Meie agentuuritasu, mis sisaldub juba hinnapakkumises on vahemikus 25-100€. Selle eest võtame enda kanda suure hulga eeltööd, suhtlust teenuspakkujatega, konsultatsiooni tellijale, mugavat arve võimalust ning garanteerime, et teenuspakkuja ei vea Teid alt. Agentuuritasu hinnavahemik varieerub võttes arvesse hinnapakkumise kogusummat, nt. 1000€ hinnapakkumises on agentuuritasu 100€ ning 250€ hinnapakkumises on 25€ agentuuritasu. 100€ on meie hinnalagi tellides ka teenust, mis ületab 1000€. Nt. 3000€ hinnapakkumises on agentuuritasu ainult 100€. 

Ei. See tähendab, et oleneb kuupäevast võib teenusehind oluliselt varieeruda. Kuigi bändidel ja teenuspakkujatel on kindel hinnavahemik mille raames nad teenust osutavad, siis teatud kuupäevadel võib hind olla isegi poole odavam või ka vastupidi. Samamoodi võib hinda oluliselt muuta bändide puhul väiksemad koosseisud ja esinemiste (settide) pikkus ja arv.

Hinnapakkumised kehtivad enamasti kuni 2 päeva ja teenuste tellimused tuleb kinnitada ettemaksuarvega, mis moodustab 10-50% või kliendi soovil isegi 100% koguarvest. Ettemaks ei kuulu tagastamisele kui klient peaks teenusest või kogu arve tasumisest loobuma. Ettemaksu võime tagastada kui klient teavitab oma loobumissoovist vähemalt 2 kuud ette. Agentuuritasu ei kuulu tagastamisele ka 2 kuulise etteteatamisega. Ettemaksu ei ole tarvis teha riigiasutustel, selleks sobib ka kinnituskiri.

Top 12
Pulmaisa ja õhtujuht Madis Lain

Madis Lain

Jäta arvustus
Keeled: eesti.
Loe edasi
Õhtujuht Jana Tafenau

Jana Tafenau

Jäta arvustus
Keeled: eesti, vene, inglise.
Loe edasi
Õhtujuht ja pulmaisa Norbert Kaareste

Norbert Kaareste

Jäta arvustus
Keeled: eesti, vene, inglise.
Loe edasi
Õhtujuht ja pulmaisa Artur Raidmets

Artur Raidmets

Jäta arvustus
Keeled: eesti, vene, inglise.
Loe edasi
Õhtujuht ja pulmaisa Toomas Lumi

Toomas Lumi

1 Arvustust
Keeled: eesti, vene.
Loe edasi
Õhtujuht ja pulmaisa Tõnis Milling

Tõnis Milling

Jäta arvustus
Keeled: eesti.
Loe edasi
Õhtujuht ja pulmaisa Margus Luik

Margus Luik

Jäta arvustus
Keeled: eesti, inglise.
Loe edasi
Õhtujuht Sten Sumberg

Sten Sumberg

1 Arvustust
Keeled: eesti, inglise
Loe edasi
Õhtujuht Roger Tibar

Roger Tibar

Jäta arvustus
Keeled: eesti, inglise
Loe edasi
Õhtujuht ja pulmaisa Juhan Krull

Juhan Krull

Jäta arvustus
Keeled: eesti, inglise.
Loe edasi
Õhtujuht ja pulmaisa Virgo Kaaret

Virgo Kaaret

Jäta arvustus
Keeled: eesti, vene.
Loe edasi
DJ ja õhtujuht Erkki Sarapuu

Erkki Sarapuu

Jäta arvustus
Keeled: eesti, vene, inglise.
Loe edasi

Ivi Rausi Trio

Ivi Rausi on eesti muusikamaastikul tegutsenud juba alates 1997.aastast. Muusikuna on Ivi Rausi otsija ja katsetaja, kellele meeldib aegajalt lõhkuda piire ning astuda ‘kastist välja’. Ta armastab kontraste ja värve. Ivi usub, et on asju, mis eristavad MEID teistest, ja asju, mis teevad MEID selleks, kes ME oleme.

Tema laulustiili iseloomustab emotsionaalsus ja intiimsus koos selge ning mõtestatud teksti edasiandmise ning laulu sisu läbielamisega. Kontrastina valdavalt akustilisele ja kammerlikule kõlakeskkonnale võtab ta aeg-ajalt ette ka seikluslikke ekskursioone vabaimpro piirideta avakosmosesse.

Ivi Rausi repertuaaris kõlavad lood, mis kõnetavad teda ennast nii muusikaliselt kui ka teksti sõnumilt. Programmis kuuleb nii mõnusat svingi, intiimset bossanovat, tundelist ballaadi kui ka krapsakat biiti. Ja aegajalt ka kelmikat vaba improvisatsiooni kui koht ja publik selleks valmis ;).

Ivi Rausi muusikaline teekond algas juba 4-aastaselt ETV lastesaates “Laulujütsid”. Klaveri valged ja mustad klahvid oli laulmise kõrval tema teine suur armastus. 5-aastaselt küpses iseseisev otsus astuda Kohtla-Järve Lastemuusikakooli ja nii see vanker veerema läks. Hiljem jätkas ta õpinguid Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias erinevatel erialadel (muusikapedagoogika, pärimusmuusika) ning viimasena omandas magistrikraadi kaasaegse improvisatsiooni erialal. Ta on osalenud erinevates jazzi ja vaba improvisatsiooni meistriklassides üle Euroopa.

Temalt on ilmunud kaks autorialbumit: “KummaLiine Kleit” (2012) ja “2+2 on 2” (2015). Aastal 2018 ilmusid albumid "Aitäh, Valter Ojakäär!" ja "Aitäh, Kustas Kikerpuu!".


Ivi muusikaline teekond on teda kokku viinud põnevate loominguliste natuuridega nagu Laura Põldvere, Ara Yaralyan, Raun Juurikas, Ahto Abner, Peedu Kass, Mart Soo, Tiit Born, Sid Hille, Jaak Lutsoja, Taavo Remmel, Roomet Jakapi jpt.

Koosseisud

repertuaar

Postituse märksõnad

0.0 0 Arvustust
Jäta arvustus
Hinda
Lisa fotod
TÜHISTA

jaga postitust


Postituste vahel navigeerimine

MÄRKSÕNAD

vaata ka

Viimati lisatud

Jälgi meid sotsiaalmeedias

uued blogipostitused

Viimati lisatud

LHV väikelaen

Kategooriad
vaata ka