 25€ agentuuritasu. 100€ on meie hinnalagi tellides ka teenust, mis ületab 1000€. Nt. 3000€ hinnapakkumises on agentuuritasu ainult 100€. 

Ei. See tähendab, et oleneb kuupäevast võib teenusehind oluliselt varieeruda. Kuigi bändidel ja teenuspakkujatel on kindel hinnavahemik mille raames nad teenust osutavad, siis teatud kuupäevadel võib hind olla isegi poole odavam või ka vastupidi. Samamoodi võib hinda oluliselt muuta bändide puhul väiksemad koosseisud ja esinemiste (settide) pikkus ja arv.

Hinnapakkumised kehtivad enamasti kuni 2 päeva ja teenuste tellimused tuleb kinnitada ettemaksuarvega, mis moodustab 10-50% või kliendi soovil isegi 100% koguarvest. Ettemaks ei kuulu tagastamisele kui klient peaks teenusest või kogu arve tasumisest loobuma. Ettemaksu võime tagastada kui klient teavitab oma loobumissoovist vähemalt 2 kuud ette. Agentuuritasu ei kuulu tagastamisele ka 2 kuulise etteteatamisega. Ettemaksu ei ole tarvis teha riigiasutustel, selleks sobib ka kinnituskiri.

Eliise Piirla

Pakun postitantsu showd mis kestab vahemikus 5-10 minutit. Pikkus sõltub kliendi soovist, hinnast ja asukohast.


Koos minuga on ka vahest kaasa noormees kes teeb samuti postitantsu.Teda saab soovi korral alati kaasa kutsuda.


Olen esinenud paljudel firma üritustel neist suurim Tallinna Linnavalitsuse jõulupidu 2018,


Pakun ka võimalus võtta postitantsu töötubasid kus teeme 60 minuti jooksul erinevaid trikke ja proovime panna kokku väikse kava. Sobib nii poissmeeste õhtuks kui ka oma töötajatele mõnusaks ja põnevaks tegevuseks.Õhukanga ja õhurõnga show.


Pikkus on 5 minutit ja sisaldab endas vägevat ja meeldejäävat showd.

Samuti saab ka võtta õhukanga töötubasid.Luban teha teie ürituse meeldejäävaks oma show-ga!  • postitantsu show
  • õhukanga show
  • õhurõnga show
  • poissmeeste peod
  • naistele tüdrukute õhtud 
  • töötajatele töötoad

Postituse märksõnad

Hinda
Lisa fotod
Hetkel arvustused puuduvad. Ole esimene.

jaga postitust


Postituste vahel navigeerimine

MÄRKSÕNAD

Viimati lisatud

Jälgi meid sotsiaalmeedias

uued blogipostitused

Telli uudiskiri

Viimati lisatud

LHV väikelaen

MÄRKSÕNAD

Kategooriad

Telli uudiskiri