Meie agentuuritasu, mis sisaldub juba hinnapakkumises on vahemikus 25-100€. Selle eest võtame enda kanda suure hulga eeltööd, suhtlust teenuspakkujatega, konsultatsiooni tellijale, mugavat arve võimalust ning garanteerime, et teenuspakkuja ei vea Teid alt. Agentuuritasu hinnavahemik varieerub võttes arvesse hinnapakkumise kogusummat, nt. 1000€ hinnapakkumises on agentuuritasu 100€ ning 250€ hinnapakkumises on 25€ agentuuritasu. 100€ on meie hinnalagi tellides ka teenust, mis ületab 1000€. Nt. 3000€ hinnapakkumises on agentuuritasu ainult 100€. 

Ei. See tähendab, et oleneb kuupäevast võib teenusehind oluliselt varieeruda. Kuigi bändidel ja teenuspakkujatel on kindel hinnavahemik mille raames nad teenust osutavad, siis teatud kuupäevadel võib hind olla isegi poole odavam või ka vastupidi. Samamoodi võib hinda oluliselt muuta bändide puhul väiksemad koosseisud ja esinemiste (settide) pikkus ja arv.

Hinnapakkumised kehtivad enamasti kuni 2 päeva ja teenuste tellimused tuleb kinnitada ettemaksuarvega, mis moodustab 10-50% või kliendi soovil isegi 100% koguarvest. Ettemaks ei kuulu tagastamisele kui klient peaks teenusest või kogu arve tasumisest loobuma. Ettemaksu võime tagastada kui klient teavitab oma loobumissoovist vähemalt 2 kuud ette. Agentuuritasu ei kuulu tagastamisele ka 2 kuulise etteteatamisega. Ettemaksu ei ole tarvis teha riigiasutustel, selleks sobib ka kinnituskiri.

SOODUSPAKKUMISED OKTOOBRIS - NOVEMBRIS

Videodisko

Mariliis Jõgeva

Mariliis on vaieldamatult üks Eesti karismaatilisemaid naisartiste. Oma särtsaka iseloomuga suudab Mariliis laval olles alati publiku tähelepanu saavutada. Artisti poplugu "Väike Valge Vale" on Eesti vaadatuima teleseriaali "Pilvede All" tunnusmeloodia.


27.november 2017 ilmus Mariliisi debüütalbum "Helerohelised Huuled". Plaadi produtsent Oliver on kinnitanud, et Mariliisi näol on tegemist tugeva naisartistiga, kes võiks olla Eesti tipus. Ka muusika arvustustes on öeldud, et tema esikalbum on kodumaise popmuusika maailma üks parimatest.


Mariliis võttis mõõtu 2017 SkyPlus Sügishitil konkursil koos tunnustatud artistidega nagu Liis Lemsalu ning The Swingers. Oma looga "Go" saavutas ta Super-finaalis II kohaRepertuaar: Omalooming / Pop


  • Bänd kuni 60min
  • Akustiline kava kuni 90minProfessionaalne bändi kava sisaldab Mariliisi hitte, kui ka Eesti rahva poolt armastatud covereid.


60min tempokas ning kaasaegne repertuaar sobib ideaalselt üritusele, kus inimesed saavad tantsida.


90min akustiline kava sisaldab lisaks tempokatele lugudele rahulikke lugusid atmosfääri loomiseks. 


Bändi koosseisus on noored andekad pillimehed. Heli ning valgust teeb ansambli 2 Quick Start tehniline meeskond, kes on Eesti maastikul üks kvaliteetsemaid heli- ning valguslahenduse tegijaid.


Lisaks muusikale toimib ka asjaajamine, kellaajad, kokkulepped ning esinduslik väljanägemine.Vaata ka Mariliis Jõgeva & OLLIE


Postituse märksõnad

Hinda
Lisa fotod
Hetkel arvustused puuduvad. Ole esimene.


Postituste vahel navigeerimine

MÄRKSÕNAD

Viimati lisatud

Anne Loho

Anne Loho

Jäta arvustus
Kavas on tuntud vanemad coverid, omalooming, kui ka hetke kuumad tantsulood...
Loe edasi
Rändaja

Rändaja

Jäta arvustus
Loe edasi
Jõulutähed

Jõulutähed

Jäta arvustus
Loe edasi

Jälgi meid ka

Viimati lisatud

MÄRKSÕNAD

Kategooriad

Telli uudiskiri