Nukker Kukeke

Ajutised lahendused on kõige püsivamad. Nii on ka ansambli nimega. Kiiresti otsustades ja ühe stuudio helisalvestuse iseloomustuseks pillatud veider sõnamäng - nukker kukeke - on osutunud vastupidavamaks, kui arvestatav osa Eesti ansambleid.


2002. aasta alguses käima lükatud ansambel on sealtsaati esinenud üle Eestimaa kõikvõimalikel sündmustel alates gümnaasiumi lõpupeost kuni Ida-Virumaa pensionäride kokkutulekuni.Väga paljud ansamblid reklaamivad, et nad sobivad igale peole. Meie paraku ei sobi. Ei sobi sellisele peole, kus inimesed eeldavad peent klaasikalist muusikat või niisama taustaks tinistamist. Ei sobi sellisele peaole, kes kutsuvad meie nime tõsiselt võttes mõnele kurvale sündmusele :). 

Aga me sobime kindlasti sündmustele, kus kõike (sh ka meie bändi nime) ei võeta surmtõsiselt, kus rahvas on rõõmus ning seltskonna tantsulembus ei ole ainult sõnakõlks. Sellise peol saate osa viimase poolsajandi parimatest tantsu- ja kergemuusika šedöövritest. Seda kõike natuke omas mahlas, olgu selleks siis oma seaded, ise tehtud sõnad (õiged sõnad ei tule hetkel meelde), kummalised muusikalised lahendused (sest me kõik oleme nii loovad...) või siis tantsumuusika traditsioonide jõhker murdmine publiku ovatsioonide saatel. 


Meid ei esitata raadios, me ei osale konkurssidel, me ei käi tarifitseerimiskomisjonidele ette mängimas, me ei skandaalitse Elu 24 lehekülgedel. 

 

Me teeme lihtsalt muusikat, mis meile ja rahvale meeldib. 

 

Emotsiooniga!

REITING 0.00 (0 HÄÄLT)

Postituse märksõnad

Postituste vahel navigeerimine