Meie agentuuritasu, mis sisaldub juba hinnapakkumises on vahemikus 25-100€. Selle eest võtame enda kanda suure hulga eeltööd, suhtlust teenuspakkujatega, konsultatsiooni tellijale, mugavat arve võimalust ning garanteerime, et teenuspakkuja ei vea Teid alt. Agentuuritasu hinnavahemik varieerub võttes arvesse hinnapakkumise kogusummat, nt. 1000€ hinnapakkumises on agentuuritasu 100€ ning 250€ hinnapakkumises on 25€ agentuuritasu. 100€ on meie hinnalagi tellides ka teenust, mis ületab 1000€. Nt. 3000€ hinnapakkumises on agentuuritasu ainult 100€. 

Ei. See tähendab, et oleneb kuupäevast võib teenusehind oluliselt varieeruda. Kuigi bändidel ja teenuspakkujatel on kindel hinnavahemik mille raames nad teenust osutavad, siis teatud kuupäevadel võib hind olla isegi poole odavam või ka vastupidi. Samamoodi võib hinda oluliselt muuta bändide puhul väiksemad koosseisud ja esinemiste (settide) pikkus ja arv.

Hinnapakkumised kehtivad enamasti kuni 2 päeva ja teenuste tellimused tuleb kinnitada ettemaksuarvega, mis moodustab 10-50% või kliendi soovil isegi 100% koguarvest. Ettemaks ei kuulu tagastamisele kui klient peaks teenusest või kogu arve tasumisest loobuma. Ettemaksu võime tagastada kui klient teavitab oma loobumissoovist vähemalt 2 kuud ette. Agentuuritasu ei kuulu tagastamisele ka 2 kuulise etteteatamisega. Ettemaksu ei ole tarvis teha riigiasutustel, selleks sobib ka kinnituskiri.

SOODUSPAKKUMISED OKTOOBRIS - NOVEMBRIS

Videodisko

Laste mängujuht Kerlin

Laste mängujuht Kerlin teeb teie lapse sünnipäeva rõõmsaks pakkudes nii värvilisi näomaalinguid, õhupallivigureid, täpsus- ja osavusmänge, meeskonnamänge kui ka meisterdusi, mille külalised koju kaasa saavad võtta meenutamaks vahvat ja lõbusat sünnipäeva.

Olen kostümeeritud mängujuht lastega mängides, tantsides, meisterdades, värvides. Lisaks soovi korral näomaalingud, õhupallid, vesitattood, punutised. 


Laste peod teeb lõbusamaks vahva Kiisu, Hiireke, Minni, Printsess, Lepatriinu. Kui sul on oma lemmiktegelane, küsi julgelt ja ta tuleb sinu peole! 


Olenevalt soovitud pildist jõuan tunnis teha kuni 12 vahvat näomaalingut 


Vesitattood sobivad nii täiskasvanutele, suurematele lastele kui ka väga pisikestele, kes soovivad maailma avastada ja mitte pikalt ühel kohal istuda :) Tunnis kannan peale kuni 20 pilti. 


Tüdrukute sünnipäevale lisab ilu kaunis värviliste lisajuustega punutis. Tunnis teen kuni 7 värvilist patsisoengut. 


Laste lemmikud õhupallikujud teevad lustakamaks iga sünnipäeva. 

Postituse märksõnad

arvustused

Hinda
Lisa fotod
Hetkel arvustused puuduvad. Ole esimene.


Postituste vahel navigeerimine

MÄRKSÕNAD

Viimati lisatud

Jälgi meid ka

Viimati lisatud

MÄRKSÕNAD

Ansamblid ja teenused

Kategooriad