Meie agentuuritasu, mis sisaldub juba hinnapakkumises on vahemikus 25-100€. Selle eest võtame enda kanda suure hulga eeltööd, suhtlust teenuspakkujatega, konsultatsiooni tellijale, mugavat arve võimalust ning garanteerime, et teenuspakkuja ei vea Teid alt. Agentuuritasu hinnavahemik varieerub võttes arvesse hinnapakkumise kogusummat, nt. 1000€ hinnapakkumises on agentuuritasu 100€ ning 250€ hinnapakkumises on 25€ agentuuritasu. 100€ on meie hinnalagi tellides ka teenust, mis ületab 1000€. Nt. 3000€ hinnapakkumises on agentuuritasu ainult 100€. 

Ei. See tähendab, et oleneb kuupäevast võib teenusehind oluliselt varieeruda. Kuigi bändidel ja teenuspakkujatel on kindel hinnavahemik mille raames nad teenust osutavad, siis teatud kuupäevadel võib hind olla isegi poole odavam või ka vastupidi. Samamoodi võib hinda oluliselt muuta bändide puhul väiksemad koosseisud ja esinemiste (settide) pikkus ja arv.

Hinnapakkumised kehtivad enamasti kuni 2 päeva ja teenuste tellimused tuleb kinnitada ettemaksuarvega, mis moodustab 10-50% või kliendi soovil isegi 100% koguarvest. Ettemaks ei kuulu tagastamisele kui klient peaks teenusest või kogu arve tasumisest loobuma. Ettemaksu võime tagastada kui klient teavitab oma loobumissoovist vähemalt 2 kuud ette. Agentuuritasu ei kuulu tagastamisele ka 2 kuulise etteteatamisega. Ettemaksu ei ole tarvis teha riigiasutustel, selleks sobib ka kinnituskiri.

SOODUSPAKKUMISED OKTOOBRIS - NOVEMBRIS

Videodisko

Teadusmaagia

Teadusmaagia missiooniks on arendada lastes iseseisvat mõtlemist ja oskust probleeme lahendada.


Soovime lastele pakkuda kohta ja võimalust avastada, teha katseid, küsitleda ja veeta aega koos sõpradega.


Meie eesmärgiks on teha teadus lastele võimalikult huvitavaks ja lõbusaks, et nad õpiksid maailma tundma ja probleeme lahendama.

Teadusetendus

30 minutit

 

Teadusetendusel kaasab esineja lapsed lõbusasse teadusmaailma, kus saab näha nii tossu, pauku kui ka tuld. Kindlasti on eriline roll sünnipäevalapsel, kes saab lihtsamaid katseid esinejaga kaasa proovida ja etenduse lõpus saab sünnipäevaline ka ühe vägeva teadusmaagilise mänguasja kingituseks.

 

 

Teadusshow

30 minutit 

 

Viime pealtvaatajad imelisse värvide, laserite, mullide ja udu maailma. Kui Sul on vaja fantastiliselt silmapaistvat showd, kus on palju wau effekti, siis see on täpselt see mida sa otsid! Show lõpus saavad pealtvaatajad ise teha suuri ja väikesi mulle.

 

 

Mustkunst

30 minutit 

 

Transpordime lapsed pooleks tunniks maailma, kus puuduvad füüsika reeglid. Paneme asjad mõttejõuga liikuma, esemed kaovad meie silme eest, ennustame tulevikku ja peatame tuld purskava draakoni. Kuidas see kõik võimalik on? Tänu teadusmaagia mustkunstile saavad lapsed mitu korda pead murda, et kuidas esineja ikkagi neid trikke teeb.

Lapsed saavad nüüd ka ise käed külge panna ja midagi vahvat esinejaga kaasa teha. Esineja jälgib, et kõigil lastel on hea olla ja lõbus. Nüüd saab iga laps endale kingituse koju kaasa teha.

 

 

Õhupalliloomad

30 minutes

 

Laste seas läheb lahti piraadivõitlus õhupallimõõkadega või mängivad lapsed õhupallist tehtud koerade, konnade, kasside või veel suuremate loomadega.

 

 

Mullitöötuba

20 minutes

 

Lapsed saavad kohapeal ise proovida hiigelmulle teha. Kes teeb kõige suurema mulli?

 

 

Meisterdamine

30 minutes

 

Lapsed ei jõua ära oodata kui nad ise midagi teha saavad. Nüüd on selleks võimalus! Meisterdame täpselt sellise beybladei nagu tahame või teeme hoopis spinneri?

Teeme etendusi nii lastele kui täiskasvanutele. Leiame igale üritusele sobiva lahenduse.

  • Eesti keeles

Postituse märksõnad

arvustused

Hinda
Lisa fotod
Hetkel arvustused puuduvad. Ole esimene.


Postituste vahel navigeerimine

MÄRKSÕNAD

Viimati lisatud

Jälgi meid ka

Viimati lisatud

MÄRKSÕNAD

Ansamblid ja teenused

Kategooriad