Meie agentuuritasu, mis sisaldub juba hinnapakkumises on vahemikus 25-100€. Selle eest võtame enda kanda suure hulga eeltööd, suhtlust teenuspakkujatega, konsultatsiooni tellijale, mugavat arve võimalust ning garanteerime, et teenuspakkuja ei vea Teid alt. Agentuuritasu hinnavahemik varieerub võttes arvesse hinnapakkumise kogusummat, nt. 1000€ hinnapakkumises on agentuuritasu 100€ ning 250€ hinnapakkumises on 25€ agentuuritasu. 100€ on meie hinnalagi tellides ka teenust, mis ületab 1000€. Nt. 3000€ hinnapakkumises on agentuuritasu ainult 100€. 

Ei. See tähendab, et oleneb kuupäevast võib teenusehind oluliselt varieeruda. Kuigi bändidel ja teenuspakkujatel on kindel hinnavahemik mille raames nad teenust osutavad, siis teatud kuupäevadel võib hind olla isegi poole odavam või ka vastupidi. Samamoodi võib hinda oluliselt muuta bändide puhul väiksemad koosseisud ja esinemiste (settide) pikkus ja arv.

Hinnapakkumised kehtivad enamasti kuni 2 päeva ja teenuste tellimused tuleb kinnitada ettemaksuarvega, mis moodustab 10-50% või kliendi soovil isegi 100% koguarvest. Ettemaks ei kuulu tagastamisele kui klient peaks teenusest või kogu arve tasumisest loobuma. Ettemaksu võime tagastada kui klient teavitab oma loobumissoovist vähemalt 2 kuud ette. Agentuuritasu ei kuulu tagastamisele ka 2 kuulise etteteatamisega. Ettemaksu ei ole tarvis teha riigiasutustel, selleks sobib ka kinnituskiri.

SOODUSPAKKUMISED OKTOOBRIS - NOVEMBRIS

Videodisko

Ansambel Dolores: „Oleme rahul sellega, kuhu oleme jõudnud, sest palju tööd on selja taga.“

Dolores on tantsumuusikat viljelev kollektiiv, kes enda sõnul saab hakkama nii noorte kui vanadega. Nad usuvad, et inspiratsiooni tuleb ammutada teistelt kollektiividelt, kuid jääda tuleb ikka ja alati iseendaks.

 

Kuidas on saanud teist muusikud, kuidas jõudiste muusikani?

Oleme kõik muusikat õppinud, igaüks vastavalt oma võimalustele ja vajadustele. Muusika on meie hinges ja südames.

 

Kuidas saite oma kollektiiviga kokku?

Meie meessolist alustas oma muusikuteed kõige varem ja hiljem lisandusid juurde ka teised bändiliikmed.

 

Millist muusikat te teete?

Muusika, mida esitame on peamiselt popmuusika ja suunatud hoogsat tantsumuusikat armastavale publikule.

 

Kirjeldage, millises punktis olete oma bändiga praegu, millised on teie suurimad saavutused ning kuhu jõuda tahaksite?

Oleme rahul sellega, kuhu oleme jõudnud, sest palju tööd on selja taga. Seda aga ei saa öelda, et lagi on saavutatud, kuna siis poleks enam kuhugi areneda. 

 

Mis on muusiku elukutse juures kõige põnevam? Aga kõige raskem?

Kõige toredam on kohtuda erinevate inimestega, käia erinevates Eestimaa paikades, saada uusi sõpru. Kõige raskem selle töö juures on öised ülevalolekud ning pikad vahemaad. 

 

Milline on kõige naljakam/imelikum asi, mis teil laval juhtunud on?

Kõige naljakam ja kummalisem on see, kui mõlemal lauljal samal hetkel lähevad sõnad meelest ära. 

 

Kas teil on muusikas ka eeskujusid?

Eks me jälgime ja oleme kursis ka teiste tantsumuusikat viljelevate ansamblitega, aga jääda tuleb alati iseendaks.

 

Unistuste üritus/teleshow/lava, kus sooviksite esineda

Kõik peod on omamoodi toredad ja need, kes meid kutsunud on ning kutsuvad ka edaspidi järelikult hindavad seda, mida teeme ning selle eest oleme ka tänulikud. 

 

Telli ansambel Dolores oma üritusele siit.