Meie agentuuritasu, mis sisaldub juba hinnapakkumises on vahemikus 25-100€. Selle eest võtame enda kanda suure hulga eeltööd, suhtlust teenuspakkujatega, konsultatsiooni tellijale, mugavat arve võimalust ning garanteerime, et teenuspakkuja ei vea Teid alt. Agentuuritasu hinnavahemik varieerub võttes arvesse hinnapakkumise kogusummat, nt. 1000€ hinnapakkumises on agentuuritasu 100€ ning 250€ hinnapakkumises on 25€ agentuuritasu. 100€ on meie hinnalagi tellides ka teenust, mis ületab 1000€. Nt. 3000€ hinnapakkumises on agentuuritasu ainult 100€. 

Ei. See tähendab, et oleneb kuupäevast võib teenusehind oluliselt varieeruda. Kuigi bändidel ja teenuspakkujatel on kindel hinnavahemik mille raames nad teenust osutavad, siis teatud kuupäevadel võib hind olla isegi poole odavam või ka vastupidi. Samamoodi võib hinda oluliselt muuta bändide puhul väiksemad koosseisud ja esinemiste (settide) pikkus ja arv.

Hinnapakkumised kehtivad enamasti kuni 2 päeva ja teenuste tellimused tuleb kinnitada ettemaksuarvega, mis moodustab 10-50% või kliendi soovil isegi 100% koguarvest. Ettemaks ei kuulu tagastamisele kui klient peaks teenusest või kogu arve tasumisest loobuma. Ettemaksu võime tagastada kui klient teavitab oma loobumissoovist vähemalt 2 kuud ette. Agentuuritasu ei kuulu tagastamisele ka 2 kuulise etteteatamisega. Ettemaksu ei ole tarvis teha riigiasutustel, selleks sobib ka kinnituskiri.

Top 12
Õhtujuht Jana Tafenau

Jana Tafenau

Jäta arvustus
Keeled: eesti, vene, inglise.
Loe edasi
Õhtujuht, pulmaisa ja artist Mihkel Tikerpalu

Mihkel Tikerpalu

1 Arvustust
Keeled: eesti, inglise.
Loe edasi
Õhtujuht ja pulmaisa Toomas Lumi

Toomas Lumi

1 Arvustust
Keeled: eesti, vene.
Loe edasi
Õhtujuht ja pulmaisa Artur Raidmets

Artur Raidmets

Jäta arvustus
Keeled: eesti, vene, inglise.
Loe edasi
Õhtujuht ja pulmaisa Arlet Palmiste

Arlet Palmiste

Jäta arvustus
Keeled: eesti, vene, inglise.
Loe edasi
Õhtujuht ja pulmaisa Margus Luik

Margus Luik

Jäta arvustus
Keeled: eesti, inglise.
Loe edasi
Õhtujuht ja pulmaisa Ilja Golomb

Ilja Golomb

Jäta arvustus
Keeled: eesti, vene.
Loe edasi
Õhtujuht ja pulmaisa Mikk Merekivi

Mikk Merekivi

Jäta arvustus
Keeled: eesti, inglise.
Loe edasi
Õhtujuht ja pulmaisa Juhan Krull

Juhan Krull

Jäta arvustus
Keeled: eesti, inglise.
Loe edasi
Õhtujuht Lauri Liiv

Õhtujuht Lauri Liiv

Jäta arvustus
Keeled: eesti, inglise, soome.
Loe edasi
Maag ja õhtujuht Ervin Hurt

Ervin Hurt

Jäta arvustus
Keeled: eesti, vene, inglise.
Loe edasi
Õhtujuht ja pulmaisa Tõnis Milling

Tõnis Milling

Jäta arvustus
Keeled: eesti.
Loe edasi

Intervjuu õhtujuhi ja pulmaisa Vahur Jürisega


Oled väga pikalt sündmuskorralduse valdkonnas tegutsenud. Kuidas aga sai Sinust õhtujuht ja pulmaisa?

Selleks on keeruline järsku saada, sa kas oled selleks sündinud või mitte. Loodus on andnud 70 %, ülejäänut õpid kogu elu juurde. Kuna olen teatri inimene ja laval palju olnud, siis käisin algul pidudel lihtsalt ansambli vahesid täitmas ja rahvast lõbustamas. Üsna kiiresti paluti juba ka esimest pulma läbi viima ja kuna see õnnestus uhkelt, siis õhtute juhtimine ja pulmavanema amet ongi minu lemmik tegevuseks jäänud.Kas Sul on selles valdkonnas ka eeskujusid? 

