Meie agentuuritasu, mis sisaldub juba hinnapakkumises on vahemikus 25-100€. Selle eest võtame enda kanda suure hulga eeltööd, suhtlust teenuspakkujatega, konsultatsiooni tellijale, mugavat arve võimalust ning garanteerime, et teenuspakkuja ei vea Teid alt. Agentuuritasu hinnavahemik varieerub võttes arvesse hinnapakkumise kogusummat, nt. 1000€ hinnapakkumises on agentuuritasu 100€ ning 250€ hinnapakkumises on 25€ agentuuritasu. 100€ on meie hinnalagi tellides ka teenust, mis ületab 1000€. Nt. 3000€ hinnapakkumises on agentuuritasu ainult 100€. 

Ei. See tähendab, et oleneb kuupäevast võib teenusehind oluliselt varieeruda. Kuigi bändidel ja teenuspakkujatel on kindel hinnavahemik mille raames nad teenust osutavad, siis teatud kuupäevadel võib hind olla isegi poole odavam või ka vastupidi. Samamoodi võib hinda oluliselt muuta bändide puhul väiksemad koosseisud ja esinemiste (settide) pikkus ja arv.

Hinnapakkumised kehtivad enamasti kuni 2 päeva ja teenuste tellimused tuleb kinnitada ettemaksuarvega, mis moodustab 10-50% või kliendi soovil isegi 100% koguarvest. Ettemaks ei kuulu tagastamisele kui klient peaks teenusest või kogu arve tasumisest loobuma. Ettemaksu võime tagastada kui klient teavitab oma loobumissoovist vähemalt 2 kuud ette. Agentuuritasu ei kuulu tagastamisele ka 2 kuulise etteteatamisega. Ettemaksu ei ole tarvis teha riigiasutustel, selleks sobib ka kinnituskiri.

SOODUSPAKKUMISED OKTOOBRIS - NOVEMBRIS

Videodisko

Jõulutähed
Eelmine

Jõulutähed

Jäta arvustus
Loe edasi
Anne Loho
Järgmine

Anne Loho

Jäta arvustus
Kavas on tuntud vanemad coverid, omalooming, kui k...
Loe edasi

Rändaja

Rändaja kannab ja koob mahedalt meloodilist atmosfääri, mis hoitud emakeelse laulusõnaga. 


Laulud jutustavad lugusid igale rändurile avanevast suurest maailmast meie ümber kui ka kordumatust lõpmatusest iga inimese sees. Rändaja laululood kõnetavad vajalikul ajahetkel just seda isiklikku maailmajagu, mida mööda kuulaja parasjagu astub. Kaugemad rännuteed viivad helides näiteks Amazonase põlisrahvaste juurde.


Rändaja heliplaatide muusikalist käekirja ilmestab mitmekülgne pillivalik – kitarri kõrval kõlavad süntesaatorid, tšello, flöödid, bass ja etnilised ning muud löökinstrumendid. Muusikalisi puutepunkte luuakse nii autorilaulu, maailmamuusika, folgi, jazzi, regilaulu ja popilikuma muusikaga.Pakume erinevaid võimalusi kuulajatega kohtumiseks
 

Soolo esinemine – Indrek esitab omi laule kitarril – intiimne, isiklik ja hingestatud.

Kestvus 1h - 1,5h.

Väike bändikoosseis – kolmeliikmeline koosseis esitab parimaid palasid – intiimne, muusikaliselt maitsekas ja südamlik helijutustus. Tavaliselt kaasatud analoogsüntesaator ja/või tśello, bass, kitarr, kromaatiline kannel. 
Kestvus 1h - 1,5h.Rändaja’l on äsja ilmunud kolmas heliplaat „Hinge Kodu“. Heliplaadil kõlav muusika on kerge, toetav ning samas sügavamõtteline. Isiklikud lood on head mõtiskluseks, olulise meeldetuletuseks ja sobivad igasse ajahetke, olles säilitanud ka Eesti ürgsest pärimuskultuurist pärit loitsu ja rituaali. 


Rändaja heliteraapilise tooniga muusika kõnetab vajalikul ajahetkel seda isiklikku maailmajagu, mida mööda kuulaja parasjagu astub.

Postituse märksõnad

Hinda
Lisa fotod
Hetkel arvustused puuduvad. Ole esimene.


Postituste vahel navigeerimine

Jõulutähed
Eelmine

Jõulutähed

Jäta arvustus
Loe edasi
Anne Loho
Järgmine

Anne Loho

Jäta arvustus
Kavas on tuntud vanemad coverid, omalooming, kui k...
Loe edasi

MÄRKSÕNAD

Viimati lisatud

Anne Loho

Anne Loho

Jäta arvustus
Kavas on tuntud vanemad coverid, omalooming, kui ka hetke kuumad tantsulood...
Loe edasi
Rändaja

Rändaja

Jäta arvustus
Loe edasi
Jõulutähed

Jõulutähed

Jäta arvustus
Loe edasi

Jälgi meid ka

Viimati lisatud

MÄRKSÕNAD

Kategooriad

Telli uudiskiri