Meie agentuuritasu, mis sisaldub juba hinnapakkumises on vahemikus 25-100€. Selle eest võtame enda kanda suure hulga eeltööd, suhtlust teenuspakkujatega, konsultatsiooni tellijale, mugavat arve võimalust ning garanteerime, et teenuspakkuja ei vea Teid alt. Agentuuritasu hinnavahemik varieerub võttes arvesse hinnapakkumise kogusummat, nt. 1000€ hinnapakkumises on agentuuritasu 100€ ning 250€ hinnapakkumises on 25€ agentuuritasu. 100€ on meie hinnalagi tellides ka teenust, mis ületab 1000€. Nt. 3000€ hinnapakkumises on agentuuritasu ainult 100€. 

Ei. See tähendab, et oleneb kuupäevast võib teenusehind oluliselt varieeruda. Kuigi bändidel ja teenuspakkujatel on kindel hinnavahemik mille raames nad teenust osutavad, siis teatud kuupäevadel võib hind olla isegi poole odavam või ka vastupidi. Samamoodi võib hinda oluliselt muuta bändide puhul väiksemad koosseisud ja esinemiste (settide) pikkus ja arv.

Hinnapakkumised kehtivad enamasti kuni 2 päeva ja teenuste tellimused tuleb kinnitada ettemaksuarvega, mis moodustab 10-50% või kliendi soovil isegi 100% koguarvest. Ettemaks ei kuulu tagastamisele kui klient peaks teenusest või kogu arve tasumisest loobuma. Ettemaksu võime tagastada kui klient teavitab oma loobumissoovist vähemalt 2 kuud ette. Agentuuritasu ei kuulu tagastamisele ka 2 kuulise etteteatamisega. Ettemaksu ei ole tarvis teha riigiasutustel, selleks sobib ka kinnituskiri.

SOODUSPAKKUMISED OKTOOBRIS - NOVEMBRIS

Videodisko

Secret Agents unistab Eestist väljapoole murdmisest

Secret Agents on kamp rõõmsameelseid muusikuid, kelle stiiliampluaa ulatub jazzist hard rockini.

 

Kuidas on saanud teist muusikud, kuidas jõudiste muusikani?
Meie muusikaline tegevus algas koos lemmiklauludega keskkooliajal.

 

Kuidas saite oma kollektiiviga kokku?
Meie kollektiiv  sai kokku 8 aastat tagasi. Otsustasime, et soovime natuke lisa teenida ja koos meie lemmikmuusikat mängida.

 

Millist muusikat te teete?
Me mängime väga erinevat muusikat - jazzist hard rockini.

 

Kirjeldage, millises punktis olete oma bändiga praegu, millised on teie suurimad saavutused ning kuhu jõuda tahaksite?
Meie bänd on korralikul tasemel. Meid austatakse ja armastatakse - see on muusiku jaoks suur saavutus. Soovime edasi töötada ja tulevikus välja anda ka oma albumi.

 

Laval oleme lahedad ja lõbusad :)

 

Mis on muusiku elukutse juures kõige põnevam? Aga kõige raskem?
Meile kõigile meeldib väga laval esineda. Iga kord, kui oleme laval - oleme lahedad ja lõbusad. 
Kõige raskem on laulda tühja ruumis.

 

Kas teil on muusikas ka eeskujusid?
Meil pole muusikalist ebajumalat. 

 

Unistuste üritus/teleshow/lava, kus sooviksite esineda
Paljudel festivalidel ja telesaadetes. Sooviksime reisida sagedamini Eestist väljapoole.

 

Secret Agents'i on võimalik tellida siit.