Meie agentuuritasu, mis sisaldub juba hinnapakkumises on vahemikus 25-100€. Selle eest võtame enda kanda suure hulga eeltööd, suhtlust teenuspakkujatega, konsultatsiooni tellijale, mugavat arve võimalust ning garanteerime, et teenuspakkuja ei vea Teid alt. Agentuuritasu hinnavahemik varieerub võttes arvesse hinnapakkumise kogusummat, nt. 1000€ hinnapakkumises on agentuuritasu 100€ ning 250€ hinnapakkumises on 25€ agentuuritasu. 100€ on meie hinnalagi tellides ka teenust, mis ületab 1000€. Nt. 3000€ hinnapakkumises on agentuuritasu ainult 100€. 

Ei. See tähendab, et oleneb kuupäevast võib teenusehind oluliselt varieeruda. Kuigi bändidel ja teenuspakkujatel on kindel hinnavahemik mille raames nad teenust osutavad, siis teatud kuupäevadel võib hind olla isegi poole odavam või ka vastupidi. Samamoodi võib hinda oluliselt muuta bändide puhul väiksemad koosseisud ja esinemiste (settide) pikkus ja arv.

Hinnapakkumised kehtivad enamasti kuni 2 päeva ja teenuste tellimused tuleb kinnitada ettemaksuarvega, mis moodustab 10-50% või kliendi soovil isegi 100% koguarvest. Ettemaks ei kuulu tagastamisele kui klient peaks teenusest või kogu arve tasumisest loobuma. Ettemaksu võime tagastada kui klient teavitab oma loobumissoovist vähemalt 2 kuud ette. Agentuuritasu ei kuulu tagastamisele ka 2 kuulise etteteatamisega. Ettemaksu ei ole tarvis teha riigiasutustel, selleks sobib ka kinnituskiri.

SOODUSPAKKUMISED OKTOOBRIS - NOVEMBRIS

Videodisko

DJ, VJ Andrus Kuzmin

Andrus on karastunud raadiomees, teinud tööd 90ndate alguses Eesti Raadiole, samuti kaasa löönud erinevates kohalikes jaamades. Juhib Raadio Ring FM lõunaringi ning on sageli eetris välistuudiotes ning toimetab hoolega ka eetri tehnilise poolega. Nädalavahetuseti võib teda kohata Eesti populaarseimates öölokaalides tegemas videodiskot.


DJ aastast 1990.

VDJ aastast 2005.


Muusikavideod alates 60.-ndatest kuni tänapäevani – kõik parimad hitid on olemas!

Postituse märksõnad


MÄRKSÕNAD

Postituste vahel navigeerimine

Viimati lisatud

MÄRKSÕNAD

Ansamblid

Kategooriad

teenused

Jälgi meid ka