Meie agentuuritasu, mis sisaldub juba hinnapakkumises on vahemikus 25-100€. Selle eest võtame enda kanda suure hulga eeltööd, suhtlust teenuspakkujatega, konsultatsiooni tellijale, mugavat arve võimalust ning garanteerime, et teenuspakkuja ei vea Teid alt. Agentuuritasu hinnavahemik varieerub võttes arvesse hinnapakkumise kogusummat, nt. 1000€ hinnapakkumises on agentuuritasu 100€ ning 250€ hinnapakkumises on 25€ agentuuritasu. 100€ on meie hinnalagi tellides ka teenust, mis ületab 1000€. Nt. 3000€ hinnapakkumises on agentuuritasu ainult 100€. 

Ei. See tähendab, et oleneb kuupäevast võib teenusehind oluliselt varieeruda. Kuigi bändidel ja teenuspakkujatel on kindel hinnavahemik mille raames nad teenust osutavad, siis teatud kuupäevadel võib hind olla isegi poole odavam või ka vastupidi. Samamoodi võib hinda oluliselt muuta bändide puhul väiksemad koosseisud ja esinemiste (settide) pikkus ja arv.

Hinnapakkumised kehtivad enamasti kuni 2 päeva ja teenuste tellimused tuleb kinnitada ettemaksuarvega, mis moodustab 10-50% või kliendi soovil isegi 100% koguarvest. Ettemaks ei kuulu tagastamisele kui klient peaks teenusest või kogu arve tasumisest loobuma. Ettemaksu võime tagastada kui klient teavitab oma loobumissoovist vähemalt 2 kuud ette. Agentuuritasu ei kuulu tagastamisele ka 2 kuulise etteteatamisega. Ettemaksu ei ole tarvis teha riigiasutustel, selleks sobib ka kinnituskiri.

SOODUSPAKKUMISED OKTOOBRIS - NOVEMBRIS

Videodisko

Regina & Band: "Kuus head aastat koos musitseerinud."


Kuidas on saanud teist muusikud, kuidas jõudsite muusikani? 


Muusika on meile juba varajasest lapsepõlvest hingelähedane olnud! Reginal on ilmselt suuremas osas kirg muusika vastu päritud isalt, kes oli suur muusikaarmastaja ning kunagi omal ajal sai teise koha muusikasaates “Kaks takti ette”. Samuti vanaemalt, kes oli Leedu päritolu laulja. Seega vahemärkusena võib ka mainida, et Regina on veerand-leedukas. :) Kuidas saite oma kollektiiviga kokku?


Ligi kuus aastat tagasi korraldasid ägeda bändi nimega Crux mõned liikmed noortele bändilaagrit, mille jaoks sai kokku pandud ka meie koosseis. Selles laagris kasvasime me kokku nii sõprade kui muusikutena ja nüüdseks juba kuus head aastat koos musitseerinud.Millist muusikat te teete? 


Mitmeid aastaid otsisime oma nö “stiili” ja usume, et veel siiamaani otsime seda miskit “originaalsel”', mida teised bändid ja muusikud veel pakkunud pole. Kuid kui üldises pildis peaksime end kuhugi liigitama, siis ütleksime, et kuulume pop/country/rnb “klubisse”.Kirjeldage, millises punktis olete oma bändiga praegu, millised on teie suurimad saavutused ning kuhu jõuda tahaksite? 


Hetkel tegeleme uue eestikeelse albumi salvestamisega, seni maani oleme avalikustanud vaid üksikud eestikeelsed singleid, kuid nüüd loodame valmis saada terve albumi jagu ägedaid palasid.Mis on muusiku elukutse juures kõige põnevam?


Kõige põnevam on muusiku elukutse juures loomingulisus ja võimalus eneseväljenduseks, võimalus välja elada kirge muusika vastu, mis iga muusikaarmastaja südames keeb.Milline on kõige naljakam/imelikum asi, mis teil laval juhtunud on?


Kord käisime esinemas Kalamaja restoranis Trühvel. Tegime lisaks cover-lugudele ka mitmeid oma bändi lugusid. Mäletan hästi korda, kui olime oma kõige tuntuma ning palju kordi esitatud loo Cracked Glass esitamise keskel, kui Reginal järsku teise salmi sõnad meelest läksid. Teadagi on see lugu kiire ja hoogne, seega peale esimest refrääni tuli Reginal pisike paanika, sest no kuidagi ei tulnud meelde, kuidas see teine salm algab. Seega keset lugu hõikas ta kitarristile, et uurida, kas tema mäletab, mis sõnu edasi laulma peab. Kahjuks tuli see küsimus Aimarile nii ootamatult, et ta jõudis ainult noogutada, et ta ei mäleta ja siis eneselegi teadmata kuidas, aga kuskilt “automaadi” pealt need teise salmi sõnad järsku Regina suust siiski tulid. Kas teil on muusikas ka eeskujusid?


On, oleme teinud ka bändi proove, kus igaüks saab valida kolm lugu erinevatelt artistidelt ning põhjendada, mis neile nende lugude juures meeldib. Seda selleks, et paremini aru saada, millist muusikat keegi kuulab, mida naudib, keda/mida eeskujuks võtta ja kuhu poole bändina edasi liikuda.Unistuste üritus/teleshow/lava, kus sooviksite esineda. 


Suurim unistus oleks esindada Eestit Eurovisioonil.Milliseid apsakaid on teil esinedes juhtunud? Kuidas selliseid situatsioone olete lahendanud?


Apsakaid on olnud mitmeid. Kord ühel kohviku esinemisel vaid mõned minutid enne kontserdi algust lõpetas digipult töötamise ning kogu helitehniline lahendus tuli ümber mõelda. Seega ühendasime kõik pillid ja mikrofoni otse juhtmega kõlarisse või monitori ning kes helitehnikat tunneb, siis ütleme nii, et “soundi” kvaliteet polnud just eriti kiita. :D Aga siiski nautisime oma lugude esitamist ja musitseerisime võidukalt lõpuni.Kuidas valmistute esinemisteks? Kas on midagi, millele eriliselt tähelepanu pöörate? Kui jah, siis mis see on?


Enne esinemisi me tihti räägime lugude sisud ja ''raskuskohad'' üle, teeme palju nalja ja naerame. :) Samuti on meil kombeks koos palvetada ja üksteist toetada julgustavate sõnadega, et “me saame hakkama” ja “lihtsalt naudime koos muusika tegemist”.Kui saaksite praegu teha ühe oma loole muusikavideo, siis millise laulu valiksite? Miks just selle?


Tahaksime teha kõigile lugudele muusikavideod, kui selleks vaid finantsilist võimalust oleks. Muusikavideo on nagu lühifilm, mis annab loo tekstile ja meloodiale pildi. Regina & Band'i on võimalik esinema kutsuda siit.