Meie agentuuritasu, mis sisaldub juba hinnapakkumises on vahemikus 25-100€. Selle eest võtame enda kanda suure hulga eeltööd, suhtlust teenuspakkujatega, konsultatsiooni tellijale, mugavat arve võimalust ning garanteerime, et teenuspakkuja ei vea Teid alt. Agentuuritasu hinnavahemik varieerub võttes arvesse hinnapakkumise kogusummat, nt. 1000€ hinnapakkumises on agentuuritasu 100€ ning 250€ hinnapakkumises on 25€ agentuuritasu. 100€ on meie hinnalagi tellides ka teenust, mis ületab 1000€. Nt. 3000€ hinnapakkumises on agentuuritasu ainult 100€. 

Ei. See tähendab, et oleneb kuupäevast võib teenusehind oluliselt varieeruda. Kuigi bändidel ja teenuspakkujatel on kindel hinnavahemik mille raames nad teenust osutavad, siis teatud kuupäevadel võib hind olla isegi poole odavam või ka vastupidi. Samamoodi võib hinda oluliselt muuta bändide puhul väiksemad koosseisud ja esinemiste (settide) pikkus ja arv.

Hinnapakkumised kehtivad enamasti kuni 2 päeva ja teenuste tellimused tuleb kinnitada ettemaksuarvega, mis moodustab 10-50% või kliendi soovil isegi 100% koguarvest. Ettemaks ei kuulu tagastamisele kui klient peaks teenusest või kogu arve tasumisest loobuma. Ettemaksu võime tagastada kui klient teavitab oma loobumissoovist vähemalt 2 kuud ette. Agentuuritasu ei kuulu tagastamisele ka 2 kuulise etteteatamisega. Ettemaksu ei ole tarvis teha riigiasutustel, selleks sobib ka kinnituskiri.

SOODUSPAKKUMISED OKTOOBRIS - NOVEMBRIS

Videodisko

Tuletantsija Krista Palm: ”Saan vaid olla parim versioon iseendast.”

Ohtlik graatsia, kes žongleerib tulega nii mängleva kergusega nagu ei keegi teine. Unistab tsirkusega ära põgenemisest. See on tuletantsija Krista Palm.

 

Kuidas sattusid tuleshowsid tegema?
Tuleshowd nägin esimest korda 2010. aasta suvel Itaalias, Veneetsias. Seal tutvusin kahe Prantsuse poisiga, kellest üks keerutas contact staff-i ja teine žongleeris tulega. Õhtul nad tegid tulega tänava etenduse, mis jättis mulle unustamatu mulje. Too hetk tundus see, mida nad tegid, väga keeruline. Aga samas maagiline ja ilus, midagi mida ma ka osata sooviksin, aga arvatavasti kunagi nende tasemele ei pürgiks. Mul on hea meel, et ma eksisin. Huvi ja soov tuletantsu vastu jäi püsima. Ligi poolteist aastat ma harjutasin omaette ja mitte suure eduga, kuni ma leidsin Tartust tulegrupiga kellega koos trenni tegema hakkasin. Tulegrupiga liitumist loengi ma oma tuletantsija karjääri alguseks, kuna ei möödunud palju aega, kui ma oma esimesed esinemised tegin. Peale seda ma olen õppinud, et mitte miski pole võimatu, kui õiged sammud teha ja natukene püsivust on.


Mis sind selle juures võlub?
Tuletantsu juures võlub mind see, kuidas on võimalik milleski raskest ja ohtlikust, midagi niivõrd graatsilist ning ohutut treenimise abil luua. Mulle meeldib, et tegemist on üsna noore kunstivormiga, seega on väga palju, mida veel õppida ja arendada. Samuti meeldib mulle tulekunsti siduda teiste kunstivormidega, näiteks tantsu ja kostüümidisainiga.


Mis sind inspireerib?
Ma leian inspiratsioon paljudest erinevatest kohtadest. Minu koreograafiline inspiratsioon tuleb enamjaolt tantsijatelt ja ka teistelt tuleartistidelt, kuid vahel piisab vaid ka muusikast või isegi juhuslikust mõttelennust. Väga inspireeriv on näha teist artisti, kes oma kunsti hingega teeb.


Kas sul on selles valdkonnas ka eeskujusid?
Alles tutvudes tulemaailmaga olid mul kindlasti suured eeskujud ja inimesed keda jälgisin, kelle moodi ma olla tahtsin. Kuid mida rohkem ma arenesin, seda enam ma sain aru, et järgides enda eeskujusid püüan ma olla kellegi teise moodi ja ma ei saa kunagi olla nemad, vaid ainult parim versioon iseendast. Seega nüüdseks on neist saanud minu inspiratsiooniallikad ja ka sõbrad, kellega koos üksteist inspireerida.


Kuidas end vormis hoiad ning mismoodi valmistud oma etendusteks? 
Vormis hoian ma end pideva treeninguga nii enda tulevahenditega, kui ka akrobaatikaga, acroyogaga ja tantsimisega. Muidugi olulist osa mängivad ka iga-aastased rahvusvahelised festivalid, kus kohtun oma ala maailma tippudega, õppides neilt ja vahetades teadmisi ning oskusi. 

Esinemisteks valmistumine on minu jaoks pidev, sest alati ma mõtlen, kuidas showsid paremaks ja efektsemaks teha. Vahetult enne esinemist on minu jaoks oluline enda keha soojaks teha ja venitada, sammuti leida emotsionaalselt õige seisund vastavalt etteastele, olenevalt mida ma inimestele öelda või anda soovin.


Mida kummalist/naljakat/ekstreemset sul esinemise ajal juhtunud on?
Üks natukene kummaline ja naljakas juhtum oli kunagi Viimsis esinedes, kui poole show pealt ilmus lavale mees koos tahvelarvutiga ja palus, et me peatuksime, sest ta tahab pilti teha.
Ekstreemsemad esinemised on olnud arvatavasti Euroopast väljaspool, kus ohutusele nii palju tähelepanu ei pöörata, aga korraldatakse suuri ja võimsaid showsid. 


Muidugi ka Eestis, kui ilmastikutingimused on karmid olnud. Meenub üks esinemine, kui väljas oli miinus 20 kraadi, mis tundus nagu miinus 30. Me oli me nagu külmas akvaariumis, kuna inimesed vaatasid meid soojast toast läbi klaasi. Samuti libedal pinnasel ja tugeva tuule käes on väga raske esineda olnud.
Kuid minu lemmik esinemised on olnud need, kus tekib juhuslik koostöö teise artistiga ja sealt sünnib midagi maagilist. TaDaa! Festival 2018 oli täis selliseid hetki!


Unistuste koht, kus sooviksid esineda
Ma olen alati unistanud tsirkusega ära põgenemisest, kuid ma ei lepiks väikse tsirkusega!
Hetkel on minu missiooniks jagada enda oskusi ja kunsti võimalikult paljude inimestega. Tänu sellele olen ma palju reisinud Euroopas kui ka Aasias. Olen külastanud erinevaid festivale, esinenud galadel ja show-del, õpetanud ja õppinud ning elanud väikstel paradiisisaartel. Ma lähen sinna, kuhu mu tuli. 


Telli Krista Palm Art Tuleshow oma üritusele siit.