Meie agentuuritasu, mis sisaldub juba hinnapakkumises on vahemikus 25-100€. Selle eest võtame enda kanda suure hulga eeltööd, suhtlust teenuspakkujatega, konsultatsiooni tellijale, mugavat arve võimalust ning garanteerime, et teenuspakkuja ei vea Teid alt. Agentuuritasu hinnavahemik varieerub võttes arvesse hinnapakkumise kogusummat, nt. 1000€ hinnapakkumises on agentuuritasu 100€ ning 250€ hinnapakkumises on 25€ agentuuritasu. 100€ on meie hinnalagi tellides ka teenust, mis ületab 1000€. Nt. 3000€ hinnapakkumises on agentuuritasu ainult 100€. 

Ei. See tähendab, et oleneb kuupäevast võib teenusehind oluliselt varieeruda. Kuigi bändidel ja teenuspakkujatel on kindel hinnavahemik mille raames nad teenust osutavad, siis teatud kuupäevadel võib hind olla isegi poole odavam või ka vastupidi. Samamoodi võib hinda oluliselt muuta bändide puhul väiksemad koosseisud ja esinemiste (settide) pikkus ja arv.

Hinnapakkumised kehtivad enamasti kuni 2 päeva ja teenuste tellimused tuleb kinnitada ettemaksuarvega, mis moodustab 10-50% või kliendi soovil isegi 100% koguarvest. Ettemaks ei kuulu tagastamisele kui klient peaks teenusest või kogu arve tasumisest loobuma. Ettemaksu võime tagastada kui klient teavitab oma loobumissoovist vähemalt 2 kuud ette. Agentuuritasu ei kuulu tagastamisele ka 2 kuulise etteteatamisega. Ettemaksu ei ole tarvis teha riigiasutustel, selleks sobib ka kinnituskiri.

SOODUSPAKKUMISED OKTOOBRIS - NOVEMBRIS

Videodisko

Pianist ja klahvpillimängija Lauri Lehtsaar

Olen tänaseks kümmekond aastat käinud mängimas erinevatel üritustel meeleolumuusikat. Ilus klaverimuusika sobib hästi erinevatesse lokaalidesse ja üritustele.

 

Keskmisest soovist (olen paindlik!) lähtudes sisaldab minu tseremooniamuusika pakkumine:

  • enne algust kogunemiseks ca 15-20min meeleolumuusikat;
  • kliendi valikul (soovilood) tseremoonia sisse- ja väljaminemise lugu;
  • mõnikord soovitakse ka muusikat sõrmuste andmise või allkirjade panemise ajal;
  • pärast ca 30min meeleolumuusikat, kui pruutpaari õnnitletakse;
  • elektriklaver võimendusega vajadusel minu poolt, vajalik on voolu olemasolu!
  • teen koostööd ka erinevate professionaalsete lauljate ning instrumentalistidega - küsida infot ja pakkumist! (praktikas näiteks on soovitud lauluga soovilugusid tseremoonia keskel)
 

Postituse märksõnad

MÄRKSÕNAD

Postituste vahel navigeerimine