Meie agentuuritasu, mis sisaldub juba hinnapakkumises on vahemikus 25-100€. Selle eest võtame enda kanda suure hulga eeltööd, suhtlust teenuspakkujatega, konsultatsiooni tellijale, mugavat arve võimalust ning garanteerime, et teenuspakkuja ei vea Teid alt. Agentuuritasu hinnavahemik varieerub võttes arvesse hinnapakkumise kogusummat, nt. 1000€ hinnapakkumises on agentuuritasu 100€ ning 250€ hinnapakkumises on 25€ agentuuritasu. 100€ on meie hinnalagi tellides ka teenust, mis ületab 1000€. Nt. 3000€ hinnapakkumises on agentuuritasu ainult 100€. 

Ei. See tähendab, et oleneb kuupäevast võib teenusehind oluliselt varieeruda. Kuigi bändidel ja teenuspakkujatel on kindel hinnavahemik mille raames nad teenust osutavad, siis teatud kuupäevadel võib hind olla isegi poole odavam või ka vastupidi. Samamoodi võib hinda oluliselt muuta bändide puhul väiksemad koosseisud ja esinemiste (settide) pikkus ja arv.

Hinnapakkumised kehtivad enamasti kuni 2 päeva ja teenuste tellimused tuleb kinnitada ettemaksuarvega, mis moodustab 10-50% või kliendi soovil isegi 100% koguarvest. Ettemaks ei kuulu tagastamisele kui klient peaks teenusest või kogu arve tasumisest loobuma. Ettemaksu võime tagastada kui klient teavitab oma loobumissoovist vähemalt 2 kuud ette. Agentuuritasu ei kuulu tagastamisele ka 2 kuulise etteteatamisega. Ettemaksu ei ole tarvis teha riigiasutustel, selleks sobib ka kinnituskiri.

SOODUSPAKKUMISED OKTOOBRIS - NOVEMBRIS

Videodisko

Ansambel Respekt

"Respekt loodi juba 1999. aastal, kuid siis ei olnud kollektiivil piisavalt aktiivsust, et läbi murda. Ka minu enda elus olid suurte muutuste ajad. Muidugi oli tollal ka raskem muusikaturul läbi murda – täna on see tänu internetile ja sotsiaalmeediale tunduvalt lihtsam ja eks just nende kaudu ongi Respekt endale tugevad tiivad saanud. 2008. aastal taaselustasin kollektiivi."

Kuldse Plaadi auhinnatseremoonial pälvis Respekt "Aasta artist internetis 2013" tiitli. Aasta artist internetis on tiitel, mille saab koosseis, kelle muusikat on internetist enim ostetud. Võidu tõi Respektile laul "Anna andeks".


  •  esineb kuni 3 x 35 min kavaga

Postituse märksõnad


MÄRKSÕNAD

Postituste vahel navigeerimine