Meie agentuuritasu, mis sisaldub juba hinnapakkumises on vahemikus 25-100€. Selle eest võtame enda kanda suure hulga eeltööd, suhtlust teenuspakkujatega, konsultatsiooni tellijale, mugavat arve võimalust ning garanteerime, et teenuspakkuja ei vea Teid alt. Agentuuritasu hinnavahemik varieerub võttes arvesse hinnapakkumise kogusummat, nt. 1000€ hinnapakkumises on agentuuritasu 100€ ning 250€ hinnapakkumises on 25€ agentuuritasu. 100€ on meie hinnalagi tellides ka teenust, mis ületab 1000€. Nt. 3000€ hinnapakkumises on agentuuritasu ainult 100€. 

Ei. See tähendab, et oleneb kuupäevast võib teenusehind oluliselt varieeruda. Kuigi bändidel ja teenuspakkujatel on kindel hinnavahemik mille raames nad teenust osutavad, siis teatud kuupäevadel võib hind olla isegi poole odavam või ka vastupidi. Samamoodi võib hinda oluliselt muuta bändide puhul väiksemad koosseisud ja esinemiste (settide) pikkus ja arv.

Hinnapakkumised kehtivad enamasti kuni 2 päeva ja teenuste tellimused tuleb kinnitada ettemaksuarvega, mis moodustab 10-50% või kliendi soovil isegi 100% koguarvest. Ettemaks ei kuulu tagastamisele kui klient peaks teenusest või kogu arve tasumisest loobuma. Ettemaksu võime tagastada kui klient teavitab oma loobumissoovist vähemalt 2 kuud ette. Agentuuritasu ei kuulu tagastamisele ka 2 kuulise etteteatamisega. Ettemaksu ei ole tarvis teha riigiasutustel, selleks sobib ka kinnituskiri.

SOODUSPAKKUMISED OKTOOBRIS - NOVEMBRIS

Videodisko

Megapiksel Stuudio

VIDEOPRODUKTSIOON

 

Reklaami, tootevideo, sotsiaalmeedia reklaami, pulmavideo, muusikavideo või mõne muu visuaali tootmine alates ideest ja lõpetades valmis toodanguga.

 

Sinu ettevõte vajab reklaami? Või oled sa unistanud ideaalsest pulmavideost? Või tahad enda muusikale uusi fänne tänu vingele muusikavideole? 

 

Videoteenus vajab loomingulist lähenemist ning just seda me kõige paremini oskamegi.


 

Miks teha koostööd just meiega?  


  • täislahendused ühest kohast
  • ettevõtte paindlikkus ja vastutulelikkus
  • äritegemise lihtsus   
  • kliendile parima lahenduse soovimine
  • meeldiv meeskond
  • ainulaadsed ideed
  • rahulolevad kliendid

Postituse märksõnad

REITING 5 (1 HÄÄLT)

arvustused

Hinda
Lisa fotod
Hetkel arvustused puuduvad. Ole esimene.


Postituste vahel navigeerimine

MÄRKSÕNAD

Viimati lisatud

Jälgi meid ka

Viimati lisatud

MÄRKSÕNAD

Ansamblid

Kategooriad

teenused