Meie agentuuritasu, mis sisaldub juba hinnapakkumises on vahemikus 25-100€. Selle eest võtame enda kanda suure hulga eeltööd, suhtlust teenuspakkujatega, konsultatsiooni tellijale, mugavat arve võimalust ning garanteerime, et teenuspakkuja ei vea Teid alt. Agentuuritasu hinnavahemik varieerub võttes arvesse hinnapakkumise kogusummat, nt. 1000€ hinnapakkumises on agentuuritasu 100€ ning 250€ hinnapakkumises on 25€ agentuuritasu. 100€ on meie hinnalagi tellides ka teenust, mis ületab 1000€. Nt. 3000€ hinnapakkumises on agentuuritasu ainult 100€. 

Ei. See tähendab, et oleneb kuupäevast võib teenusehind oluliselt varieeruda. Kuigi bändidel ja teenuspakkujatel on kindel hinnavahemik mille raames nad teenust osutavad, siis teatud kuupäevadel võib hind olla isegi poole odavam või ka vastupidi. Samamoodi võib hinda oluliselt muuta bändide puhul väiksemad koosseisud ja esinemiste (settide) pikkus ja arv.

Hinnapakkumised kehtivad enamasti kuni 2 päeva ja teenuste tellimused tuleb kinnitada ettemaksuarvega, mis moodustab 10-50% või kliendi soovil isegi 100% koguarvest. Ettemaks ei kuulu tagastamisele kui klient peaks teenusest või kogu arve tasumisest loobuma. Ettemaksu võime tagastada kui klient teavitab oma loobumissoovist vähemalt 2 kuud ette. Agentuuritasu ei kuulu tagastamisele ka 2 kuulise etteteatamisega. Ettemaksu ei ole tarvis teha riigiasutustel, selleks sobib ka kinnituskiri.

SOODUSPAKKUMISED OKTOOBRIS - NOVEMBRIS

Videodisko

DJ Miss Savi: "Lemmikuks on jäänud lõunamaised rütmid."

Sa tegutsed DJ-na. Kuidas Sa selleni jõudsid? 

Käisin tantsimas ühe pidudesarja peol ning seal mänginud DJ inspireeris mind sedavõrd, et vaatasin teda ja ütlesin endale: “Ma tahan ka sellist muusikat mängida!” Ta oli regulaarselt käinud Aafrikas ning toonud kaasa Lääne-Aafrika urban muusika plaate. Minu tee viis mind imekombel samuti Aafrikasse ning Lagos-e plaaditurult ajalehte pakitud plaatidega alustasin oma DJ karjääri Tallinnas. Muusikavalik laienes aastate jooksul Aafrikast Jamaicale, sealt veel Lõuna-Ameerikasse ning teistele Kariibi mere saartele. DJ tehnikat oli minu jaoks parim õppida house-muusikaga - kindel rütm ning seal kasutatakse palju maailmamuusika elemente. Mängisin alguses alternatiivsetel pidudel Tallinnas, Prantsusmaal elades sattusin väikeste baaride kõrval mängima ka hotellidesse, klubidesse, erapidudele jne. 


Millist muusikat Sa peamiselt mängid? 

Tänaseks mängin väga paljusid erinevaid stiile ning proovin kliendile igakülgselt vastu tulla, kuid minu lemmikuks on jäänud lõunamaised rütmid - dancehall, latiino pop (reggaeton), zumba, salsa, bachata, merengue, bossa-nova, samba, forro, Aafrika pop. Kui tantsulist atmosfääri luua ei ole vaja, vaid ainult tausta elavdada siis valin funk-i, nu-disco, afrohouse-i ja latin-beats-i. Paratamatult tuleb vahel nostalgiat tekitada ka 80-ndate ja 90-ndate aastate hittidega ning silm peal hoida parasjagu MTV-s toimuval.


Millistel üritustel esined kõige meelsamini? 

Kus inimesed soovivadki kuulda neid stiile, mis on ka minu lemmikud - lõunamaised rütmid.


Kas on ka mingeid üritusi, kus Sa päris kindlasti ei oleks nõus esinema? 

Iga üritus on omaette kogemus ja justkui pilguheit kellegi teise maailma - proovin alati vastu tulla ning leida mõne kokkupuutepunkti. Teatud stiile (näiteks tekno, d&b või Eesti muusika) ei ole mind aga eriti mõtet kutsuda mängima, kuna mul ei ole olnud nendega palju kokkupuudet ning kindlasti leidub DJ-sid, kes just sellele spetsialiseerunud ja suudavad sellist muusikat palju paremini esitleda ja rahvast kulgema panna.


Millises punktis Sa oma karjääriga oled – millised on Sinu suurimad õnnestumised, saavutused ning kuhu tahaksid jõuda? 

