10 nõuannet, et lapse sünnipäevapidu õnnestuks


  1. Saada kutsed varakult. Kaks nädalat varem on minimaalne, hea, kui kutsed jõuaksid lasteni ja nende vanemateni veelgi suurema ajavaruga. Vastasel juhul on paljudel plaanid tehtud ning sünnipäevalisi jääb väheks. Seda eriti selliste sünnipäevade puhul, mis jäävad pühade- või vabade päevade eelsesse perioodi.

  2. E-kutsed (Facebook, Twitter, e-mail) on ebausaldusväärsed. Sel moel edastatud kutse võib sattuda näiteks rämpsposti hulka, lapsevanem ei pruugi seda kirjadetulvas märgata või võib selle kogemata kustutada. Kindlam on paberkutse või helistamine.

  3. Vali, keda peole kutsud. Mida rohkem on nimekirjas pooltuttavaid, seda suurem on tõenäosus, et nad jäävad tulemata. Head sõbrad ja sugulased ei vea alt, sest nad hoolivad ja tunnevad huvi, teistel võib olla üsna ükskõik.

  4. Lasteaiarühma puhul võid paluda õpetajate abi kutsete edastamisel. Selle asemel, et kutseid kappidesse pista, anna need hoopis õpetajate kätte ning palu neil need vanematele anda.

  5. Väikelapse sünnipäeva puhul anna kutsed võimalusel kohe lapsevanema kätte. Sellega välistad võimaluse, et kutse kaob lasteaias kappi riiete vahele või ununeb koolikotipõhja.

  6. KINDLASTI kirjuta kutse peale või anna vanematele märku, et soovid kindlaks kuupäevaks tagasisidet, kas laps saab sünnipäevale tulla või mitte (R.S.V.P just seda tähendabki).

  7. Kutse peale tuleb märkida ka kontaktnumber või meiliaadress, mille kaudu saab osalemisest-mitteosalemisest teada anda ning vajadusel lisaküsimusi esitada.

  8. Kui nädal enne pidu ei ole veel teada, kes on peole tulemas ja kes mitte, helista võimalusel kutsutute vanemad läbi ning uuri ise, mis seis on. 

  9. Peopaiga valimisel arvesta sellega, et lapsevanematel oleks võimalikult lihtne ja mugav sinna ja sealt ära pääseda. Kui valid mängutoa, mis asub lasteaiast 15 km kaugusel ja sellises kohas, kus iga tööpäeva lõpus tekivad autoteedele ummikud, jääb palju lapsi just sellepärast tulemata, et vanemad ei viitsi tervet õhtut autos istuda.

  10. Sünnipäevapidu peaks lapse jaoks olema rõõmus sõpradega koos olemise ja mängimise pidu, mitte kingijaht! Võite märkida kutsele, et kingitus peab mahtuma ümbrikusse.

 Autor: Mari Skuin

Allikas: Naistekas.ee

Elis Loik: "Milline õnn on rõõmustada kedagi sellega, mida ise üle kõige armastan."

Loe edasi

Secret Agents unistab Eestist väljapoole murdmisest

Loe edasi

Margit Tali: "Unistan, et saaksin veel väga kaua aega tegeleda muusikaga."

Loe edasi

Mart Abro: "Laval olles on alati pisike värin, mis annab põnevust ainult juurde."

Loe edasi

Anelle Tamm: "Kui inimestele minu esitus meeldib, olengi saavutanud oma eesmärgi muusikuna."

Loe edasi

DJ, VJ, õhtujuht ja pulmaisa - mitmekülgne mees Sass Nixon

Loe edasi

Pulmaisa ja õhtujuht Madis Lain hoiab alal meie rahva pulmatraditsioone

Loe edasi

Ruutu10: "Heast etendusest pelgalt ei piisa"

Loe edasi

Pulmaema ja õhtujuht Ille Palusalu: "Parem halb plaan, kui sihitu tegutsemine."

Loe edasi

Õhtujuht Romet Koser unistab Presidendi vastuvõtu heeroldi rollist

Loe edasi

DJ ja fotograaf Rauno Salumets - mees, kes saab hakkama iga seltskonna ja muusikastiiliga

Loe edasi

Kas firmapidu korraldades sõlmida teenusepakkujaga leping või mitte?

Loe edasi

Keda kutsuda pulma - abiks külaliste nimekirja koostamisel

Loe edasi

Firmapeo varajane eelarve planeerimine toob kokkuhoiu

Loe edasi

Kolme ettevõtte kogemused ja nipid õnnestunud suvepäevade korraldamiseks

Loe edasi

4 nippi pulmakoha otsingul

Loe edasi

Üllatusesinejad muudavad ürituse meeldejäävaks

Loe edasi

10 nõuannet, et lapse sünnipäevapidu õnnestuks

Loe edasi

Rekvisiidid

Eesti Artistide Agentuur OÜ

Reg.nr 14389214

Tallinn, Eesti

 

KONTAKT

Tel. 53 566 766‬

info@eestiaa.ee

Siit leiate vastused enim küsitud küsimustele.

Meie agentuuritasu, mis sisaldub juba hinnapakkumises on vahemikus 25-100€. Selle eest võtame enda kanda suure hulga eeltööd, suhtlust teenuspakkujatega, konsultatsiooni tellijale, mugavat arve võimalust ning garanteerime, et teenuspakkuja ei vea Teid alt. Agentuuritasu hinnavahemik varieerub võttes arvesse hinnapakkumise kogusummat, nt. 1000€ hinnapakkumises on agentuuritasu 100€ ning 250€ hinnapakkumises on 25€ agentuuritasu. 100€ on meie hinnalagi tellides ka teenust, mis ületab 1000€. Nt. 3000€ hinnapakkumises on agentuuritasu ainult 100€. 

Ei. See tähendab, et oleneb kuupäevast võib teenusehind oluliselt varieeruda. Kuigi bändidel ja teenuspakkujatel on kindel hinnavahemik mille raames nad teenust osutavad, siis teatud kuupäevadel võib hind olla isegi poole odavam või ka vastupidi. Samamoodi võib hinda oluliselt muuta bändide puhul väiksemad koosseisud ja esinemiste (settide) pikkus ja arv.

Hinnapakkumised kehtivad enamasti kuni 2 päeva ja teenuste tellimused tuleb kinnitada ettemaksuarvega, mis moodustab 10-50% või kliendi soovil isegi 100% koguarvest. Ettemaks ei kuulu tagastamisele kui klient peaks teenusest või kogu arve tasumisest loobuma. Ettemaksu võime tagastada kui klient teavitab oma loobumissoovist vähemalt 2 kuud ette. Agentuuritasu ei kuulu tagastamisele ka 2 kuulise etteteatamisega. Ettemaksu ei ole tarvis teha riigiasutustel, selleks sobib ka kinnituskiri.

Kontakt