Meie agentuuritasu, mis sisaldub juba hinnapakkumises on vahemikus 25-100€. Selle eest võtame enda kanda suure hulga eeltööd, suhtlust teenuspakkujatega, konsultatsiooni tellijale, mugavat arve võimalust ning garanteerime, et teenuspakkuja ei vea Teid alt. Agentuuritasu hinnavahemik varieerub võttes arvesse hinnapakkumise kogusummat, nt. 1000€ hinnapakkumises on agentuuritasu 100€ ning 250€ hinnapakkumises on 25€ agentuuritasu. 100€ on meie hinnalagi tellides ka teenust, mis ületab 1000€. Nt. 3000€ hinnapakkumises on agentuuritasu ainult 100€. 

Ei. See tähendab, et oleneb kuupäevast võib teenusehind oluliselt varieeruda. Kuigi bändidel ja teenuspakkujatel on kindel hinnavahemik mille raames nad teenust osutavad, siis teatud kuupäevadel võib hind olla isegi poole odavam või ka vastupidi. Samamoodi võib hinda oluliselt muuta bändide puhul väiksemad koosseisud ja esinemiste (settide) pikkus ja arv.

Hinnapakkumised kehtivad enamasti kuni 2 päeva ja teenuste tellimused tuleb kinnitada ettemaksuarvega, mis moodustab 10-50% või kliendi soovil isegi 100% koguarvest. Ettemaks ei kuulu tagastamisele kui klient peaks teenusest või kogu arve tasumisest loobuma. Ettemaksu võime tagastada kui klient teavitab oma loobumissoovist vähemalt 2 kuud ette. Agentuuritasu ei kuulu tagastamisele ka 2 kuulise etteteatamisega. Ettemaksu ei ole tarvis teha riigiasutustel, selleks sobib ka kinnituskiri.

Videograaf, SeeSee Stuudio

Olenevalt projektist pakume teenust filmimisest kuni valmistoodanguni – operaatoriteenus, ekraanigraafika, õppevideod, muusikavideod, dokumentaalid, reklaamvideod, tootevideod, promoklipid, aerovideod, sündmuste jäädvustamine jne.


Video aitab toote või teenuse kuvandit paremini edasi anda ja erinevates kanalites (TV, YouTube, Facebook) tõhusamini turundada. Oskuslikult tehtud kvaliteetne ja isikupärane video tõstab tuntust ja usaldusväärsust ning tagab eduka müügi. Samuti saavad ettevõtted firmapidudel, konverentsidel ja muudel sündmustel jäädvustatud positiivseid emotsioone oma klientide ning osavõtjatega jagada, mis on väga tõhus otseturundus.


Meie klientideks on kõik, kellel on vaja oma ideed näidata, tutvustada, müüa või vahendada: üritusturundusfirmad, agentuurid ning igas suuruses ettevõtted idufirmadest tootmisettevõtete ja korporatsioonideni.

Postituse märksõnad

MÄRKSÕNAD

Postituste vahel navigeerimine