Meie agentuuritasu, mis sisaldub juba hinnapakkumises on vahemikus 25-100€. Selle eest võtame enda kanda suure hulga eeltööd, suhtlust teenuspakkujatega, konsultatsiooni tellijale, mugavat arve võimalust ning garanteerime, et teenuspakkuja ei vea Teid alt. Agentuuritasu hinnavahemik varieerub võttes arvesse hinnapakkumise kogusummat, nt. 1000€ hinnapakkumises on agentuuritasu 100€ ning 250€ hinnapakkumises on 25€ agentuuritasu. 100€ on meie hinnalagi tellides ka teenust, mis ületab 1000€. Nt. 3000€ hinnapakkumises on agentuuritasu ainult 100€. 

Ei. See tähendab, et oleneb kuupäevast võib teenusehind oluliselt varieeruda. Kuigi bändidel ja teenuspakkujatel on kindel hinnavahemik mille raames nad teenust osutavad, siis teatud kuupäevadel võib hind olla isegi poole odavam või ka vastupidi. Samamoodi võib hinda oluliselt muuta bändide puhul väiksemad koosseisud ja esinemiste (settide) pikkus ja arv.

Hinnapakkumised kehtivad enamasti kuni 2 päeva ja teenuste tellimused tuleb kinnitada ettemaksuarvega, mis moodustab 10-50% või kliendi soovil isegi 100% koguarvest. Ettemaks ei kuulu tagastamisele kui klient peaks teenusest või kogu arve tasumisest loobuma. Ettemaksu võime tagastada kui klient teavitab oma loobumissoovist vähemalt 2 kuud ette. Agentuuritasu ei kuulu tagastamisele ka 2 kuulise etteteatamisega. Ettemaksu ei ole tarvis teha riigiasutustel, selleks sobib ka kinnituskiri.

SOODUSPAKKUMISED OKTOOBRIS - NOVEMBRIS

Videodisko

Eesti Artistide Agentuur pakub Eestis esimesena võimalust tasuda bändi eest järelmaksuga

Veebipõhine artistide ja teenuste broneerimisportaal Eesti Artistide Agentuur alustas Eestis esimesena järelmaksu võimaluse pakkumist. Nüüdsest on võimalik sündmusele kutsutud lemmikartisti esinemise eest tasuda kuni nelja aastase perioodi vältel. 


“Jõudsime arusaamale, et kui turismireisi elamuste ja emotsioonide eest on võimalik osamaksetena tasuda, siis miks mitte ka tähtsündmuste meelelahutusliku poole eest. Mõistame, et mitmeliikmelise pulma- või peoansambli esinemistasu on paljudele arvestatav väljaminek,” põhjendas Eesti Artistide Agentuuri tegevjuht Danel Kiik uut maksevõimalust.


Järelmaksu partneriks valiti ESTO AS, kuna nende innovaatilised lahendused ja personaalne lähenemine sobivad Eesti Artistide Agentuuri kliendipõhiste väärtustega. “Soovime, et iga sündmus oleks meie klientidele meeldejääv, aga samas ka taskukohane,” lisas tegevjuht Danel Kiik. 


"Meil on suur rõõm koostööd alustada Eesti Artistide Agentuuriga, kus saame pakkuda nii era- kui ka ärikliendile võimalust tasuda osamaksete kaupa, nagu me teeme seda juba pea 400 partneri juures. Meie eesmärk on Eesti Artistide Agentuuri klientide makseviise mitmekesistada ning pakkuda Eesti kõige mugavamat, kiiremat ning turvalisemat järelmaksuteenust," kommenteeris koostööd ESTO AS-i esindaja Martin Ustaal.


Järelmaksu kasutamiseks tuleb ühendust võtta ESTO või eestiaa.ee klienditeenindusega. Seejärel edastatakse järelmaksulink, mille kaudu on võimalik valida endale sobiv makseperiood ja igakuise osamakse suurus. Lepingu saab allkirjastada mugavalt ID-kaardi, Smart-ID või Mobiil-ID abil nii juriidiline kui ka eraisik. 


Eesti Artistide Agentuur on üle 25 aastase kogemusega artistide vahendus- ja ürituskorralduse agentuur, kelle kataloogis on rohkem kui 120 ansamblit ning üle 70 õhtujuhi, diskori ja showesineja. Lisaks eelnevale on võimalik tellida ka peo- või pulmakorraldus.


Rohkem infot uudse maksesüsteemi ja Eesti Artistide Agentuuri kohta leiab siit.Loe ka: Tahaks lemmikbändi erakontserdile, aga raha napib? Ära muretse, saab ka järelmaksuga! SKY.EE