Meie agentuuritasu, mis sisaldub juba hinnapakkumises on vahemikus 25-100€. Selle eest võtame enda kanda suure hulga eeltööd, suhtlust teenuspakkujatega, konsultatsiooni tellijale, mugavat arve võimalust ning garanteerime, et teenuspakkuja ei vea Teid alt. Agentuuritasu hinnavahemik varieerub võttes arvesse hinnapakkumise kogusummat, nt. 1000€ hinnapakkumises on agentuuritasu 100€ ning 250€ hinnapakkumises on 25€ agentuuritasu. 100€ on meie hinnalagi tellides ka teenust, mis ületab 1000€. Nt. 3000€ hinnapakkumises on agentuuritasu ainult 100€. 

Ei. See tähendab, et oleneb kuupäevast võib teenusehind oluliselt varieeruda. Kuigi bändidel ja teenuspakkujatel on kindel hinnavahemik mille raames nad teenust osutavad, siis teatud kuupäevadel võib hind olla isegi poole odavam või ka vastupidi. Samamoodi võib hinda oluliselt muuta bändide puhul väiksemad koosseisud ja esinemiste (settide) pikkus ja arv.

Hinnapakkumised kehtivad enamasti kuni 2 päeva ja teenuste tellimused tuleb kinnitada ettemaksuarvega, mis moodustab 10-50% või kliendi soovil isegi 100% koguarvest. Ettemaks ei kuulu tagastamisele kui klient peaks teenusest või kogu arve tasumisest loobuma. Ettemaksu võime tagastada kui klient teavitab oma loobumissoovist vähemalt 2 kuud ette. Agentuuritasu ei kuulu tagastamisele ka 2 kuulise etteteatamisega. Ettemaksu ei ole tarvis teha riigiasutustel, selleks sobib ka kinnituskiri.

SOODUSPAKKUMISED OKTOOBRIS - NOVEMBRIS

Videodisko

MaidEst

MaidEst mängib retroajastu tantsuhitte, milledele oleme kirjutanud eestikeelsed sõnad.


Sekka ka eestikeelseid tuntuid hitte nt ”Tsirkus”, ”Majakene mere ääres” jne.


Kogu esitus on 100% otse, fonogramme ja muid sarnaseid abivahendeid me ei kasuta.

MARGUS MINN


BASS


Kuigi niisama on ka koos mõnus mängida, on basskitarrist Margus Minn seda meelt, et hitiks teevad loo viimseni välja lihvitud detailid. Seepärast teeb ta proovideks ja ka esinemisteks põhjaliku eeltöö, olgu need bassikäigud või nüansid laulusõnades. Teisi tagant utsitades on eesmärk üks – et tulemus oleks parim võimalikest ning protsess arendaks kogu bändi.


Erinevus millegi hea ja millegi suurepärase vahel peitub detailides.” Charles R. Swindoll

KATRIN MANDEL


VOKAAL


Katrin “Kate” Mandel on näide naisest, kes teab täpselt, mida, miks ja mispärast. Vähemalt selles osas, mis puudutab laule ja laulmist. Naiselikku nõrkust on temaski, kuid see jääb kindlalt proovisaali – lavale jõuab naine, kelles segunevad naiselik malbus, enesekindlus, kirg ja tähelepanelikkus. Sellele on saalist raske vastu panna, sest tema laulmine puudutab hinge sügavamaidki soppe.


Naised on nagu unenäod – mitte kunagi täpselt sellised nagu tahaksid.” Luigi Pirandello

IVAR KANNELMÄE


KITARR JA VOKAAL


Kitarrist ja laulja Ivar Kannelmäe kogub keelpille. Tal on ette näidata Eesti suurim keelpillikogu, ja mis veel parem – pillid on tal kõik aktiivselt kasutuses. Efektne, mis? Efektsena mõjub laval ka tema ise, kaabu serva alt piiluv mehelik sarm ja mõnus muie võlub naeratuse näole teistelgi.


Kodu kõneleb inimesest palju: seda kes ta on ja ka tema unistustest. Asjad, mida me omame ja kogume, esindavad meid hästi. Koguma peaks seda, millega meil on side, millest hoolime ja millel on meie jaoks mõte”. Nate Berkus

KEN KOEMETS


TRUMMID


Mängida trumme nii, et teenid bändikaaslaste seas välja gruuvikuninga tiitli, suudab ainult Ken Koemets. Ta haarab lennult rütmi ja käigud ning vastavalt vajadusele kõlavad löökpillid tema käe all õrnalt ja tasa või lennukalt nagu publik tantsupõrandal. Ta on täpne igas mõttes, olgu see trummimäng, noolevise või kohalejõudmise kellaaeg. Mees, kellele võib kindel olla.


