Meie agentuuritasu, mis sisaldub juba hinnapakkumises on vahemikus 25-100€. Selle eest võtame enda kanda suure hulga eeltööd, suhtlust teenuspakkujatega, konsultatsiooni tellijale, mugavat arve võimalust ning garanteerime, et teenuspakkuja ei vea Teid alt. Agentuuritasu hinnavahemik varieerub võttes arvesse hinnapakkumise kogusummat, nt. 1000€ hinnapakkumises on agentuuritasu 100€ ning 250€ hinnapakkumises on 25€ agentuuritasu. 100€ on meie hinnalagi tellides ka teenust, mis ületab 1000€. Nt. 3000€ hinnapakkumises on agentuuritasu ainult 100€. 

Ei. See tähendab, et oleneb kuupäevast võib teenusehind oluliselt varieeruda. Kuigi bändidel ja teenuspakkujatel on kindel hinnavahemik mille raames nad teenust osutavad, siis teatud kuupäevadel võib hind olla isegi poole odavam või ka vastupidi. Samamoodi võib hinda oluliselt muuta bändide puhul väiksemad koosseisud ja esinemiste (settide) pikkus ja arv.

Hinnapakkumised kehtivad enamasti kuni 2 päeva ja teenuste tellimused tuleb kinnitada ettemaksuarvega, mis moodustab 10-50% või kliendi soovil isegi 100% koguarvest. Ettemaks ei kuulu tagastamisele kui klient peaks teenusest või kogu arve tasumisest loobuma. Ettemaksu võime tagastada kui klient teavitab oma loobumissoovist vähemalt 2 kuud ette. Agentuuritasu ei kuulu tagastamisele ka 2 kuulise etteteatamisega. Ettemaksu ei ole tarvis teha riigiasutustel, selleks sobib ka kinnituskiri.

SOODUSPAKKUMISED OKTOOBRIS - NOVEMBRIS

Videodisko

Ansambel Fookus

2-liikmeline ansambel Fookus mängib kvaliteetset tantsumuusikat igale eale. Fookuse tugevuseks on mitmehäälne vokaal ja repertuaar erinevates keeltes. Ansambli liikmete muusikaline taust ulatub kaugemale kui 10a.


Hannes Treibert - laul, taustvokaal, klahvpillid (ans. Rivaal, Endri&Restart, Eesti Mees, Prominent)

Ivar Malmet - laul, taustvokaal, erinevad kitarrid (ans. Pets & Pojad, CO-EraRõõm, Vanaviisi)


Esinetud on põhiliselt Eestis, kus suuremateks klientideks on olnud näiteks Swedpank, maavalitsused, Tallink jpt erineva suurusega ettevõttet. Väljaspool Eestit on ansambli liikmed esinenud Soomes, Rootsis ja isegi USAs.Tuntumatest lugudest on esindatud:


 • Besame Mucho (hispaania keeles)
 • Mis värvi on armastu
 • Quando
 • Tantsin Öös
 • Have you ever seen the rain
 • Pärlipüüdja
 • Crazy little thing
 • Amor
 • Kuldne põld
 • Teesklus
 • jpt. tuntud tantsulood


Esinetakse nii eesti, inglise, soome kui ka vene keeles.

REITING 4.84 (25 HÄÄLT)

Postituse märksõnad

Hinda
Lisa fotod
Hetkel arvustused puuduvad. Ole esimene.


Postituste vahel navigeerimine

MÄRKSÕNAD

Viimati lisatud

Anne Loho

Anne Loho

Jäta arvustus
Kavas on tuntud vanemad coverid, omalooming, kui ka hetke kuumad tantsulood...
Loe edasi
Rändaja

Rändaja

Jäta arvustus
Loe edasi
Jõulutähed

Jõulutähed

Jäta arvustus
Loe edasi

Jälgi meid ka

Viimati lisatud

MÄRKSÕNAD

Kategooriad

Telli uudiskiri