Omal ajal olid selleks kindlasti Ervin Runnel ja Mart Puust, kelle tegemisi juba lapsepõlves nägin. Alati pean eeskujuks neid inimesi, kes oskavad rahvaga väga hästi suhelda ja on suurepärase huumorimeelega. Tasub näiteks käia Kammerteatris ja vaadata kuidas Indrek Taalmaa rahvast oskab käima tõmmata – super!  Millised on Sinu tugevused võrreldes konkurentidega?

Usun, et hea huumorimeel ja selle väljendus, mis meeldib ka rahvale ja mitte ainult iseendale. Kiire reageerimine kõigis olukordades. Annan endast parima, et pulmapaar või sünnipäevalaps jne. ei peaks muretsema telgitaguse elu pärast - hoian tervel üritusel silma peal. Väga oluline, et ka peategelased saaksid pidu nautida. Ei ole pealetükkiv ja keegi ei pea minu üritusel punastama. Aitan terve peo korraldamisele kaasa. Ei aja erinevaid üritusi omavahel sassi s.t. ei tee pulmadest suvepäevi jne.Mida pead oma seniseks suurimaks õnnestumiseks? 

Seda, et minu lemmik hobist on saanud minu töö, mida naudin ja armastan. Kuidas hindad, milline on Eesti pulmateenuste turg praegu – mis on hästi ning mis võiks paremini olla? 

Kuna järsult on tegijaid palju juurde tulnud, siis kindlasti tuleb teenuse tellijal taustu rohkem uurida. Ettevaatlikuks võiks teha juba see, kui öeldakse, et ma tean kõigest kõike. Kõik ei ole alati kuld, mida loeme – mõne sõbraga võin ennast maailma parimaks kirjutada. 

Aga on ka väga tugevaid tegijaid, nii korraldamise, kui ka õhtujuhtimise juures.Kuhu suunas võiks Eesti pulmaturg areneda? Millest võiks näiteks šnitti võtta välismaalt? 

Kõige lihtsam vastus on siin, et minge ja külastage mõne välisriigi pulmamessi. ;-) 

 

Millistel üritustel veel peale pulmade õhtujuhina tegutsed?

Sünnipäevad-juubelid, firmapeod, suvepäevad, jaanipäevade läbiviimised, jõulupeod koos vinge jõuluvanaga nii suurtele, kui väikestele, laatadel ja festivalidel hääleks olemine. 

Hõbepulmad, kuldpulmad, libapulmad, vallapäevad jne.Mis on õhtujuhi ja pulmaisa töö juures kõige põnevam? 

Kogu protsess ise ja see, et enda jaoks täiesti võõrad inimesed “käima” saada. Millised on kõige suuremad väljakutsed, mis on sündmuste eestvedamisel ette tulnud? Kuidas neid lahendanud oled?

Iga järgneva peoga saad milleski targemaks. Pead olema suur psühholoog, et üldse juhtida mingit seltskonda, kus on nii palju erinevaid isiksusi ja arusaamu. Tugevale eeltööle saad kindlasti vältida juba mingeid olukordi. Pulmades on suurimad jamad olnud muidugi pruudirööviga. Kõige lihtsam soovitus – ärge tehke seda. ;-)Millised on kolm omadust, mis on ühe õhtujuhi ja pulmaisa juures olulised? Kuidas need selle töö juures rolli mängivad?

Huumorimeel, kiire reageerimine kõikides olukordades ning arvestamine noorpaari (peoperemehe jne) soovidega.Milline mäng või tegevus on pulmades kõige suurem hitt? Milline mäng või tegevus peaks aga Sinu meelest pulmades alati olemas olema?

Kõik peod on omanäolised, olen alati millegi uue poolt. Teha midagi sellist, mida keegi teine pole veel teinud või kui on, siis kaugel välismaal :-) Igal õhtujuhil on omad trikid, kuidas rahvas kätte saada ja nad konkreetset õhtut nautima panna. ;-) 
Broneeri õhtujuht ja pulmaisa Vahur Jüris siit.