Meie agentuuritasu, mis sisaldub juba hinnapakkumises on vahemikus 25-100€. Selle eest võtame enda kanda suure hulga eeltööd, suhtlust teenuspakkujatega, konsultatsiooni tellijale, mugavat arve võimalust ning garanteerime, et teenuspakkuja ei vea Teid alt. Agentuuritasu hinnavahemik varieerub võttes arvesse hinnapakkumise kogusummat, nt. 1000€ hinnapakkumises on agentuuritasu 100€ ning 250€ hinnapakkumises on 25€ agentuuritasu. 100€ on meie hinnalagi tellides ka teenust, mis ületab 1000€. Nt. 3000€ hinnapakkumises on agentuuritasu ainult 100€. 

Ei. See tähendab, et oleneb kuupäevast võib teenusehind oluliselt varieeruda. Kuigi bändidel ja teenuspakkujatel on kindel hinnavahemik mille raames nad teenust osutavad, siis teatud kuupäevadel võib hind olla isegi poole odavam või ka vastupidi. Samamoodi võib hinda oluliselt muuta bändide puhul väiksemad koosseisud ja esinemiste (settide) pikkus ja arv.

Hinnapakkumised kehtivad enamasti kuni 2 päeva ja teenuste tellimused tuleb kinnitada ettemaksuarvega, mis moodustab 10-50% või kliendi soovil isegi 100% koguarvest. Ettemaks ei kuulu tagastamisele kui klient peaks teenusest või kogu arve tasumisest loobuma. Ettemaksu võime tagastada kui klient teavitab oma loobumissoovist vähemalt 2 kuud ette. Agentuuritasu ei kuulu tagastamisele ka 2 kuulise etteteatamisega. Ettemaksu ei ole tarvis teha riigiasutustel, selleks sobib ka kinnituskiri.

SOODUSPAKKUMISED OKTOOBRIS - NOVEMBRIS

Videodisko

Õhtujuht ja pulmaisa Ilja Golomb

Pulmaisa, päeva-/õhtujuhi ja jõuluvana tegevust alustasin aastal 2003 ning seda tööd suudan läbi viia eesti kui ka vene keeles. Eriti populaarsed on minu graafikus kakskeelsed üritused, sest sujuv üleminek ühelt keelelt teisele ei valmista mulle olulist raskust.


Aastal 2009 lõpetasin TÜ Narva kolledži, erialaks oli noorsootöö ja KOV korraldus. Pärast seda olen töötanud kolm aastat noortekeskuse juhina ja Põhja-Tallinna Valitsuse kultuuri- ja noorsootöö peaspetsialistina. Tänaseks oman kolmanda taseme noorsootöötaja kutsestandardit ning läbitud on ka suur hulk erinevaid koolitusi. Enne ülikooli õppisin veel 11 aastat klaverit, millest seitse aastat möödusid Rakvere muusikakoolis ning järgmised neli G.Otsa nim. muusikakoolis. Erialadeks olid klaver ja helilooming.


Pulmade kohapealt on esikohal mul koostöö ja ühine pingutamine pulma korraldamise ja läbiviimise osas noorpaariga. Usun, et ainult ühiselt pingutades saab korraldada meeldejäävaid ja unustatumaid pulmi, mida on suur rõõm hiljem nii noorpaaril kui ka külalistel elu lõpuni meenutada. Muude ürituste osas ootan samuti aktiivset tegutsemist nii korraldajatelt kui ka kliendilt, sest just meeskonnana tegutsedes ja üksteist toetades saavutame me parimaid tulemusi.


Hinnapoliitikas olen konkurentsivõimeline, kuid läbirääkimistele avatud! Seega võtke julgelt ühendust!

Postituse märksõnad

Hinda
Lisa fotod
Hetkel arvustused puuduvad. Ole esimene.


Postituste vahel navigeerimine

MÄRKSÕNAD

Viimati lisatud

Anne Loho

Anne Loho

Jäta arvustus
Kavas on tuntud vanemad coverid, omalooming, kui ka hetke kuumad tantsulood...
Loe edasi
Rändaja

Rändaja

Jäta arvustus
Loe edasi
Jõulutähed

Jõulutähed

Jäta arvustus
Loe edasi

Jälgi meid ka

Viimati lisatud

MÄRKSÕNAD

Kategooriad

Telli uudiskiri