Meie agentuuritasu, mis sisaldub juba hinnapakkumises on vahemikus 25-100€. Selle eest võtame enda kanda suure hulga eeltööd, suhtlust teenuspakkujatega, konsultatsiooni tellijale, mugavat arve võimalust ning garanteerime, et teenuspakkuja ei vea Teid alt. Agentuuritasu hinnavahemik varieerub võttes arvesse hinnapakkumise kogusummat, nt. 1000€ hinnapakkumises on agentuuritasu 100€ ning 250€ hinnapakkumises on 25€ agentuuritasu. 100€ on meie hinnalagi tellides ka teenust, mis ületab 1000€. Nt. 3000€ hinnapakkumises on agentuuritasu ainult 100€. 

Ei. See tähendab, et oleneb kuupäevast võib teenusehind oluliselt varieeruda. Kuigi bändidel ja teenuspakkujatel on kindel hinnavahemik mille raames nad teenust osutavad, siis teatud kuupäevadel võib hind olla isegi poole odavam või ka vastupidi. Samamoodi võib hinda oluliselt muuta bändide puhul väiksemad koosseisud ja esinemiste (settide) pikkus ja arv.

Hinnapakkumised kehtivad enamasti kuni 2 päeva ja teenuste tellimused tuleb kinnitada ettemaksuarvega, mis moodustab 10-50% või kliendi soovil isegi 100% koguarvest. Ettemaks ei kuulu tagastamisele kui klient peaks teenusest või kogu arve tasumisest loobuma. Ettemaksu võime tagastada kui klient teavitab oma loobumissoovist vähemalt 2 kuud ette. Agentuuritasu ei kuulu tagastamisele ka 2 kuulise etteteatamisega. Ettemaksu ei ole tarvis teha riigiasutustel, selleks sobib ka kinnituskiri.

SOODUSPAKKUMISED OKTOOBRIS - NOVEMBRIS

Videodisko

Mihkel Tikerpalu: “Elu on see, mis on plaanide vahel.”

Tegeled väga mitmete asjadega: oled näitleja ning selle kõrvalt pühendad end sündmuskorraldusele. Kuidas sai Sinust õhtujuht ja pulmaisa? Kaua oled selles valdkonnas tegutsenud?


Lõpetasin 2010. aastal EMTA Lavakunstikooli ja asusin tööle NUKU teatrisse. Tegelikult hakkas juba esimesel aastal teatris idanema mõte, et võiksin ennast proovile panna ka õhtujuhina – näitlejal on ju olemas palju eeldusi ja oskusi, et selles töös edukas olla. Siiski ei tormanud ma pea ees uutele jahimaadele – esimene minu poolt juhitud õhtu toimus aastal 2012, samal aastal vedasin ka esmakordselt pulma, aga seda koos kolleeg Anti Kobiniga NUKU teatrist, kes samuti selles vallas aktiivselt tegutseb. Kas Sul on selles valdkonnas ka eeskujusid?


Ei saa öelda, et oleks eeskujusid. Kui osalen pidudel külalisena, siis on ikka põnev jälgida ka kolleegide tööd ning nende tehtavast häid mõtteid kõrva taha panna. Eestis tegutseb suur hulk väga häid õhtujuhte ja pulmaisasid.Millised on Sinu tugevused võrreldes konkurentidega?


Näitlejakoolitus annab mitmeid selleks tööks vajalikke oskusi: kohanemis- ja improviseerimisvõime, koolitatud hääl ja artikulatsioon, ka sõnaseadmisoskus. Töötan igapäevaselt teatris – osalen proovides ja mängin etendustel – ja sedasi on need oskused pidevas arengus. Usun, et minu tugevuseks ongi nö näitleja tööriistad, mida teatriga vähem kokku puutunud sama ala tegijatel tagataskust võtta pole. Mida pead oma seniseks suurimaks õnnestumiseks?


