Meie agentuuritasu, mis sisaldub juba hinnapakkumises on vahemikus 25-100€. Selle eest võtame enda kanda suure hulga eeltööd, suhtlust teenuspakkujatega, konsultatsiooni tellijale, mugavat arve võimalust ning garanteerime, et teenuspakkuja ei vea Teid alt. Agentuuritasu hinnavahemik varieerub võttes arvesse hinnapakkumise kogusummat, nt. 1000€ hinnapakkumises on agentuuritasu 100€ ning 250€ hinnapakkumises on 25€ agentuuritasu. 100€ on meie hinnalagi tellides ka teenust, mis ületab 1000€. Nt. 3000€ hinnapakkumises on agentuuritasu ainult 100€. 

Ei. See tähendab, et oleneb kuupäevast võib teenusehind oluliselt varieeruda. Kuigi bändidel ja teenuspakkujatel on kindel hinnavahemik mille raames nad teenust osutavad, siis teatud kuupäevadel võib hind olla isegi poole odavam või ka vastupidi. Samamoodi võib hinda oluliselt muuta bändide puhul väiksemad koosseisud ja esinemiste (settide) pikkus ja arv.

Hinnapakkumised kehtivad enamasti kuni 2 päeva ja teenuste tellimused tuleb kinnitada ettemaksuarvega, mis moodustab 10-50% või kliendi soovil isegi 100% koguarvest. Ettemaks ei kuulu tagastamisele kui klient peaks teenusest või kogu arve tasumisest loobuma. Ettemaksu võime tagastada kui klient teavitab oma loobumissoovist vähemalt 2 kuud ette. Agentuuritasu ei kuulu tagastamisele ka 2 kuulise etteteatamisega. Ettemaksu ei ole tarvis teha riigiasutustel, selleks sobib ka kinnituskiri.

SOODUSPAKKUMISED OKTOOBRIS - NOVEMBRIS

Videodisko

DJ ja fotograaf Rauno Salumets - mees, kes saab hakkama iga seltskonna ja muusikastiiliga

Rauno Salumets on legendaarne diskor, melomaan ja suur The KLF fänn. Kunagise Othello, klubi Panoraam ja paljude muude klubide resident DJ. Lisaks muusikaarmastusele tegeleb aktiivselt ka fotograafiaga. Teeme Raunoga veidi lähemalt tutvust!

 

Sa oled justkui Hunt Kriimsilm - fotograaf ja DJ - kuidas nendeni jõudsid?

DJ töö ja üleüldse muusika on mulle südamelähedane olnud juba hallidest aegadest peale. Kooliajal olime nõukogude ajal klassiga kolhoosis kartuleid korjamas ja seal oli vaja diskopidu teha. Mõeldi, et kes võiks asjaga tegeleda, ja näidati näpuga minu peale et näe, Salumets on mõnel diskol käinud ja adub vist veidi matsu.

 

Fotograafiaga on asi nii, et ma nägin veebis ilusaid klubipilte ja otsustasin, et mina ju suudaks ka nii teha. Vist. Ostsin kaamera ja hakkasin teisi kopeerima. Hiljem õppisin omal käel veidi juurde ja hakkasin ka muid asju pildistama peale ööklubide.

 

Millistel üritustel esined kõige meelsamini?

Kõige ägedamad on pulmad - seltskonnad on alati olnud mõnusad ja kui pruutpaariga on enne tingimused paigas, eelkõige muusika, siis pole väga palju võimalust puusse panna.

 

Mida või keda pildistad kõige meelsamini?

Mulle meeldivad rahvakogunemised - Õllesummer, Retrobest - suured festivalid. Samuti ka igasugu kontserdid, kus on valgustingimused pehmeltöelda nirud. Need on kohad, kus saab ennast proovile panna.

 

Kas on ka mingeid üritusi, kus sa päris kindlasti ei oleks nõus esinema? Või midagi, mida poleks nõus pildistama? 

Ma olen muusikat mänginud ikka väga erinevates kohtades ja erinevatele seltskondadele. Aastate jooksul on tekkind suhteliselt paks nahk ja ma arvan, et saan iga seltskonnaga hakkama. Olen paar korda pildistanud matuseid - jah, saan hakkama, kuid endal kripeldab süda sees ja meel on kurb…

 

Mida pead siiani oma suurimaks õnnestumiseks?

Minu suurim õnnestumine on mu kaks väikest pisipoega.

 

Kas Sul on oma tegutsemisvaldkondades ka eeskujusid?

DJ-rindel eriti mitte, ma olen suhteliselt oma liini ajanud. Fotograafias paar klubifotograafist kolleegi ning kontserdifotograafia puhul ka üks daam, keda ma pean parimaks.

 

Mis on Sinu töös kõige põnevam? Aga kõige raskem?

DJ töös mängida lugu, mille järgi ei peaks saama tantsida, aga ometi tantsitaks. Fotograafias olematud valgusolud.

 

Kuidas end "vormis hoiad" ehk täiendad ja arendad?

DJ töös uue, samas ka vana ja unustatud muusikaga enda kursishoidmine. Fotograafias on sama asi, kuid muusika asemele paneks sõna "tehnika ja töövõtted".

 

Millised on Sinu soovitused üritusekorraldajale, et sündmus õnnestuks?

Ürituse korraldamiseks on parim soovitus tellijaga kõikide tingimuste ja näpunäidete läbirääkimine, vajadusel mitu korda, et ei tekiks möödarääkimisi ja arusaamatusi.

 

 
Raunot saab tellida oma üritusele siit.