Meie agentuuritasu, mis sisaldub juba hinnapakkumises on vahemikus 25-100€. Selle eest võtame enda kanda suure hulga eeltööd, suhtlust teenuspakkujatega, konsultatsiooni tellijale, mugavat arve võimalust ning garanteerime, et teenuspakkuja ei vea Teid alt. Agentuuritasu hinnavahemik varieerub võttes arvesse hinnapakkumise kogusummat, nt. 1000€ hinnapakkumises on agentuuritasu 100€ ning 250€ hinnapakkumises on 25€ agentuuritasu. 100€ on meie hinnalagi tellides ka teenust, mis ületab 1000€. Nt. 3000€ hinnapakkumises on agentuuritasu ainult 100€. 

Ei. See tähendab, et oleneb kuupäevast võib teenusehind oluliselt varieeruda. Kuigi bändidel ja teenuspakkujatel on kindel hinnavahemik mille raames nad teenust osutavad, siis teatud kuupäevadel võib hind olla isegi poole odavam või ka vastupidi. Samamoodi võib hinda oluliselt muuta bändide puhul väiksemad koosseisud ja esinemiste (settide) pikkus ja arv.

Hinnapakkumised kehtivad enamasti kuni 2 päeva ja teenuste tellimused tuleb kinnitada ettemaksuarvega, mis moodustab 10-50% või kliendi soovil isegi 100% koguarvest. Ettemaks ei kuulu tagastamisele kui klient peaks teenusest või kogu arve tasumisest loobuma. Ettemaksu võime tagastada kui klient teavitab oma loobumissoovist vähemalt 2 kuud ette. Agentuuritasu ei kuulu tagastamisele ka 2 kuulise etteteatamisega. Ettemaksu ei ole tarvis teha riigiasutustel, selleks sobib ka kinnituskiri.

SOODUSPAKKUMISED OKTOOBRIS - NOVEMBRIS

Videodisko

Meelis-Band sai alguse ajal, mil olid pikad juuksed ja alt laienevad püksid

Meelis-Band on kamp kogenud muusikuid, kes muuhulgas osalenud ka 2017. aasta saates Rahvabänd. Nende eeskujudes on muusikud, kes teevad oma asja ehedalt ja sellest mõnu tundes. 

 

Kuidas on saanud teist muusikud, kuidas jõudiste muusikani?

Oleme iseõppijad – pärit ajastust, kui vineerist kitarre ise välja saeti ja maki pealt kuulmise järgi laule maha mängiti. Ajast, kui olid pikad juuksed ja alt laienevad püksid...

 

Kuidas saite oma kollektiiviga kokku?

Esinenud oleme pika aja jooksul väga paljudes ansamblites ja projektides. Meelis-Band sai 2013. aastal alguse täiesti juhuslikult. Olime mõni aasta tagasi kõik lõpetanud aktiivse ansamblitegevuse, kui üks hea sõber kutsus oma juubelile esinema. Ja läkski jälle lahti!

 

Millist muusikat te teete?

Pop, rock, kantri, veidi ballaadi – põhiliselt ikka tantsumuusikat. Meelis-Band püüab teha muusikat mis endale meeldib, tahtmises ja lootuses, et publikule meeldib see samuti.

 

Kirjeldage, millises punktis olete oma bändiga praegu, millised on teie suurimad saavutused ning kuhu jõuda tahaksite?

Meie hetkepunkt on ühes lauges maratoni kurvis enne lõpusirget – finišini on veel veidi maad. Meie suurim saavutus on see, et oleme rivis ja endiselt saame kutseid mängudele.

 

Mis on muusiku elukutse juures kõige põnevam? Aga kõige raskem?

Põnev ja huvitav on see, kui saad anda edasi rõõmu, tundeid ja sõnu, mis sind ennast puudutavad. Tunda, et need on kohale jõudnud. Raske on see, kui see eelnev jutt kõik vastupidine on.

 

Milline on kõige naljakam/imelikum asi, mis teil laval juhtunud on?

Nalja, rõõmu ja head on palju olnud. Kõige imelikum asi on aga see, et me ikka ja jälle veel laval oleme. 

 

Kas teil on muusikas ka eeskujusid?

Eeskujud on need, kes teevad täiega ehedalt ja live -muusikat, tundes sellest ise mõnu ja jagades seda ohtralt laiali.

 

Unistuste üritus/teleshow/lava, kus sooviksite esineda.

Olla selliste koos oma eeskujudega, nagu eelnevalt kirjeldatud, laval.

 

Meelis Band’i on võimalik oma üritusele tellida siit.