Ta palus, et ütleksin 3 sõna, mida iga tüdruk kuulda tahab. Sosistasin talle kõrva: „Ma mängin trumme!“ – Anonüümne

KAUR PENNERT


KLAHVPILLID


Kaur Pennert on bändi pesamuna, kuid kohusetunde ja valmisolekuga tööd teha ei jää ta teistest millegi poolest maha. Klahvidelt võlub ta välja soolosid,  mis on särtsakad või sulnid – kuidas just vaja on. Milliseks kujuneb tema muusikutee, ei tea praegu veel keegi, ka Kaur ise mitte, aga kahtlemata kujuneb see soliidseks nagu tema riietumisstiilgi.


Kindlaim viis rikkuda kellegi noorus on õpetada teda hindama inimesi, kes mõtlevad temaga sarnaselt, mitte neid, kes mõtlevad temast erinevalt.” Friedrich Nietzsche”

AULAR SOON


MANAGER


Aular Soon on bändi tegevuse korraldaja. Ta organiseerib turundust, reklaami ja tegeleb esinemistega. Lisaks sellele kannab ta hoolt, et bändi tehniline pool oleks korras ning pakuks pidulistele nauditavat elamust.

PEOPAIK


Pidu (pulm, juubel, suvepäevad, vastuvõtt) algab heast kohast. Kui tellite nn laiv bändi, siis oleks mõistlik üle vaadata, kas peopaigas (saal, telk, mõis, restoran jne) on:


– piisavalt tantsuruumi. Paljud peokohad  lubavad suure suuga mahutada 100 m²-le lauad 60 inimesele st tantsu- ja bändiala on sel puhul olematu;


– sobiva suurusega ala bändile ja tehnikuile. MaidEst vajab  5 x 4 m lava ja tehnikuile 2 x 1.5 m. Nimetatud suurusega ala peab kogu esinemise olema meie käsutuses st tehnika liigutamine laval esinemise ajal ei ole võimalik;


- ruumi kõrgus vähemalt 3 meetrit;


- võimalus kasutada udumasinat (hazer) valgusefektide väljatoomiseks (seadme toome ise kaasa);


– vettpidav katus ja maapinnast kõrgemal olev kõva alus, mis välistaks vihmavee sattumise lavale (väliüritusel);


- puhkreruum (backstage) bändi liikmeile;


- ligipääs peopaika vähemalt 3 tundi enne ürituse algust ja võimalus tehnika transpordiks ja ülespanekuks;


- piisav elektrivarustus (3 x 16A) – maksimaalselt 20 m kaugusel lavast.


TEHNIKA


Bändi esinemiseks on vaja (lisaks pillidele) ka tehnikat, mis suures plaanis jaguneb heli- ja valgustehnikaks. MaidEst esineb alati oma tehnikapargiga, kuna me soovime pakkuda teile parimat elamust. Võõra või renditehnikaga on alati see oht, et mingid funktsioonid ei tööta nagu vaja või väljanägemine on pehmelt öeldes niru. MaidEst kasutab heliedastuseks analoog helitehnikat, mis tagab eriti puhta ja nauditava helikvaliteedi. Lisaks ei jookse analoogtehnika kokku (kuna arvuijuhtimine puudub), ei moonuta ega  väsita kõrvu.


Lisaks väga heale helitehnikale on meil kasutusel tipptasemel efektvalgus, auruvulkaanid, pöördpead ja palju muud valgustehnikat, mis lisab meie esinemisele värvi ja nauditavust.


Meil on  alati kaasas üks raadiomikrofon õhtujuhi, organiseerija vms jaoks.


Kui meie tehnikat soovivad kasutada teised samal üritusel osalevad esinejad, siis on vaja kasutamises eelnevalt kokku leppida.


Meil on kaasas ka helikaart, mille abil saame vajadusel kliendi ”läpaka ” ühendada meie helisüsteemiga.


Kokkuleppel saame hoolitseda ka taustamuusika mängimise eest.

Mida veel võiks arvestada, et teie pidu tuleks suurepärane?


Kas bändi poolt esitatav muusika sobib peo (ürituse) iseloomuga? MaidEst esitab retroaja tantsulugusid (pop, rock, disco). Kõik lood on eestikeelsed. ” Valgeid roose” me ei mängi. Meie poolt esitatud muusika ei sobi taustaks ega ka kontserdiks.


Kas on arvestatud, et bändi mängimisel on saalis laiv bändile vajalik helivaljus, mis ei soosi vaiksel häälel lauas suhtlemist?

Postituse märksõnad

arvustused

Hinda
Lisa fotod
Hetkel arvustused puuduvad. Ole esimene.


Postituste vahel navigeerimine

MÄRKSÕNAD

Viimati lisatud

Jälgi meid ka

Viimati lisatud

MÄRKSÕNAD

Ansamblid ja teenused

Kategooriad