Meie agentuuritasu, mis sisaldub juba hinnapakkumises on vahemikus 25-100€. Selle eest võtame enda kanda suure hulga eeltööd, suhtlust teenuspakkujatega, konsultatsiooni tellijale, mugavat arve võimalust ning garanteerime, et teenuspakkuja ei vea Teid alt. Agentuuritasu hinnavahemik varieerub võttes arvesse hinnapakkumise kogusummat, nt. 1000€ hinnapakkumises on agentuuritasu 100€ ning 250€ hinnapakkumises on 25€ agentuuritasu. 100€ on meie hinnalagi tellides ka teenust, mis ületab 1000€. Nt. 3000€ hinnapakkumises on agentuuritasu ainult 100€. 

Ei. See tähendab, et oleneb kuupäevast võib teenusehind oluliselt varieeruda. Kuigi bändidel ja teenuspakkujatel on kindel hinnavahemik mille raames nad teenust osutavad, siis teatud kuupäevadel võib hind olla isegi poole odavam või ka vastupidi. Samamoodi võib hinda oluliselt muuta bändide puhul väiksemad koosseisud ja esinemiste (settide) pikkus ja arv.

Hinnapakkumised kehtivad enamasti kuni 2 päeva ja teenuste tellimused tuleb kinnitada ettemaksuarvega, mis moodustab 10-50% või kliendi soovil isegi 100% koguarvest. Ettemaks ei kuulu tagastamisele kui klient peaks teenusest või kogu arve tasumisest loobuma. Ettemaksu võime tagastada kui klient teavitab oma loobumissoovist vähemalt 2 kuud ette. Agentuuritasu ei kuulu tagastamisele ka 2 kuulise etteteatamisega. Ettemaksu ei ole tarvis teha riigiasutustel, selleks sobib ka kinnituskiri.

SOODUSPAKKUMISED OKTOOBRIS - NOVEMBRIS

Videodisko

Lasteprogramm "Külla tuleb Baleriin"

Pakun laste pidudele kuni tunniajalist programmi Baleriini tegelaskujuna.


Kava sisaldab klassikalise tantsu Pizzicato sooloetteastet, liikumis- ja tantsumänge muusika taustal, balletimaailma telgitaguste ja spetsiifiliste balletitarvete (varvaskingad jms) tutvustamist, esimeste positsioonide ja lihtsamate venitusharjutuste õpetamist.


Programm pakub rohkem huvi tüdrukutele, kuid sobib kenasti ka seltskondadesse, kus hulgas on poisse. Tegevuste läbiviimiseks on vaja ainult piisavalt vaba ruumi, muusika ja helitehnika eest hoolitsen ise ning väikesed kingitused võistluste eest on lastele minu poolt.


"Külla tuleb Baleriin" võib pakkuda nii eraldiseisva programmina kui ka ühe osana pikemast lasteprogrammist.

Mina Akreta-Dia Kampe õpin Tallinna Balletikooli 7. klassis ja teen aastast 2016 kaasa Rahvusooper Estonia balletietendustes. Laiemale avalikkusele olen tuntud talendisaate Väikesed Hiiglased esimesest hooajast, kus võitsime Inese tiimiga esikoha. Samal aastal pälvis teleshow Eesti Filmi ja Teleauhindade jagamisel ka parima meelelahutussaate tiitli. Enne balletikooli astumist tegelesin OMA Tsirkuses akrobaatikaga ning võitsin mitmeid medaleid lahtistel sportakrobaatika võistlustel (sh ühe kulla ja hõbeda). Treeningutega alustasin päris pisikesena Pirueti nimelises iluvõimlemiskoolis. Nii kaua kui end mäletan olen alati armastanud tantsida. Minu tugevaim külg on improvisatsioon. Vaba tantsuga, mis sünnib otse publiku silme all, olen sooloartistina üles astunud nii era kui avalikel üritustel, festivalidel ja konkurssidel. Nõmme Noortemaja Talendikonkursil sain 2017 aastal nii esimese koha kui ka publikulemmiku preemia. Mitmel korral on mind publiku lemmikuks valitud ka K6vni loominguõhtutel. Nii nagu mulle on väiksest saati meeldinud tantsida, olen alati tahtnud saada ka treeneriks või õpetajaks. Lastega tegelemine ja nende juhendamine on minu jaoks tore ja põnev väljakutse.

Postituse märksõnad

arvustused

Hinda
Lisa fotod
Hetkel arvustused puuduvad. Ole esimene.


Postituste vahel navigeerimine

MÄRKSÕNAD

Viimati lisatud

Jälgi meid ka

Viimati lisatud

MÄRKSÕNAD

Ansamblid ja teenused

Kategooriad