Meie agentuuritasu, mis sisaldub juba hinnapakkumises on vahemikus 25-100€. Selle eest võtame enda kanda suure hulga eeltööd, suhtlust teenuspakkujatega, konsultatsiooni tellijale, mugavat arve võimalust ning garanteerime, et teenuspakkuja ei vea Teid alt. Agentuuritasu hinnavahemik varieerub võttes arvesse hinnapakkumise kogusummat, nt. 1000€ hinnapakkumises on agentuuritasu 100€ ning 250€ hinnapakkumises on 25€ agentuuritasu. 100€ on meie hinnalagi tellides ka teenust, mis ületab 1000€. Nt. 3000€ hinnapakkumises on agentuuritasu ainult 100€. 

Ei. See tähendab, et oleneb kuupäevast võib teenusehind oluliselt varieeruda. Kuigi bändidel ja teenuspakkujatel on kindel hinnavahemik mille raames nad teenust osutavad, siis teatud kuupäevadel võib hind olla isegi poole odavam või ka vastupidi. Samamoodi võib hinda oluliselt muuta bändide puhul väiksemad koosseisud ja esinemiste (settide) pikkus ja arv.

Hinnapakkumised kehtivad enamasti kuni 2 päeva ja teenuste tellimused tuleb kinnitada ettemaksuarvega, mis moodustab 10-50% või kliendi soovil isegi 100% koguarvest. Ettemaks ei kuulu tagastamisele kui klient peaks teenusest või kogu arve tasumisest loobuma. Ettemaksu võime tagastada kui klient teavitab oma loobumissoovist vähemalt 2 kuud ette. Agentuuritasu ei kuulu tagastamisele ka 2 kuulise etteteatamisega. Ettemaksu ei ole tarvis teha riigiasutustel, selleks sobib ka kinnituskiri.

SOODUSPAKKUMISED OKTOOBRIS - NOVEMBRIS

Videodisko

Positiiv

Positiiv nagu nimi ütleb on hea tuju bänd. Tänasel masinamuusika ajastul peab mõni “päris bändi” tegemist ajaraiskamiseks, meie nii ei arva. Alati on neid, kellele päris pillidega tehtud muusika on oluline ja meil on kõik päris: trummid, kidrad, klahvid, laul.

 

Positiiv esitab muusikat, mis Sinu peo käima tõmbab

 

Positiiv suhtleb vabalt rahvaga

 

Positiiv mängib vajadusel soovilugusid

 

Positiiv patsutab õlale, kui Sul on tuju kehv

 

Positiiv kingib Sulle positiivse emotsiooni Positiiv…, Positiiv…, Positiiv

 

Oleme täna, aastal 2018, koos olnud juba enam kui 4 aastat ja aina paremaks läheb. Märkimisväärselt on arenenud repertuaar ja üsna palju oleme panustanud ka tehnikasse. Usume, et oleme tänaseks leidnud just selle meile omase soundi – regulaarne koos veedetud aeg prooviruumis ja paras hulk esinemisi igas kuus on POSITIIVILE positiivselt mõjunud.

 

Kohtumiseni!

Postituse märksõnad

MÄRKSÕNAD

Postituste vahel navigeerimine