Meie agentuuritasu, mis sisaldub juba hinnapakkumises on vahemikus 25-100€. Selle eest võtame enda kanda suure hulga eeltööd, suhtlust teenuspakkujatega, konsultatsiooni tellijale, mugavat arve võimalust ning garanteerime, et teenuspakkuja ei vea Teid alt. Agentuuritasu hinnavahemik varieerub võttes arvesse hinnapakkumise kogusummat, nt. 1000€ hinnapakkumises on agentuuritasu 100€ ning 250€ hinnapakkumises on 25€ agentuuritasu. 100€ on meie hinnalagi tellides ka teenust, mis ületab 1000€. Nt. 3000€ hinnapakkumises on agentuuritasu ainult 100€. 

Ei. See tähendab, et oleneb kuupäevast võib teenusehind oluliselt varieeruda. Kuigi bändidel ja teenuspakkujatel on kindel hinnavahemik mille raames nad teenust osutavad, siis teatud kuupäevadel võib hind olla isegi poole odavam või ka vastupidi. Samamoodi võib hinda oluliselt muuta bändide puhul väiksemad koosseisud ja esinemiste (settide) pikkus ja arv.

Hinnapakkumised kehtivad enamasti kuni 2 päeva ja teenuste tellimused tuleb kinnitada ettemaksuarvega, mis moodustab 10-50% või kliendi soovil isegi 100% koguarvest. Ettemaks ei kuulu tagastamisele kui klient peaks teenusest või kogu arve tasumisest loobuma. Ettemaksu võime tagastada kui klient teavitab oma loobumissoovist vähemalt 2 kuud ette. Agentuuritasu ei kuulu tagastamisele ka 2 kuulise etteteatamisega. Ettemaksu ei ole tarvis teha riigiasutustel, selleks sobib ka kinnituskiri.

SOODUSPAKKUMISED OKTOOBRIS - NOVEMBRIS

Videodisko

Krutski batuudid

Batuudirent nii koduaeda kui ka suursündmustele!

Vanusele kuni: 1-8 aastat

Mõõdud: 5m x 5m


Väiksematele lastele mõeldud batuut lihtsalt hüppamiseks.

Vanusele kuni: 0-8 aastat

Mõõdud: 5.3m x 2.5m x 2.15m


MÄNGUMAA on kodukasutuseks mõeldud väiksem batuut, millel saab hüpata, palli mängida ja liugu lasta. Kõik lustimiseks, mängimiseks ja lõbusa peo pidamiseks on sellel batuudil olemas. Batuuti on väga kerge transportida ja ka paigaldusega saab igaüks ise hakkama.

Vanusele kuni: 0-8 aastat
Mõõdud: 5.6m x 2.55m x 1.9m


SEIKLUSMAA on kodukasutuseks mõeldud väiksem batuut, millel saab hüpata, palli mängida ja liugu lasta. Kõik lustimiseks, mängimiseks ja lõbusa peo pidamiseks on sellel batuudil olemas. Batuuti on väga kerge transportida ja ka paigaldusega saab igaüks ise hakkama.

Vanusele kuni: 0-12 aastat

Mõõdud: 5.6m x 3.7m x 3m


MINIONS on kõikide laste lemmik. Batuudil saab hüpata, ronida ja liugu lasta. Tõeliselt atraktiivne ja palju rõõmu pakkuv. Erinevatel pidudel on batuut mugav lapsehoidja kõikidele lastele.

Vanusele kuni: 0-15 aastat

Mõõdud: 8m x 5m x 7m


LIUMÄGI on mõeldud nii väikesematele kui ka suurematele. Mahub ära koduaeda ja lustimist jagub kõikidele lastele.

Vanusele kuni: 0-15 aastat

Mõõdud: 8m x 4.5m x 7m


SUUR LIUMÄGI on 7 meetrise liuga väga kõrge batuut. Lustimist jätkub nii suurtele kui väikestele. Suvepidudel asendamatu kaaslane kuna sobib igas vanuses lastele ja ka täiskasvanutele.

Vanusele kuni: 0-18 aastat
Mõõdud: 15m x 6m x 8m


Batuut Mänguparadiis on meie kõige suurem ja võimsam batuut. See on nagu mitu batuuti ühes, kus ei hakka mitte kunagi igav. Sobilik igas vanuses lastele lustimiseks. Kõige sobilikum suurtele seltskondadele, pulmadeks, suvepäevadeks jne. Broneerides peab arvestama vastavalt mõõtudele veel lisaruumi ca 1 meeter igast küljest.

Postituse märksõnad


MÄRKSÕNAD

Postituste vahel navigeerimine

Viimati lisatud

MÄRKSÕNAD

Ansamblid

Kategooriad

teenused

Jälgi meid ka