Meie agentuuritasu, mis sisaldub juba hinnapakkumises on vahemikus 25-100€. Selle eest võtame enda kanda suure hulga eeltööd, suhtlust teenuspakkujatega, konsultatsiooni tellijale, mugavat arve võimalust ning garanteerime, et teenuspakkuja ei vea Teid alt. Agentuuritasu hinnavahemik varieerub võttes arvesse hinnapakkumise kogusummat, nt. 1000€ hinnapakkumises on agentuuritasu 100€ ning 250€ hinnapakkumises on 25€ agentuuritasu. 100€ on meie hinnalagi tellides ka teenust, mis ületab 1000€. Nt. 3000€ hinnapakkumises on agentuuritasu ainult 100€. 

Ei. See tähendab, et oleneb kuupäevast võib teenusehind oluliselt varieeruda. Kuigi bändidel ja teenuspakkujatel on kindel hinnavahemik mille raames nad teenust osutavad, siis teatud kuupäevadel võib hind olla isegi poole odavam või ka vastupidi. Samamoodi võib hinda oluliselt muuta bändide puhul väiksemad koosseisud ja esinemiste (settide) pikkus ja arv.

Hinnapakkumised kehtivad enamasti kuni 2 päeva ja teenuste tellimused tuleb kinnitada ettemaksuarvega, mis moodustab 10-50% või kliendi soovil isegi 100% koguarvest. Ettemaks ei kuulu tagastamisele kui klient peaks teenusest või kogu arve tasumisest loobuma. Ettemaksu võime tagastada kui klient teavitab oma loobumissoovist vähemalt 2 kuud ette. Agentuuritasu ei kuulu tagastamisele ka 2 kuulise etteteatamisega. Ettemaksu ei ole tarvis teha riigiasutustel, selleks sobib ka kinnituskiri.

SOODUSPAKKUMISED OKTOOBRIS - NOVEMBRIS

Videodisko

Elegant Ensemble mängib mõnusat meeleolumuusikat

Elegant Ensamble ehk Helis Oidekivi flöödil ja Karen Kriit vioolal moodustavad õrna ja elegantse duo, kelle kammerlik muusika sobib hästi kaunistama tseremooniad või muid vaiksemaid sündmusi.

 

Kuidas on saanud teist muusikud, kuidas jõudiste muusikani?

Läksime mõlemad muusikakooli, nagu lapsed enamasti ikka, vanemate suunamisel – Helis Tallinnas ja Karen Tartus.

 

Kuidas saite duona kokku?

Duona kohtusime Tartus Elleri muusikakoolis, kus mängisime koos kammeransamblis. Nüüdseks oleme juba pea viis aastat aktiivselt koos mänginud. Meil oli kohe hästi mõnus klapp ja nii siiamaani!

 

Millist muusikat te teete?

Kontserte anname enamasti klassikalise muusikaga, aga üritustel oleme mänginud laia valikut muusikastiile vastavalt tellija soovidele. Ükskord meie muusika järgi isegi tantsiti! Aga tegelikult me end ise tantsuansambliks ei liigitaks. Meie muusika on õrn ja kammerlik – sobib tseremooniatele, meeleolumuusikaks, mõnusaks taustamuusikaks, aga ka ürituse eraldiseisvaks kontserdiosaks. Meie repertuaaris on lisaks klassikale ka kõike muud, näiteks eesti- ja välismaise popmuusika töötlusi, lõunamaist muusikat, tangosid ja muud. Soovilugusid ootame ka alati ja nendega on meid heas mõttes proovile pandud küll ja enamgi.

 

Kirjeldage, millises punktis te praegu oma tegemistega olete, millised on teie suurimad saavutused ning kuhu jõuda tahaksite?

Meil mõlemal on hetkel käsil ülikooliõpingud. Karen õpib Itaalias vioolat ja Helis Eestis flööti. Muusikud kipuvad saavutustena loetlema edukalt läinud konkursse. Siinkohal võiksime meiegi nimetada meile edukaid Eesti ja välismaiseid konkursse, kuid tegelikult ei saabu parim muusikaline tulemus pingelises võistlusolukorras, vaid hoopis õdusatel kontsertidel. Aga loomulikult ka mõnusatel üritustel, kus on hea publik ja soe õhkkond. Tulevikuski loodame võtta Eesti muusikaelust osa, mängida orkestris, ansamblites, üritustel nagu muusikud ikka.

 

Mis on muusiku elukutse juures kõige põnevam? Aga kõige raskem?

Kõige põnevam on pidev protsess ja areng. Kunagi ei hakka igav, sest alati on uut ja põnevat repertuaari. Võib öelda, et nii kaua, kuni on motivatsiooni areneda, on kõik põnev. Aga vahel on muidugi raske ka. Pühendumine ja armastus muusika vastu peavad olema suured. Aga tegelikult nõuab ju iga eriala pühendumist ja armastust. Nii et rõõmu on ikka rohkem kui muret.

 

Milline on kõige naljakam/imelikum asi, mis teil laval juhtunud on?

Väikseid naljakaid asju juhtub ikka vahel, millest enamasti küll vist vaid meie aru saame. Midagi suurt, plaanivälist ja naljakat polegi vist laval juhtunud. Üks naljakas juhtum oli, kui mängisime ühel üliõpilaste jõulupeol. Vaheajal tuli meie juurde üks pisut alkoholi tarbinud külaline ja küsis Karenilt aukartuses väriseval häälel: “Kas sina oledki Eeva Talsi!?” Ega Karen ja Eeva Talsi just ülemäära sarnased pole.

 

Kas teil on muusikas ka eeskujusid?

Loomulikult! Meie eeskujud on meie erialade parimad esindajad, keda rõõmuga kuulame ja kellelt õpime.

 

Unistuste üritus/teleshow/lava, kus sooviksite esineda

Me duona pole ilmselt teleshow-de või suurte lavade koosseis. Pigem soovime teha oma asja ja seal, kuhu see kõige paremini sobitub. Väga armsaks on meile saanud kodukontserdid, aga ka muud armsad inimestele olulised tähtpäevad – sünnipäevad ja pulmad. Siiraid emotsioone on fantastiline näha!​

 

Elegant Ensemble'it on võimalik oma üritusele tellida siit.