Meie agentuuritasu, mis sisaldub juba hinnapakkumises on vahemikus 25-100€. Selle eest võtame enda kanda suure hulga eeltööd, suhtlust teenuspakkujatega, konsultatsiooni tellijale, mugavat arve võimalust ning garanteerime, et teenuspakkuja ei vea Teid alt. Agentuuritasu hinnavahemik varieerub võttes arvesse hinnapakkumise kogusummat, nt. 1000€ hinnapakkumises on agentuuritasu 100€ ning 250€ hinnapakkumises on 25€ agentuuritasu. 100€ on meie hinnalagi tellides ka teenust, mis ületab 1000€. Nt. 3000€ hinnapakkumises on agentuuritasu ainult 100€. 

Ei. See tähendab, et oleneb kuupäevast võib teenusehind oluliselt varieeruda. Kuigi bändidel ja teenuspakkujatel on kindel hinnavahemik mille raames nad teenust osutavad, siis teatud kuupäevadel võib hind olla isegi poole odavam või ka vastupidi. Samamoodi võib hinda oluliselt muuta bändide puhul väiksemad koosseisud ja esinemiste (settide) pikkus ja arv.

Hinnapakkumised kehtivad enamasti kuni 2 päeva ja teenuste tellimused tuleb kinnitada ettemaksuarvega, mis moodustab 10-50% või kliendi soovil isegi 100% koguarvest. Ettemaks ei kuulu tagastamisele kui klient peaks teenusest või kogu arve tasumisest loobuma. Ettemaksu võime tagastada kui klient teavitab oma loobumissoovist vähemalt 2 kuud ette. Agentuuritasu ei kuulu tagastamisele ka 2 kuulise etteteatamisega. Ettemaksu ei ole tarvis teha riigiasutustel, selleks sobib ka kinnituskiri.

SOODUSPAKKUMISED OKTOOBRIS - NOVEMBRIS

Videodisko

Õhtujuht Romet Koser unistab Presidendi vastuvõtu heeroldi rollist

Romet Koser on enda kohta öelnud, et on justkui tavaline Eesti mees, kes natukene kõike teha oskab. Eriti hästi aga oskab ta igasugu erinevaid sündmuseid juhtida, olgu selleks siis pulmad, juubelid või aktused. Milles end kõige paremaks peab või kõige rohkem naudib - saame tuttavaks!

 

Kuidas sai Sinust õhtujuht?

Ega ma päriselt enam ei mäletagi. Ju see sai alguse edevusest ja soovist inimeste ees seista. Üks asi viib teiseni ja ühel hetkel saad aru, et see polegi enam selline "aastas kaks korda" ülesastumine. Kui sa kusagil oled kellelegi juba mingis situatsioonis silma jäänud, siis ikka küsitakse ja tehakse pakkumisi.

 

Kuidas end "vormis hoiad" ehk täiendad ja arendad?

Selleks, et osata inimestega suhelda, ei pea ennast sugugi vormis hoidma. See on midagi sellist, mida sa kas oskad või mitte. Sündmuste juhina töötava inimese ainus päriselt oluline nõue ongi see, et ta oskaks inimestega suhelda. Kuidas ta nad tööle paneb või ohjab, on juba kõik suhtlemise alamkategooria. Mina trenni otseselt ei teegi. Küll aga vaatan teinekord ametivendi töö käigus. See on hea koht positsioneerida ennast teiste omasuguste seas.

 

Milliseid sündmusi meelsasti juhid?

Pean ütlema, et kõiki sündmusi, millele ma olen otsustanud õla alla panna, juhin ma meelsasti. Vahest sellisteks, mis mulle eriti meelt mööda, on pidulikud aktused, erinevad etluskonkursid, lauluvõistlused ja sündmused, kus saab midagi kommenteerida ning tuua kuulajate-, vaatajateni erinevaid reportaaže.

 

Kas on ka mingit üritust, kuhu sa päris kindlasti õhtujuhiks ei läheks? 

Päris sellist sündmust vist polegi. Kuigi, kui mul on valida, siis eelistan ma tegeleda tavalise, keskmise inimesega. Eks see oleneb hästi palju inimeste suhtumisest ka. Pean tunnistama, et ma ei tunne ennast kõige mugavamalt inimeste seltskonnas, kes hindavad teisi nende väliste või materiaalsete omaduste järgi.

 

Mis on Sinu unistuste sündmus, mille õhtujuht sa olla sooviksid?

Unistuste sündmuseks, kus osaleda sooviksin, oleks presidendi vastuvõtt. Täidaksin meeleldi heeroldi rolli, mida on minu jaoks väga meeldivalt teinud Meelis Kompus.

 

Millised on Sinu tugevused võrreldes konkurentidega? 

Ega ma ennast teisteks paremaks ei taha teha. Ma usun, et kõikidel õhtujuhtidel on need "tugevused" sarnased. Eks me kõik ole kohusetundlikud, sõbralikud, täpsed, ausad jne. 

 

Milline on Sinu missioon õhtujuhina?

Otseselt missiooni mul ei ole. Ma lihtsalt teen seda, mida ma hästi oskan ja naudin.

 

Millised on Sinu soovitused ürituse korraldajale, et sündmus õnnestuks?

Minu meelest on kõige olulisem inimestevaheline energia. Sellest saavad alguse emotsioonid ja emotsioon ongi see, mille õhtujuht müüb ostjale. Kõige olulisem on leida õige energiaga inimene oma pidu läbi viima. Miks mõne inimesega on hea koos olla ja teisega ei ole? Sellepärast, et energiad kas klapivad või mitte. Aga üldjuhul on hea peo kordaminekuks vaja kolme põhilist asja -  toit, koht ja peojuht. Kui nende asjadega täppi panna, on hea emotsioon garanteeritud.

 

Rometit saab tellida siit.