Olen DJ karjääris liikunud hobist tööks. Mängitud on sadadel kui mitte tuhandetel pidudel. Olen hetkeseisuga väga rahul. Suurimateks õnnestumisteks on olnud rahvarohked peod, kus kindlasti ka tantsitakse ja laon masinatele oma lemmikhitte - just siis on adrenaliini “laks” kõige tugevam. Sellised setid peavad olema lühikesed ning pigem on sellistel pidudel DJ-sid üsna mitu. Üksinda tervet õhtut mängida on hoopis midagi muud. Tahaksin, et saaksin DJ tööd oma muude tegevuste kõrval veel aastaid teha ning sellest rõõmu tunda, arendada koostööd teiste artistidega nagu vokalistid, instrumentalistid ja tantsijad - selliselt on kogu esinemisel palju rohkem värvi! Veel üks suund, mida kunagi proovida tahaksin, oleks ise muusikat teha.


Kas Sul on oma tegutsemisvaldkondades ka eeskujusid? Kui jah, siis kes täpselt? 

DJ Boddhi Satva, Selecta Andor.


Mis on Sinu töös kõige põnevam? Aga kõige raskem? 

Põnevaim on erinevate inimeste kohtamine erinevatel üritustel ning näha, kuidas läbi minu mängitud muusika on inimestel võimalik end lõdvaks lasta. Kõige raskem on siis, kui öeldakse, mida mängima peaks või kui keegi ütleb “noh, pane midagi mis liigub” vms. Raske on muidugi ka ebakaines olekus indiviididega, kes kipuvad kõrva karjuma, kuigi kuulda oleks ka vaiksemalt. Väga valjudes kohtades pikalt mängides on raske sõna otseses mõttes kuulmist säilitada.


Kuidas sa end "vormis hoiad" ehk õpid ja end täiendad? 

Kuulan aeg-ajalt erinevaid edetabeleid uue muusika suhtes või lihtsalt Youtube-is scrollides. Üks mu lemmikuid muusika kuulamise ja ostmise lehekülgi on traxsource. Kui selle lahti teen, siis ostukorv tühjaks ei jää. :) Olen võtnud ka mõned eratunnid tehniliselt pädevatelt DJ-delt. Kõige rohkem on õppida siis, kui on vaja kasutada uut tehnikat. Sellisel juhul lihtsalt proovida ja vaadata, mida üks või teine nupp teeb, googeldada, lugeda ja videoid vaadata.


Millised on vead, mida ürituste korraldajad tihtipeale teevad? 

Valivad artisti ning ütlevad, mida ta teha või mängida võiks selle asemel, et vaadata, mida artistil endal pakkuda on ja kuidas tema oma kunstilist teostust kõige paremini näeks. Korraldaja muretseb sageli selle pärast, et külalised saaksid seda, mida nad ootavad (ja juba teavad!) aga tegelikult võiks ju hoopis julgustada oma külalisi olla avatud millelegi uuele, kogeda ja avastada seda, mida nad veel ei tea. 


Mis olid peamised väljakutsed ja eesmärgid, mis Sul olid DJ-na alustades? Kuidas need on aja möödudes muutunud? 

Suur väljakutse oli “pisikese” tüdrukuna meestest (ja minu puhul veel lõunamaistest :)) domineeritud muusikamaailmas oma teerada sillutada ning sõna otseses mõttes line-up’st üldse plaadimasinate taha trügida! Minu eesmärgiks oli jagada rõõmu, mida tundsin muusikast, mis mulle nii tohutult meeldis. Mõnikord kogesin teatavat kadedust nende poolt, kelle kultuurist minu mängitud muusika tuli. See oli väga ebameeldiv ja kummaline. Samas leidus ka vastupidist reaktsiooni - valge naine mängib Aafrika muusikat - imetlusväärne! Omaette väljakutseks võib olla ka näidata, kui palju rütmi ja elemente on lõunamaises muusikas, mis meie põhjamaist sirgust ja depressiooni ravida võivad! Need eesmärgid ei ole siiani muutunud. Juurde on tulnud kaval eesmärk tutvustada afromuusikat väikeste vahelepõigetena siinmail juba tuntud muusikale. Selliselt ei mõju see nii võõralt ning paneb rohkem kuulama. 


Kas DJ-de maailmas on mingeid kindlaid trende, mida näed? Kuhu need liiguvad?

Tundub, et üks korralik DJ võiks tänapäeval osata ka ise lugusid “ehitada”. :) Tehnika on muutunud aina kompaktsemaks, DJ tööks ei pea omama tuhandeid eurosid maksvaid komplekte, peaasi, et neid käsitleda oskad ning igasuguse tehnika puhul kiirelt taipad, mis nupud, mida teevad. Telli DJ Miss Savi enda sündmusele siit.