Meie agentuuritasu, mis sisaldub juba hinnapakkumises on vahemikus 25-100€. Selle eest võtame enda kanda suure hulga eeltööd, suhtlust teenuspakkujatega, konsultatsiooni tellijale, mugavat arve võimalust ning garanteerime, et teenuspakkuja ei vea Teid alt. Agentuuritasu hinnavahemik varieerub võttes arvesse hinnapakkumise kogusummat, nt. 1000€ hinnapakkumises on agentuuritasu 100€ ning 250€ hinnapakkumises on 25€ agentuuritasu. 100€ on meie hinnalagi tellides ka teenust, mis ületab 1000€. Nt. 3000€ hinnapakkumises on agentuuritasu ainult 100€. 

Ei. See tähendab, et oleneb kuupäevast võib teenusehind oluliselt varieeruda. Kuigi bändidel ja teenuspakkujatel on kindel hinnavahemik mille raames nad teenust osutavad, siis teatud kuupäevadel võib hind olla isegi poole odavam või ka vastupidi. Samamoodi võib hinda oluliselt muuta bändide puhul väiksemad koosseisud ja esinemiste (settide) pikkus ja arv.

Hinnapakkumised kehtivad enamasti kuni 2 päeva ja teenuste tellimused tuleb kinnitada ettemaksuarvega, mis moodustab 10-50% või kliendi soovil isegi 100% koguarvest. Ettemaks ei kuulu tagastamisele kui klient peaks teenusest või kogu arve tasumisest loobuma. Ettemaksu võime tagastada kui klient teavitab oma loobumissoovist vähemalt 2 kuud ette. Agentuuritasu ei kuulu tagastamisele ka 2 kuulise etteteatamisega. Ettemaksu ei ole tarvis teha riigiasutustel, selleks sobib ka kinnituskiri.

SOODUSPAKKUMISED OKTOOBRIS - NOVEMBRIS

Videodisko

Kristiina Renser

Kristiina Renser on 26-aastane laulja, kes on aktiivselt laval olnud pea 8 aastat.


Ta on osalenud paljudes muusikalistes projektides ning erinevates koosseisudes nii soolo- kui ka taustvokalistina.


Muuhulgas on ta kaasa teinud Vanemuise muusikalides “Grease” (2013), “Evita” (2014) ning muusikalises tantsuetenduses “Thank you for the music. Tribute to ABBA” (2011).


Hetkel on ta tegev taustalauljana koosseisus Ott Lepland kvartett ning solistina Eesti Tantsuagentuuri revüüteatri Starlight Cabaret’ lavastuses “Forever young”.


2018. aastal tuli lauljal välja ka debüütsingel “Ootama jään”.


Lauljat on võimalik esinema kutsuda akustilise duona (vokaal + kitarr/klaver), triona (vokaal + kitarr + saksofon / vokaal + kitarr + klaver) või ka üksi.


Koosseisu on võimalik varieerida vastavalt vajadusele ja kliendi soovile ning alati on garenteeritud professionaalsed pillimängijad.


Suurema ürituse korral on võimalik tellida ka täisbändi (triole lisanduvad bass ja trummid).


Peamiselt esitatakse tempokat muusikat, kavas on nii eesti- kui ka välismaiseid tuntud hittlugusid ja kaasahaaravaid pop/funk/soul viise.


Väikese ürituse ning duo-koosseisu puhul on võimalik tellida esineja koos helitehnilise lahendusega.Loe intervjuud Kristiinaga siit.

Postituse märksõnad

Hinda
Lisa fotod
Hetkel arvustused puuduvad. Ole esimene.


Postituste vahel navigeerimine

MÄRKSÕNAD

Viimati lisatud

Anne Loho

Anne Loho

Jäta arvustus
Kavas on tuntud vanemad coverid, omalooming, kui ka hetke kuumad tantsulood...
Loe edasi
Rändaja

Rändaja

Jäta arvustus
Loe edasi
Jõulutähed

Jõulutähed

Jäta arvustus
Loe edasi

Jälgi meid ka

Viimati lisatud

MÄRKSÕNAD

Kategooriad

Telli uudiskiri