Meie agentuuritasu, mis sisaldub juba hinnapakkumises on vahemikus 25-100€. Selle eest võtame enda kanda suure hulga eeltööd, suhtlust teenuspakkujatega, konsultatsiooni tellijale, mugavat arve võimalust ning garanteerime, et teenuspakkuja ei vea Teid alt. Agentuuritasu hinnavahemik varieerub võttes arvesse hinnapakkumise kogusummat, nt. 1000€ hinnapakkumises on agentuuritasu 100€ ning 250€ hinnapakkumises on 25€ agentuuritasu. 100€ on meie hinnalagi tellides ka teenust, mis ületab 1000€. Nt. 3000€ hinnapakkumises on agentuuritasu ainult 100€. 

Ei. See tähendab, et oleneb kuupäevast võib teenusehind oluliselt varieeruda. Kuigi bändidel ja teenuspakkujatel on kindel hinnavahemik mille raames nad teenust osutavad, siis teatud kuupäevadel võib hind olla isegi poole odavam või ka vastupidi. Samamoodi võib hinda oluliselt muuta bändide puhul väiksemad koosseisud ja esinemiste (settide) pikkus ja arv.

Hinnapakkumised kehtivad enamasti kuni 2 päeva ja teenuste tellimused tuleb kinnitada ettemaksuarvega, mis moodustab 10-50% või kliendi soovil isegi 100% koguarvest. Ettemaks ei kuulu tagastamisele kui klient peaks teenusest või kogu arve tasumisest loobuma. Ettemaksu võime tagastada kui klient teavitab oma loobumissoovist vähemalt 2 kuud ette. Agentuuritasu ei kuulu tagastamisele ka 2 kuulise etteteatamisega. Ettemaksu ei ole tarvis teha riigiasutustel, selleks sobib ka kinnituskiri.

Top 12
Õhtujuht ja pulmaisa Margus Luik

Margus Luik

Jäta arvustus
Keeled: eesti, inglise.
Loe edasi
DJ ja õhtujuht Erkki Sarapuu

Erkki Sarapuu

Jäta arvustus
Keeled: eesti, vene, inglise.
Loe edasi
Õhtujuht ja konferansjee Jevgeni Timoštšuk

Jevgeni Timoštšuk

Jäta arvustus
Keeled: eesti, vene, inglise.
Loe edasi
Õhtujuht ja pulmaisa Leino Einer

Leino Einer

Jäta arvustus
Keeled: eesti, vene, soome.
Loe edasi
Õhtujuht ja pulmaisa Veiko Veiert

Veiko Veiert

Jäta arvustus
Keeled: eesti, soome.
Loe edasi
Õhtujuht ja pulmaisa Urmas Naudre

Urmas Naudre

Jäta arvustus
Keeled: eesti, vene, inglise.
Loe edasi
Õhtujuht Lauri Liiv

Lauri Liiv

Jäta arvustus
Keeled: eesti, inglise, soome.
Loe edasi
Õhtujuht ja pulmaisa Dmitri Sobolevski

Dmitri Sobolevski

Jäta arvustus
Keeled: vene.
Loe edasi
Õhtujuht ja pulmaisa Mikk Merekivi

Mikk Merekivi

Jäta arvustus
Keeled: eesti, inglise.
Loe edasi
Õhtujuht Sten Sumberg

Sten Sumberg

Jäta arvustus
Keeled: eesti, inglise
Loe edasi
Õhtujuht ja pulmaisa Artur Raidmets

Artur Raidmets

Jäta arvustus
Keeled: eesti, vene, inglise.
Loe edasi
Õhtujuht ja pulmaisa Margo Hussar

Margo Hussar

Jäta arvustus
Keeled: eesti, inglise.
Loe edasi

Tšellist Heiki Palm

Heiki Palm on lõpetanud Tartu H. Elleri nim. Muusikakooli ja Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia tunnustusega tšello erialal. Seejärel õppis ta USA-s Akron´i Ülikoolis, Ohios ning lõpetas magistrantuuri kiitusega - “Outstanding Graduate Student in Strings”.  Samuti täiendas ta end doktorantuuris tšello erialal USA-s Alabama Ülikoolis, aastatel 2007-2008 ja 2011-2014.


Heiki Palm on mänginud mitmete mainekate tšellistide ja tšellopedagoogide meistriklassides, sh. Mr. Janos Starker, Mrs. Maria Kliegel, Mr. Martin Ostertag, Mr. Richard Aron, Hr. Teet Järvi jt.


Alates 2005a. on Heiki Palm andud kammerkontserte koos pianist Anne-Mai Palmiga ja esinetud on nii Eestis kui USA-s paljudes paikades (Baltimore, MD, NY Eesti Maja jt.) Heiki on aktiivselt osalenud ka Eesti Kultuurkapitali siht­finantseeringuga projektides, sh. Tartu Kammerkontsertide Sari „Con Sordino“, kontsert-projektid Eesti muusikakoolides, lasteaedades ja mõisates, Tartu Talvemuusika Festival jt. 


Heiki Palm jätkab tööd  tšellisti ja pedagoogina, hetkel on tal leping orkestrandina Vanemuise Teatri Sümfooniaorkestris ja soolotšellomängijana Vanemuise Teatri lavastuses “Vaim Masinas - G.F. Parrot” 

 

Heiki õpetab tšellot Põlva- ja Võru Muusikakoolis. Samuti on ta aastal 2010 rajatud Tartu eramuusikakooli „Muusikakoda“ asutaja liige ning tšelloõpetaja.


Võimalik tellida erinevatele üritustele nagu nt.  pulmad, laulatused, registreerimised. 


  • soolotšello
  • tśello-klaveri duo
  • trio - viiul, klaver, tśello

Postituse märksõnad

Hinda
Lisa fotod
Hetkel arvustused puuduvad. Ole esimene.

jaga postitust


Postituste vahel navigeerimine

MÄRKSÕNAD

Viimati lisatud

Jälgi meid sotsiaalmeedias

uued blogipostitused

Telli uudiskiri

Viimati lisatud

LHV väikelaen

MÄRKSÕNAD

Kategooriad

Telli uudiskiri