Minu poole on korduvalt pöördunud inimesed, kes on mind avastanud mõnelt teiselt ürituselt, kus nad on külalisena osalenud. See näitab, et minu tegevus on läinud inimestele korda. See on suur õnnestumine.Kuidas hindad, milline on Eesti pulmateenuste turg praegu - mis on hästi ning mis võiks paremini olla? 


Pulmateenused liiguvad väga heal kursil. Leian, et näiteks Facebook oma mitmete vastavate gruppidega aitavad selle kursi hoidmisele kenasti kaasa. On hea, et info väärt tegijate kohta on lihtsasti leitav. Viimasel ajal on aktiivselt toimima hakanud ka nö hankesüsteemid, mis aitavad veel operatiivsemalt kliendid ja teenusepakkujad kokku viia. Kuhu suunas võiks Eesti pulmaturg areneda? Millest võiks näiteks šnitti võtta välismaalt?


Leian, et Eesti pulmaturg liigub väga õiges ja ilusas suunas. Seda suunda iseloomustab hästi tõik, et pruutpaarid, kellega olen viimasel ajal kohtunud, soovivad nö mittetraditsioonilist pulma, soovivad vähem teada-tuntud pulmamänge ja rohkem personaalset lähenemist ja mõnusat olemist koos külalistega. Minu mõtteviis on kogu aeg olnud see, et pulmapäev peab olema ja saabki olla ainult pruutpaari nägu.   

 


Millistel üritustel veel peale pulmade õhtujuhina tegutsed?


Tegutsen nii õhtujuhi kui konferansjeena erinevatel üritustel, kus õhtu või päeva koordineerimist ja vedamist vaja läheb – sünnipäevad, firmaüritused, suvepäevad jne. Mis on õhtujuhi ja pulmaisa töö juures kõige põnevam?


Siinkohal saan tõmmata paralleeli näitlejatööga. Mõlema töö puhul on üks põnevamaid hetki kohtumine oma publikuga – eks ole ühe piduõhtu juhtimine ka ju omamoodi etendus, kus mina olen õhtujuhti kehastav näitleja ja publikuks, aga samas ka etenduse osalisteks, on peokülalised. Seltskonnad ja inimesed on ääretult erinevad – põnev on näha, kuidas minu  eeldustele tuginevad tegevused ja õhtuteks loodud kavad erinevate inimgruppidega resoneerima hakkavad.Millised on kõige suuremad väljakutsed, mis on sündmuste eestvedamisel ette tulnud? Kuidas neid lahendanud oled?


Pidusid ja sündmusi iseloomustab hästi mõte “Elu on see, mis on plaanide vahel”. Plaani ja kavanda, kuidas tahad, aga tegelikkus jõuab kätte ikkagi peo käigus. Tihti tuleb plaane käigu pealt ümber teha ja kohaneda. Üks või mitu kiirelt ja käigu pealt teostatavat mängu-tegevust võiks igal pulmaisal tagataskus kaasas olla.  Millised on kolm omadust, mis on ühe õhtujuhi ja pulmaisa juures olulised? Kuidas need selle töö juures rolli mängivad?


Improvisatsiooni- ja kohanemisvõimeta on seda tööd väga keeruline teha, sest peoseltskond on igas mõttes elav organism. Lisaks neile enesekindlus, sest see, mida me õhtujuhtide ja pulmaisadena teeme on äge ja vajalik ning annab sündmusele juurde vürtsi, mida minu ja mu kolleegideta pidudel ei oleks. Milline mäng või tegevus on pulmades kõige suurem hitt? Milline mäng või tegevus peaks aga Sinu meelest pulmades alati olemas olema?


Kibekarjumine ei ole küll otseselt mäng, aga eestlastel on see veres ja pulmades saab sellest alati hitt. Ma leian, et pulma korraldamisel ei ole midagi, mis on ingliskeelselt öeldes must be. Mis peab pulmas olema, on see, et külalised, aga eelkõige vastselt abiellunud tunneksid ennast hästi. Telli Mihkel enda sündmusele siit.