Meie agentuuritasu, mis sisaldub juba hinnapakkumises on vahemikus 25-100€. Selle eest võtame enda kanda suure hulga eeltööd, suhtlust teenuspakkujatega, konsultatsiooni tellijale, mugavat arve võimalust ning garanteerime, et teenuspakkuja ei vea Teid alt. Agentuuritasu hinnavahemik varieerub võttes arvesse hinnapakkumise kogusummat, nt. 1000€ hinnapakkumises on agentuuritasu 100€ ning 250€ hinnapakkumises on 25€ agentuuritasu. 100€ on meie hinnalagi tellides ka teenust, mis ületab 1000€. Nt. 3000€ hinnapakkumises on agentuuritasu ainult 100€. 

Ei. See tähendab, et oleneb kuupäevast võib teenusehind oluliselt varieeruda. Kuigi bändidel ja teenuspakkujatel on kindel hinnavahemik mille raames nad teenust osutavad, siis teatud kuupäevadel võib hind olla isegi poole odavam või ka vastupidi. Samamoodi võib hinda oluliselt muuta bändide puhul väiksemad koosseisud ja esinemiste (settide) pikkus ja arv.

Hinnapakkumised kehtivad enamasti kuni 2 päeva ja teenuste tellimused tuleb kinnitada ettemaksuarvega, mis moodustab 10-50% või kliendi soovil isegi 100% koguarvest. Ettemaks ei kuulu tagastamisele kui klient peaks teenusest või kogu arve tasumisest loobuma. Ettemaksu võime tagastada kui klient teavitab oma loobumissoovist vähemalt 2 kuud ette. Agentuuritasu ei kuulu tagastamisele ka 2 kuulise etteteatamisega. Ettemaksu ei ole tarvis teha riigiasutustel, selleks sobib ka kinnituskiri.

SOODUSPAKKUMISED OKTOOBRIS - NOVEMBRIS

Videodisko

Igavikuline õhtusöök

Kaasaegse tsirkuse trupi BIG WOLF COMPANY poolt loodud etendus.


EST:


Etendus elust, muutustest, üksindusest ja unistusest läbi kaasaegse tsirkuse humoorikate lavastuslike lahenduste. Etendus pakub silmailu, mõtteainet ja naerupahvakuid.


"Igavikuline õhtusöök" on lugu kahest vanadaamist, kunagistest staar-artistidest, kes viimased 10 aastat on kohtunud kahekesi neile väga oluliseks saanud pidusöögil. Õhtusöök kahele võimaldab põgenededa mälestustesse ja meenutada noorusaegu, mil oldi veel kaunid ning ihaldusväärsed. Kõik tundub kui päris: endiselt armastatud ja imetletud...


Leides lohutust muusikast ja keelekastest, usuvad vanadaamid hetkeks, et miski pole muutunud. Kuid siiski - halastamatu aeg on teinud oma töö. Jäänud vaid mälestused ja nemad ise - kaks vanainimest, teineteisele toeks.


Kaasaegse tsirkuse distsiplliinidest on rakendatud õhurõngas, pilvekiik, akrobaatika, esemete manipulatsioon ja bambuk. Eesti muusika kullafond paitab publiku kõrvu ning koos rännatakse tagasi pr. Marta & Helmi nooruspõlve. ENG:


A humorous circus spectacle about life, changes, loneliness and dreams offers beauty for the eye, amazement for the mind and gives comfort in what many might fear – the elderhood.
 
"Eternal Dinner" is a story about two elderly ladies, the former dazzling stars of soviet circus, who by now have reached the golden years. Once every year they meet for a feast in a restaurant, allowing them to escape in memories one more time… it feels just like yesterday, still young, still beautiful, still desirable…
 
The ladies find comfort in music, each others company and suitably fitting refreshments.  For a little it seems like nothing has changed, but the time has done it's job. The fame is only left in photo albums, the reality is loneliness inside a body that cannot keep up with the head anymore… but when the night is young and feeling is right – take a drink, have a laugh and spin the years behind around!
 
 
The story is told trough circus elements (aerial acrobatics on hoop, hammock, bambuk, pair acrobatics, optical illusions) and theatre. The show doesn't have text but instead uses musical solutions and visual art (projections).
BIG WOLF COMPANY on Eesti esimene professionaalne kaasaegse tsirkuse trupp. Big Wolf Company loodi Grete Grossi ja Lizeth Wolki poolt aastal 2015, mil hakati ehitama etendust "Igavikuline õhtusöök". Lizeth ja Grete on lõpetanud Soome tsirkusekoolis (SaSak Circus Education, Lahti). Oma jõude ühendades loob Big Wolf Company etendusi igale maitsele: stiilset retrohõngulist komöödiat kuid ka meelipaitavaid soolo lavastusi. Trupp rühib ühise eesmärgi poole, panna kogu Eesti armastama tsirkust ja näidata kui mitmekülgne tsirkusekunst võib olla.

Postituse märksõnad


MÄRKSÕNAD

Postituste vahel navigeerimine