Meie agentuuritasu, mis sisaldub juba hinnapakkumises on vahemikus 25-100€. Selle eest võtame enda kanda suure hulga eeltööd, suhtlust teenuspakkujatega, konsultatsiooni tellijale, mugavat arve võimalust ning garanteerime, et teenuspakkuja ei vea Teid alt. Agentuuritasu hinnavahemik varieerub võttes arvesse hinnapakkumise kogusummat, nt. 1000€ hinnapakkumises on agentuuritasu 100€ ning 250€ hinnapakkumises on 25€ agentuuritasu. 100€ on meie hinnalagi tellides ka teenust, mis ületab 1000€. Nt. 3000€ hinnapakkumises on agentuuritasu ainult 100€. 

Ei. See tähendab, et oleneb kuupäevast võib teenusehind oluliselt varieeruda. Kuigi bändidel ja teenuspakkujatel on kindel hinnavahemik mille raames nad teenust osutavad, siis teatud kuupäevadel võib hind olla isegi poole odavam või ka vastupidi. Samamoodi võib hinda oluliselt muuta bändide puhul väiksemad koosseisud ja esinemiste (settide) pikkus ja arv.

Hinnapakkumised kehtivad enamasti kuni 2 päeva ja teenuste tellimused tuleb kinnitada ettemaksuarvega, mis moodustab 10-50% või kliendi soovil isegi 100% koguarvest. Ettemaks ei kuulu tagastamisele kui klient peaks teenusest või kogu arve tasumisest loobuma. Ettemaksu võime tagastada kui klient teavitab oma loobumissoovist vähemalt 2 kuud ette. Agentuuritasu ei kuulu tagastamisele ka 2 kuulise etteteatamisega. Ettemaksu ei ole tarvis teha riigiasutustel, selleks sobib ka kinnituskiri.

SOODUSPAKKUMISED OKTOOBRIS - NOVEMBRIS

Videodisko

Margit Tali music

Olen muusikaga olnud seotud juba 25 aastat ning tunnen, et olen muusikaga üks. Astun üles erinevate kollektiividega erinevatel sündmustel, kus anname oma muusikaperega ALATI endast parima, et koosveedetud aeg jääks meelde pikaks ajaks.


Meid saab näha igal pool kas duo, trio või kogu bändiga. Meid võib esinema kutsuda sünnipäevadele, pulmadesse, firmapidudele, piknikutele - IGALE POOLE - sky is the limit. Meie repertuaar on kaasahaarav ning tuttav ning tänu sellele oleme tantsima ja kaasa laulma pannud nii nooremad, kui vanemad pidulised. Andke Teie teada, millist muusikat sooviksite kuulata ning meie missiooniks on Teie soov võimalusel täita. 


Võin südamest öelda, et nendest sadadest sündmustest, kus olen oma kaaslastega üles astunud, on jätnud igaüks hinge hea mälestuse.


Koosseis:

MARGIT TALI - vokaal, väike akordion

ANDRES VAGO - backvokaal, kitarr, saksofon

SILVER SIRP - backvokaal, basskitarr

KEIO MÜNTI - trummid


Loe intervjuud Margit'iga siit.

Postituse märksõnad

arvustused

Hinda
Lisa fotod
Hetkel arvustused puuduvad. Ole esimene.


Postituste vahel navigeerimine

MÄRKSÕNAD

Viimati lisatud

Jälgi meid ka

Viimati lisatud

MÄRKSÕNAD

Ansamblid ja teenused

Kategooriad