Meie agentuuritasu, mis sisaldub juba hinnapakkumises on vahemikus 25-100€. Selle eest võtame enda kanda suure hulga eeltööd, suhtlust teenuspakkujatega, konsultatsiooni tellijale, mugavat arve võimalust ning garanteerime, et teenuspakkuja ei vea Teid alt. Agentuuritasu hinnavahemik varieerub võttes arvesse hinnapakkumise kogusummat, nt. 1000€ hinnapakkumises on agentuuritasu 100€ ning 250€ hinnapakkumises on 25€ agentuuritasu. 100€ on meie hinnalagi tellides ka teenust, mis ületab 1000€. Nt. 3000€ hinnapakkumises on agentuuritasu ainult 100€. 

Ei. See tähendab, et oleneb kuupäevast võib teenusehind oluliselt varieeruda. Kuigi bändidel ja teenuspakkujatel on kindel hinnavahemik mille raames nad teenust osutavad, siis teatud kuupäevadel võib hind olla isegi poole odavam või ka vastupidi. Samamoodi võib hinda oluliselt muuta bändide puhul väiksemad koosseisud ja esinemiste (settide) pikkus ja arv.

Hinnapakkumised kehtivad enamasti kuni 2 päeva ja teenuste tellimused tuleb kinnitada ettemaksuarvega, mis moodustab 10-50% või kliendi soovil isegi 100% koguarvest. Ettemaks ei kuulu tagastamisele kui klient peaks teenusest või kogu arve tasumisest loobuma. Ettemaksu võime tagastada kui klient teavitab oma loobumissoovist vähemalt 2 kuud ette. Agentuuritasu ei kuulu tagastamisele ka 2 kuulise etteteatamisega. Ettemaksu ei ole tarvis teha riigiasutustel, selleks sobib ka kinnituskiri.

SOODUSPAKKUMISED OKTOOBRIS - NOVEMBRIS

Videodisko

Pulmaema ja õhtujuht Ille Palusalu: "Parem halb plaan, kui sihitu tegutsemine."

Ille Palusalu on tõeline Hunt Kriimsilm, tegutsedes nii pulmaema, õhtujuhi kui laste mängujuhina. Ta annab endast igal üritusel maksimumi ning mida suurem väljakutse, seda suurema õhinaga ta üritust korraldama asub. 

 

Sa oled pulmaema ja õhtujuht ning laste mängujuht - kuidas nendeni jõudsid, milline tegevus viis milleni?

Olen terve elu olnud väga mitmekülgne ja tegelenud erinevate hobidega. Kuna kõik tundub nii huvitav, siis pole suutnud leida seda ühte ainust, millele jäägitult pühenduda. Siiski võin öelda, et laulmine ja muusika on saatnud mind läbi elu ja sellega olen lõbustanud nii suuri kui väikeseid. Kõigepealt saigi algust tehtud just muusikuna. Olen esinenud erinevate kooslustega ja tihti ka üksi oma kitarri saatel nii suurtel kui väiksematel üritustel. Siis tulid esimesed õhtujuhtimised täiskasvanute pidudel ning kõige hiljem laste pidude korraldamine. Tihti olen olnud ka "mitu ühes" ehk siis õhtujuht-muusik-laste mängujuht. 

 

Palju on mind toetanud ka õpingud ja põhitöö. Olen lõpetanud TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia huvijuht-loovtegevuse õpetaja eriala ja töötanud koolis huvijuhina nii väiksemate kui suuremate noortega. Üle-eelmisel aastal lõpetasin magistriõpingud Tallinna Ülikoolis rekreatsioonikorralduse erialal. Olen töötanud väga erinevas vanuses laste ja noortega. 5 aastat olen olnud beebikooliõpetaja, 2 aastat olen olnud eesti keele õpetaja. Lisaks olen töötanud lasteaia õpetajana, muusikaõpetajana ja laste võimlemise juhendajana.

 

Millistel üritustel esined kõige meelsamini?

Kuna olen õppinud ürituste korraldamist ja planeerimist ning sellega ise väga pikalt tegelenud, siis esinen kõige meelsamini üritustel, mis on hästi läbi mõeldud ja korraldatud. Ma ei jäta ise kunagi midagi läbi mõtlemata või juhuse hoolde. Mulle meeldib moto: "Parem halb plaan, kui sihitu tegutsemine!" Halba plaani saab alati tegevuse käigus kohandada ja paremaks muuta. Kui aga pole üldse plaani, siis võib mõte täiesti ära kaduda.

