Meie agentuuritasu, mis sisaldub juba hinnapakkumises on vahemikus 25-100€. Selle eest võtame enda kanda suure hulga eeltööd, suhtlust teenuspakkujatega, konsultatsiooni tellijale, mugavat arve võimalust ning garanteerime, et teenuspakkuja ei vea Teid alt. Agentuuritasu hinnavahemik varieerub võttes arvesse hinnapakkumise kogusummat, nt. 1000€ hinnapakkumises on agentuuritasu 100€ ning 250€ hinnapakkumises on 25€ agentuuritasu. 100€ on meie hinnalagi tellides ka teenust, mis ületab 1000€. Nt. 3000€ hinnapakkumises on agentuuritasu ainult 100€. 

Ei. See tähendab, et oleneb kuupäevast võib teenusehind oluliselt varieeruda. Kuigi bändidel ja teenuspakkujatel on kindel hinnavahemik mille raames nad teenust osutavad, siis teatud kuupäevadel võib hind olla isegi poole odavam või ka vastupidi. Samamoodi võib hinda oluliselt muuta bändide puhul väiksemad koosseisud ja esinemiste (settide) pikkus ja arv.

Hinnapakkumised kehtivad enamasti kuni 2 päeva ja teenuste tellimused tuleb kinnitada ettemaksuarvega, mis moodustab 10-50% või kliendi soovil isegi 100% koguarvest. Ettemaks ei kuulu tagastamisele kui klient peaks teenusest või kogu arve tasumisest loobuma. Ettemaksu võime tagastada kui klient teavitab oma loobumissoovist vähemalt 2 kuud ette. Agentuuritasu ei kuulu tagastamisele ka 2 kuulise etteteatamisega. Ettemaksu ei ole tarvis teha riigiasutustel, selleks sobib ka kinnituskiri.

SOODUSPAKKUMISED OKTOOBRIS - NOVEMBRIS

Videodisko

DJ Miss Savi

Olen nais-DJ, kogemust 12 aastat. Mängin kõige meelsamini lõunamaist muusikat, kuid kokkuleppel on võimalik tulla ka tellija soovidele vastu.


Minu lemmikstiilid: dancehall, latino, reggae, reggaeton, funk, afrohouse, basshall, jazz, lounge, samba, bossa.


Oman mitmeid kontakte ja koostöökogemust erinevate vokalistide, tantsijate ning instrumentalistidega, seega on võimalik meelelahutusprogramm kokku panna nii DJ kui live esinemisest, kombineerides kas korda-mööda või koos, näiteks saksofon, mis improviseerib DJ muusikale.​Loe intervjuud DJ Miss Savi'ga siit.  Postituse märksõnad


  MÄRKSÕNAD

  Postituste vahel navigeerimine

  Viimati lisatud

  MÄRKSÕNAD

  Ansamblid

  Kategooriad

  teenused

  Jälgi meid ka