Boogie Company

Bändi võib julgelt nimetada rockabilly pioneerbändiks Eestis. Pika tegevusaja jooksul on esinetud peale Eesti lavade veel Saksamaal, Soomes, Lätis, Egiptuses, USA-s.

Sõltuvalt üritusest mängitakse reibast tantsumuusikat valsist kuni rock´n´rollini!


Bänd tegutseb 2004. aastast alates. Bändi kodulinn on Tallinn, Eesti.

Kuigi Boogie Company`d võib lugeda autentseks rock`n`roll bändiks, sisaldab bändi muusika palju mõjutusi muusikastiilidest, alates Ladina - Ameerika rütmidest, lõpetades pungi ja glam - rockiga. Boogie Company püüab avardada oma muusikaga mõistet “rockabilly”. Boogie Company poolt mängitav muusika on enamuses originaal - lood. Siiski leiab nende repertuaaris ka ootamatuid ja huvitavaid covereid maailma rock - klassikast. Kindlal kohal on ka 50`ndate klassikalised rock`n´rollid.

Bändi südameks on laulja ja kontrabassimängija Andrus Kasesalu. Koos trummar Marek Lillemägi`a alustasid nad koosmängimist 90`ndate alguses bändis "The Rockin` Guys". "The Rockin` Guys" nautis populaarsust nii Eestis, kui ka Soomes ja Saksamaal. Castle Records (Saksamaa) andis 2000`l aastal välja bändi vinüül LP "Estonia Rock`n`roll".

2004 aastal liitus Andruse ja Marekiga andekas kitarrist Oleg Davidovitch (BBX, Plantains, Ne Zhdali) ja laulja ja kitarrist Raigo Tipp (Pete Anderson Band), ning Boogie Company süda lõi tuksuma.

2010 aasta kevadest alates on Boogie Company ridades ka vastupandamatu pianist ja laulja Margus Jürisson (Estonian Police Orchestra Bigband).

2006. aastal ilmus Eestis bändi esimene album "Rockime Ümber Jõulupuu" (Vinge Records). 2011 aastal ilmus Soomes Boogie Company täispikk album "God Is Dancing Jive" (AXR Music Finland).


Kindlasti avab Boogie Company lähenemine rockabilly muusikale uue ja laiema vaate sellele muusikastiilile.


Koosseis:

Andrus Kasesalu – laul ja kontrabass

Marek Lillemägi - trummid, vokaal

Oleg Davidovitch – kitarr ja laul

REITING 0.00 (0 HÄÄLT)

Postituse märksõnad

Postituste vahel navigeerimine