Meie agentuuritasu, mis sisaldub juba hinnapakkumises on vahemikus 25-100€. Selle eest võtame enda kanda suure hulga eeltööd, suhtlust teenuspakkujatega, konsultatsiooni tellijale, mugavat arve võimalust ning garanteerime, et teenuspakkuja ei vea Teid alt. Agentuuritasu hinnavahemik varieerub võttes arvesse hinnapakkumise kogusummat, nt. 1000€ hinnapakkumises on agentuuritasu 100€ ning 250€ hinnapakkumises on 25€ agentuuritasu. 100€ on meie hinnalagi tellides ka teenust, mis ületab 1000€. Nt. 3000€ hinnapakkumises on agentuuritasu ainult 100€. 

Ei. See tähendab, et oleneb kuupäevast võib teenusehind oluliselt varieeruda. Kuigi bändidel ja teenuspakkujatel on kindel hinnavahemik mille raames nad teenust osutavad, siis teatud kuupäevadel võib hind olla isegi poole odavam või ka vastupidi. Samamoodi võib hinda oluliselt muuta bändide puhul väiksemad koosseisud ja esinemiste (settide) pikkus ja arv.

Hinnapakkumised kehtivad enamasti kuni 2 päeva ja teenuste tellimused tuleb kinnitada ettemaksuarvega, mis moodustab 10-50% või kliendi soovil isegi 100% koguarvest. Ettemaks ei kuulu tagastamisele kui klient peaks teenusest või kogu arve tasumisest loobuma. Ettemaksu võime tagastada kui klient teavitab oma loobumissoovist vähemalt 2 kuud ette. Agentuuritasu ei kuulu tagastamisele ka 2 kuulise etteteatamisega. Ettemaksu ei ole tarvis teha riigiasutustel, selleks sobib ka kinnituskiri.

SOODUSPAKKUMISED OKTOOBRIS - NOVEMBRIS

Videodisko

Louie Digman

Louie Digman emerged in England in the late 90's fronting local bands such as Green Diesel, The All Night Band and The Louie Digman Trio. He emigrated to Estonia in 2007 where he fronted Tartu based rock band Moonraker for 3 years from 2009 to 2012.


He took a prolonged hiatus from music in 2012 after a ruptured facial artery almost ended his career.


In early 2013 he formed the band Blueshound, with whom he relased one album 'Sleeping Dog' during the same year. Despite the band's popularity, they controvertially split and Louie Digman officially embarking on a solo career in 2014.


His first solo album has been in pre production for almost a year, although as of yet, no release date has been confirmed.

TESTIMONIALS

"British Rhythm & Blues, never gets boring"

 

Marko Aho / Blues-Finland.com

"Estonia's boogie woogie wizard"


Ismo Haavisto

"A true piano ace"


Pärnu Postimees

Postituse märksõnad

REITING 0.00 (0 HÄÄLT)

arvustused

Hinda
Lisa fotod
Hetkel arvustused puuduvad. Ole esimene.


Postituste vahel navigeerimine

MÄRKSÕNAD

Viimati lisatud

Jälgi meid ka

Viimati lisatud

MÄRKSÕNAD

Ansamblid

Kategooriad

teenused