 

Kas on ka mingeid üritusi, kus sa päris kindlasti ei oleks nõus esinema? 

Mulle ei meeldi väga esineda läbimõtlemata üritustel. Samas on selliseid üritusi ka ette tulnud ja ma olen alati hakkama saanud. Siis tuleb loomingulisemalt läheneda. Siiani pole ühtegi sellist pakkumist olnud, millele oleksin ei öelnud. Mida suurem väljakutse, seda suurema õhinaga korraldama asun.

 

Mida pead oma seniseks suurimaks õnnestumiseks?

Ma ei saa välja tuua ühtegi konkreetset näidet, sest minu jaoks on iga sündmus väga oluline. Ma mõtle kunagi, et ah, küll ma selle kuidagi ära teen. Tahan igal üritusel endast maksimumi anda, sest mina ja minu tegevused ongi kõige parem reklaam. Alati võib ju olla keegi, kes sind jälle kellelegi edasi soovitab jne.

 

Suurimaks õnnestumiseks võib lugeda loomulikult ka tänu ja õnnetunnet laste siirastes silmades. Kindlasti on uhke tunne olnud, kui mõni suur ja tuntud firma on mind üles leidnud ja lastega mängima kutsunud. Näiteks Nortal AS, kus käisin laste jõulupidu tegemas või Škoda proovisõidupäev, kus mängisin lastega. Samuti on tore, et Eesti suurürituste korraldajad on hakanud palju laste ja perede peale mõtlema. Eelmisel suvel kutsuti mind lastega mängima näiteks American Beauty Car Show`le ja Hiiu Folgile.

 

Kas Sul on oma tegutsemisvaldkondades ka eeskujusid?

Kõige rohkem eeskujusid on mul selles valdkonnas, milles ma ennast veel algajana tunnen, ehk siis pulmade korraldamises. Alati, kui satun kas ise külalisena või lastega tegelejana pulma, siis üritan pulmaisa tööd jälgida. Arvan, et see on üks vastutusrikkamaid ameteid, sest kui sünnipäev on igal aastal, siis pulmi peetakse tavaliselt kord elus. Soovin ja teen kõik selleks, et sellest päevast jääks pruutpaarile kõige ilusamad mälestused.

 

Mis on Sinu töös kõige põnevam? Aga kõige raskem?

Põnev on kindlasti lastele meelepäraseks tegelaseks kehastumine ja loomulikult meeldib mulle endale väga mängida. Väga tore on see kui väikesed austajad tänaval või kuskil üritusel mind ära tunnevad ja hüüavad näiteks, et Elsa või Pipi läheb vms Raske on vahel see, kui sind jälle ära ei tunta. Olen olnud üritusel kostümeerituna ja lastega mänginud, nii et nad lõpuks lausa rippusid mu küljes ja ei tahtnud ära lasta. Meil oli tõesti väga lõbus. Kui aga oma tavapärased riided selga panin, siis kõndisid nad minust täiesti külmalt mööda. Siis oli küll kurb tunne, sest tegelikult nad ei teagi, kes ma olen.

 

Kuidas sa end "vormis hoiad" ehk õpid ja end täiendad?

Olen pidevalt õppinud ja täiendanud ennast erinevates kõrgkoolides. Samuti on väga head õpetajad lapsed ise, kes on mulle nii mõnegi mängu selgeks õpetanud. Loen ka palju erialast kirjandust ja mõtlen ise huvitavaid tegevusi ja mänge välja. 

 

Millised on vead, mida ürituste korraldajad tihtipeale teevad?

Kõige suurem viga ongi see, et ei räägita läbi ja ei lepita kokku. Kui kõik soovid ja mõtted on enne selgeks räägitud, siis saab seda vältida. Vead võivad tulla ka siis, kui olude muutudes kramplikult oma plaanist kinni püütakse hoida. Iga pidu ja seltskond on erinev. Mis ühes kohas toimib ideaalselt, ei pruugi teise kohta üldse sobida. Tuleb olla väga paindlik ja vajadusel muuta ja kohandada oma tegevuskava.

 

Millised on Sinu soovitused ürituse korraldajale, et sündmus õnnestuks?

 

  • Kuula ära tellija soovid!
  • Täienda, soovita, paranda (suheldes tellijaga)
  • Valmista ette tegevuskava ja tee endale selgeks
  • Hangi ja säti valmis vajalikud vahendid
  • Naudi sündmuse korraldamist
  • Vajadusel ole loominguline ja paindlik
  • Mõtle läbi, mida oleks veel paremini saanud teha
 

Illet saab enda üritusele tellida siit.