Meie agentuuritasu, mis sisaldub juba hinnapakkumises on vahemikus 25-100€. Selle eest võtame enda kanda suure hulga eeltööd, suhtlust teenuspakkujatega, konsultatsiooni tellijale, mugavat arve võimalust ning garanteerime, et teenuspakkuja ei vea Teid alt. Agentuuritasu hinnavahemik varieerub võttes arvesse hinnapakkumise kogusummat, nt. 1000€ hinnapakkumises on agentuuritasu 100€ ning 250€ hinnapakkumises on 25€ agentuuritasu. 100€ on meie hinnalagi tellides ka teenust, mis ületab 1000€. Nt. 3000€ hinnapakkumises on agentuuritasu ainult 100€. 

Ei. See tähendab, et oleneb kuupäevast võib teenusehind oluliselt varieeruda. Kuigi bändidel ja teenuspakkujatel on kindel hinnavahemik mille raames nad teenust osutavad, siis teatud kuupäevadel võib hind olla isegi poole odavam või ka vastupidi. Samamoodi võib hinda oluliselt muuta bändide puhul väiksemad koosseisud ja esinemiste (settide) pikkus ja arv.

Hinnapakkumised kehtivad enamasti kuni 2 päeva ja teenuste tellimused tuleb kinnitada ettemaksuarvega, mis moodustab 10-50% või kliendi soovil isegi 100% koguarvest. Ettemaks ei kuulu tagastamisele kui klient peaks teenusest või kogu arve tasumisest loobuma. Ettemaksu võime tagastada kui klient teavitab oma loobumissoovist vähemalt 2 kuud ette. Agentuuritasu ei kuulu tagastamisele ka 2 kuulise etteteatamisega. Ettemaksu ei ole tarvis teha riigiasutustel, selleks sobib ka kinnituskiri.

SOODUSPAKKUMISED OKTOOBRIS - NOVEMBRIS

Videodisko

DJ ja õhtujuht Erkki Sarapuu

Tuntud telenägu, õhtujuht ning DJ, kes on muusikat mänginud paljudes klubides, nagu näiteks Club Hollywood, Atlantis, Klubi Africa, Venus Club, Club Sugar, Sunset, Vaarikas, Bravo, Diva, Privilege, Vabank, Illusion, Teater jne. Erkki aitab muusikaga sisustada igat üritust ja ei jää hätta ka peene gala õhtujuhtimisega.

  keeled

  Postituse märksõnad

  Hinda
  Lisa fotod
  Hetkel arvustused puuduvad. Ole esimene.


  Postituste vahel navigeerimine

  MÄRKSÕNAD

  Viimati lisatud

  Anne Loho

  Anne Loho

  Jäta arvustus
  Kavas on tuntud vanemad coverid, omalooming, kui ka hetke kuumad tantsulood...
  Loe edasi
  Rändaja

  Rändaja

  Jäta arvustus
  Loe edasi
  Jõulutähed

  Jõulutähed

  Jäta arvustus
  Loe edasi

  Jälgi meid ka

  Viimati lisatud

  MÄRKSÕNAD

  Kategooriad

  Telli uudiskiri